Inspirace na zimu
Dnes jsme si ukázali, jak by to rozhodně vypadat nemělo, podívat se ale doporučujeme i na inspirativní outfity! Najdete je v článku Zimní móda podle celebrit: Sestavte si podobné kombinace jako ony!.

Malé upozornění na úvod – následující tipy rozhodně neslouží pro inspiraci. Dnešní, čistě výstražný, článek je plný módních faux pas. Zatímco některá z nich se dají přejít (to, že zapomenete odlepit cedulku z bot, se zkrátka může stát), u ostatních budete nejspíš samy kroutit hlavou. Které hvězdy to tentokrát opravdu nezvládly?

S bílým prádlem opatrně

Setkáváme se s tím pravidelně – spousta žen stále věří tomu, že bílé prádlo je tou nejlepší univerzální volbou a pod ničím nebude vidět. Realita je ale jiná. Bílá barva ve skutečnosti vyloženě září. Řešení je přitom nasnadě. V zásobě mějte hladké prádlo v tělovém, tlumeném odstínu. Kdyby totéž udělala Michelle Monaghan (39), dostala by od nás jedničku.

Herečka Michelle Monaghan zvládla výběr šatů na výbornou, na čem ale pohořela, byl výběr spodního prádla. Bílé kalhotky svítí na dálku!; ProfimediaFoto: ProfimediaHerečka Michelle Monaghan zvládla výběr šatů na výbornou, na čem ale pohořela, byl výběr spodního prádla. Bílé kalhotky svítí na dálku!

Jak si uškodit (snadno a rychle)

Na to, že Kim Kardashian (35) miluje obepnuté šaty, si už všichni zvykli. Konec konců, proč ne. Co ale praští do očí, je velmi nepovedená a nelichotivá oblast dekoltu. Při bližším prozkoumání zjistíte, že se šaty skládají ze sukně, začínající pod ňadry, a horní části, která pokračuje v jakousi pelerínu. Právě onen vršek ale způsobil, že poprsí hvězdy je podivně zvednuté a má prazvláštní tvar. Škoda!

Kim Kardashian měla v říjnu ještě pěkný pupík. Před narozením syna Sainta vyrazila s manželem Kanye Westem na večírek v upnutých šatech, které v oblasti hrudníku absolutně neseděly; ProfimediaFoto: ProfimediaKim Kardashian měla v říjnu ještě pěkný pupík. Před narozením syna Sainta vyrazila s manželem Kanye Westem na večírek v upnutých šatech, které v oblasti hrudníku absolutně neseděly

Oblečená, neoblečená

Jestli se tomu, co má na sobě zpěvačka Lily Allen (30), dá říkat šaty, pochybujeme. Co je ale na celém modelu nejhorší, je onen proděravělý střed. I kdybychom přistoupili na hru, že jde o šaty, výběr prádla by musel být úplně jiný. Ideální by ovšem bylo tento kus okamžitě odstranit ze šatníku.

Zpěvačku Lily Allen bychom nejraději poslali převléknout. Proděravělé šaty (?) jsou zkrátka průšvih; ProfimediaFoto: ProfimediaZpěvačku Lily Allen bychom nejraději poslali převléknout. Proděravělé šaty (?) jsou zkrátka průšvih

Čekaly jste, že to bude zezadu lepší? Kdepak. Všichni kolemjdoucí si mohli prohlédnout zpěvaččinu růžovou podprsenku a šedé kalhotky; ProfimediaFoto: ProfimediaČekaly jste, že to bude zezadu lepší? Kdepak. Všichni kolemjdoucí si mohli prohlédnout zpěvaččinu růžovou podprsenku a šedé kalhotky

Ne vždy se odvaha cení

Oblíbené kozačky hvězd
Jaké to jsou? No přece ty extrémně vysoké! Chcete si jedny pořídit a rovnou i zjistit, s čím vším je můžete nosit? Přečtěte si článek Dejte šanci kozačkám nad kolena: Milují je celebrity, budete i vy!.

