Horoskop na zítra »

Nezvedejte až do večera telefony bez identifikace volajícího. Pod tlakem agresivního Marsu bude Luna ve vašem sektoru tajných nepřátel, takže se dá předpokládat, že by vám anonym prudce zvýšil krevní tlak. Zřejmě by na vás vychrlil spoustu sprostých slov, a to přece nemáte zapotřebí poslouchat!

Partner

Pokud rybaří, odpoledne ho to potáhne k vodě. Doporučte mu, aby si obul boty s pořádnou podrážkou, protože břehy budou kluzké a nedobrovolné koupání by odstonal.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Máte-li po nedávných mrazech zplihlé vlasy, hned po příchodu z práce jim dopřejte speciální péči. Vetřete do nich až ke kořínkům dýňový olej a nechte ho 20 minut působit. Poté je umyjte a na závěr přelejte odvarem z listů břízy. Budou se nádherně lesknout a získají úžasný objem.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Míváte-li často pocit těžkých nohou a pobolívají vás kolena, pořiďte si zdravotní gelové vložky do bot. Příčinou potíží totiž může být snížená nožní klenba.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Večer chvilku potrvá, než partnerovo mužství zatouží po vašem klíně. Předehru proto prodlužujte, jak nejvíc to půjde.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Hned po probuzení nalačno vypijte čaj z jahodníku. Podpoří vyplavování usazenin solí z organismu, což je účinná prevence proti revmatismu. Asi za deset minut posnídejte jogurt, do něhož přidejte mleté vlašské ořechy. Dopoledne se snažte víc pít, tím předejdete dehydrataci pokožky. Na mističku si připravte libovolné ořechy a pojídejte je, co hrdlo ráčí, až do večera. Jsou zdrojem vitaminu H, který prospívá pokožce. K obědu bude vhodná ovesná kaše, například se skořicí, rozinkami či jiným sušeným ovocem. Když nebudete mít chuť na sladké, zvolte zapečené těstoviny a hlávkový salát. Na odpoledne si nachystejte celozrnné pečivo s vaječnou pomazánkou a vypijte alespoň dvě sklenice kvalitního mléka. K večeři si dejte drožďovou polévku a minimálně jeden pomeranč. Kolem 21. hodiny stejně jako ráno popíjejte jahodníkový čaj.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Originálními nápady dokážou Vodnářky šokovat okolí od rána do večera. Velmi rychle se seznámí se všemi novinkami, dokonce se po nich pídí, a nalézt je jim pomáhá skvělá intuice a abstraktní myšlení.

Slabé stránky

Toto znamení se zasloužilo o mnohé vynálezy, ale když je popadne touha vyzkoušet vše, co život nabízí, nastane karambol. Klidně opustí všechny jistoty, a že šláply vedle, pochopí až v momentě, když je začnou pronásledovat nezaplacené složenky.