Více inspirace?
Chcete vědět, jak vypadat mladší? Zkuste jen změnit barvu šatů! A ke krásné róbě si udělejte některý z účesů, do kterých můžete zaplést klasické šperky.

Catherine, jak se jí teď oficiálně říká, je samozřejmě svázána přísným dress codem – například ji nikdy neuvidíte bez punčoch. Ale i tak si dokáže s módou hrát.

Někomu sice může její výběr modelů připadat poněkud monotónní, ale očividně je mnoho žen, které ho obdivují. Stále totiž platí její „Kate efekt". Cokoli si vévodkyně oblékne, se v mžiku vyprodá! Pojďme se tedy podívat na ty nejpovedenější outfity, které Catherine vynesla v roce 2016!

Tento model Kate oblékla na recepci v Kensingtonském paláci, kterou s Williamem pořádali před svým odjezdem na návštěvu Indie a Bhútánu; profimediaFoto: profimediaTento model Kate oblékla na recepci v Kensingtonském paláci, kterou s Williamem pořádali před svým odjezdem na návštěvu Indie a BhútánuBílá barva patří spolu s modrou a červenou mezi nejoblíbenější barvy vévodkyně; profimediaFoto: profimediaBílá barva patří spolu s modrou a červenou mezi nejoblíbenější barvy vévodkyněZářivý kabátek se krásně hodil k příležitosti – návštěvě květinové výstavy v londýnské Chelsea; profimediaFoto: profimediaZářivý kabátek se krásně hodil k příležitosti – návštěvě květinové výstavy v londýnské Chelsea

Líbí se vám styl mladé vévodkyně?

Redakce ProŽeny.cz