Horoskop na zítra »

Odpoledne sledujte reakce členů rodiny, protože si s pomocí bájné Ceres ujasníte, zda na vás někdo není závislý. Když se od vás potomek nehne ani na krok, vnímejte to jako varovný signál, že máte nejvyšší čas naučit ho samostatnosti. Jinak z něho vyroste „mamánek“, který místo řešení problémů vezme nohy na ramena a uteče se schovat pod vaše ochranná křídla.

Partner

Nabroušený bude celý den, tak raději večer zůstaňte doma. Ve společnosti by si počínal jako slon v porcelánu, patrně by jedním výrokem vyvolal skandál!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Měsíční fáze je pro vaše znamení vhodná k omlazení pokožky obličeji. Vyzkoušejte třeba rollerovou mezoterapii, která dokáže odstranit nejen vrásky, ale i drobné jizvičky.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Pořídit byste si měly relaxační a meditační hudbu. Sáhněte například po CD se zvuky přírody nebo námluvami velryb.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Vaši vrozenou touhu experimentovat večer ještě podpoří Luna ve Střelci, takže sex bude báječný. Partner ale ještě koncem týdne může se smyslným úsměvem tvrdit, že jste z něho vysály veškerou energii.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Z úterního jídelníčku byste měly vyřadit uzeniny, maso i mořské plody. Ráno vypijte velký šálek antilipidového čaje a popíjejte ho celý den. Obsahuje látky, které zvyšují imunitu a zároveň podporují regeneraci jaterních buněk. Dopoledne konzumujte avokádo, neboť obsahuje spoustu užitečných vitaminů a minerálů. Oběd by neměl obsahovat tuky, které by zatěžovaly játra, takže ideální budou těstoviny se špenátem a velká mísa ledového salátu. Odpoledne jezte rajčata, budete-li mít chuť na sladké, dejte si jogurt, do něhož vmíchejte ovesné vločky, nastrouhané nepražené mandle a nakrájené mandarinky. K večeři bude vhodný tvaroh s čerstvou paprikou a cibulkou a knäckebrot. Kolem 18. hodiny intenzivně popíjejte čaj s lístků břízy, pročistí ledviny i játra.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Originálními nápady dokážou Vodnářky šokovat okolí od rána do večera. Velmi rychle se seznámí se všemi novinkami, dokonce se po nich pídí, a nalézt je jim pomáhá skvělá intuice a abstraktní myšlení.

Slabé stránky

Toto znamení se zasloužilo o mnohé vynálezy, ale když je popadne touha vyzkoušet vše, co život nabízí, nastane karambol. Klidně opustí všechny jistoty, a že šláply vedle, pochopí až v momentě, když je začnou pronásledovat nezaplacené složenky.