Horoskop na zítra »

Vám se nebude chtít komunikovat, tak rodině řekněte na rovinu, že potřebujete klid. Hlavně se netvařte, že jste zabrané do čtení. Vy totiž budete lelkovat, takže si nevšimnete, že máte knihu vzhůru nohama, ale tahle maličkost neunikne rodině ani příbuzným, a bylo by vám pořádně trapně, když by vás na to někdo z nich upozornil.

Partner

Naprosto skvěle se dnes dokážete ovládat, což se bude hodit drahouškovi. On naopak bude mít sklon riskovat, takže váš klid na něj bude fungovat jako pomyslná brzda.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Procvičovat byste si měly chodidla. Bude stačit, když na zem položíte tužku a pokusíte se ji prsty zvednout.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Sobota je pro vaše znamení ideální ke koupi dopravního prostředku, což může být auto, moped, ale i na léto vodní skútr.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Při Luně v Rybách budete něžné, a pokud vám to poslední dny v posteli skřípalo, opět s partnerem najdete společný rytmus a polohu, která oba uspokojí.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Sobotní fáze Měsíce vám radí zařadit do jídelníčku hodně kořeněné delikatesy. Vaše tělo bude potřebovat zejména kurkumu, bílý pepř a hřebíček. K snídani si pochutnejte na pečených jablkách, přidejte k nim hojně hřebíčku a skořice. Celé dopoledne mlsejte meloun, obsahuje totiž vodu, která pomůže z organizmu vyplavovat škodliviny. Oběd zahajte fazolovou polévkou, jako druhý chod by mělo být rybí filé, jeho úprava záleží na vaší fantazii, brambory vařené ve slupce a jako přílohu salát ze zelených paprik, do kterých vmíchejte bambusové výhonky. Na odpoledne si připravte pikantní zeleninové tousty, do směsi přidejte kari, pepř, ostrou červenou papriku. K večeři by měl být ovocný salát, chybět by v něm nemělo kiwi. Po 20. hodině si bez černého svědomí vypijte skleničku kvalitního červeného vína. Průběžně se během soboty snažte vypít alespoň dva litry čisté minerální vody bez bublinek.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Originálními nápady dokážou Vodnářky šokovat okolí od rána do večera. Velmi rychle se seznámí se všemi novinkami, dokonce se po nich pídí, a nalézt je jim pomáhá skvělá intuice a abstraktní myšlení.

Slabé stránky

Toto znamení se zasloužilo o mnohé vynálezy, ale když je popadne touha vyzkoušet vše, co život nabízí, nastane karambol. Klidně opustí všechny jistoty, a že šláply vedle, pochopí až v momentě, když je začnou pronásledovat nezaplacené složenky.