Hodnotit extravagantní Rihannu (27) nemáme ve zvyku. O jejích modelech si můžete myslet leccos, odvahu jí ale upřít nemůžete. Přestože tolerujeme veškeré její výstřelky včetně zvláštního oversized kabátu, džíny, které jsou „vyzdobené“ mastnými skvrnami a barvou, připomínající bahno, jsou zkrátka mimo. Těžko říct, nakolik jde o špínu a nakolik o „umělecký“ záměr tvůrce, není to ale ve finále jedno?

Rihanna vyrazila do restaurace v modelu, který evokuje jedinou otázku – vrací se snad zpěvačka ze zápasů v bahně?; ProfimediaFoto: ProfimediaRihanna vyrazila do restaurace v modelu, který evokuje jedinou otázku – vrací se snad zpěvačka ze zápasů v bahně?

Když vás zradí boty

S herečkou Julianne Moore (55) soucítíme! Pokud jste měly někdy na noze vysoké, nepadnoucí boty, asi si umíte představit, jak si herečka užila premiéru filmu Velký Gatsby. Přestože už od té doby uplynuly více než dva roky, vsadíme se, že na to jen tak nezapomněla. Malíčky vykukující z bot bohužel zastínily její jinak vydařený model. Těžko říct, proč k tomu muselo dojít zrovna v případě takové velké události…

Krásné líčení, krásné šaty a boty, ze kterých herečce vypadávaly malíčky. Julianne Moore nejspíš celý večer protrpěla; ProfimediaFoto: ProfimediaKrásné líčení, krásné šaty a boty, ze kterých herečce vypadávaly malíčky. Julianne Moore nejspíš celý večer protrpěla

Nepadnoucí boty neušly pozornosti fotografů, detail na ně obletěl celý svět. A my dodáváme – au!; ProfimediaFoto: ProfimediaNepadnoucí boty neušly pozornosti fotografů, detail na ně obletěl celý svět. A my dodáváme – au!

Kolik že stály?

Druhým faux pas, které se týká bot, jsou jednoznačně nesloupnuté cenovky a cedulky na podrážce. Jasně, stává se to i v lepších rodinách, před prvním provětráním nového páru se ale vždy vyplatí kouknout dospod. Škoda, že to neudělala herečka Eva Longoria (40) nebo ještě lépe, někdo z jejího týmu.

Eva Longoria dohání výšku pomocí podpatků. Většinou pekelně vysokých!; ProfimediaFoto: ProfimediaEva Longoria dohání výšku pomocí podpatků. Většinou pekelně vysokých!

Dokud herečka stála, nebylo nic poznat. První kroky ale odhalily neodlepené cedulky na podrážkách; ProfimediaFoto: ProfimediaDokud herečka stála, nebylo nic poznat. První kroky ale odhalily neodlepené cedulky na podrážkách

„Velbloudí“ průšvih

Styl herečky Gwyneth Paltrow (43) nás baví, v případě tohoto overalu ale šlápla vedle. Jeho nejproblematičtější částí je rozkrok, který je předurčen k tomu, aby se různě krčil a dělal neplechu. „Camel toe“ trapas se navíc herečce stal v tu nejméně vhodnou chvíli – ve vysílání vysoce sledované show Jimmyho Fallona. Camel toe můžeme přeložit jako velbloudí kopýtko nebo prsty. Stačí si je představit a víte, o čem je řeč…

Na vypasovaných kalhotách nebo upnutých šortkách pohořela nejedna celebrita. Gwyneth Paltrow zradil těsný overal; ProfimediaFoto: ProfimediaNa vypasovaných kalhotách nebo upnutých šortkách pohořela nejedna celebrita. Gwyneth Paltrow zradil těsný overal

Které módní faux pas vám přijde nejděsivější? Napište nám!

Jana Finferlová