Poradna sexuální intimity: Josef Hejnák

Poradna sexuální intimity

Komerční sdělení
Josef Hejnák
Josef Hejnák

Tantra masér, vztahový terapeut a zakladatel Školy vyšší sexuality a intimity, autor knih jako je “Pravda o manželství” Vám představí novou školu partnerských vztahů, ukáže jak najít Vaší cestu k odvaze žít šťastný život.

Položit svůj dotaz »
 • Je mi 60 let ,nemám stálého partnera,během5ti let jsem v intimní chvíli nebyla schopna styku ,neboť se do mě nedostane.Po gynekologické stránce jsem v pořádku.I když bych si sex přála,nejde to.Z toho důvodu si nehledám přítele ,nevím co bych mu řekla až by mělo dojít ke styku,zas by to dopadlo stejně.Trápí mě to,měla jsem sex ráda.

  dnes 11:43

  Dobrý den,

  z vašeho dotazu vyplývá, že se svojí sexualitě dostatečně nevěnujete, protože kdyby jste denně trénovala, třeba s vibrátorem, tak by jste takový problém nemohla mít.

  Lidé, kteří třeba 5 let leží, tak se pak musí znova naučit chodit. Takže po tak velké pauze se to musíte znova naučit a natrénovat. Natrénovat si to nejdříve sama.

  A až se “rozchodíte”, tak pak jednoho dne můžete jít i na tůru ve dvou.
  Když vám samo tréningy vaší sexualit nepůjdou, je tam nějaký skrytý blok a v tom případě je nutné jej odblokovat a přihlaste se na náš kurz Umění intimity který vám dodá dostatek lásky k sobě sama.

  S láskou Josef za MMSU
  Telefon 608000500

  Intimní poradna bude časem pokračovat čistě jako mobilní aplikace, stáhněte si jí včas zcela zdarma do svého chytrého telefonu:

 • Dobrý den dámy,chtěl bych se vás zeptat,zda uznáváte když je muž oholený kolem penisu a pod paží?

  michaelkazlata
  dnes 10:45

  Dobrý den,

  no většině žen se líbí upravený muž, tj. místo vousů oholen. A pokud se podíváte třeba na erotické filmy, většině žen se líbí upravení muži a proto s oholenými intimními částmi. Je to estetičtější. Proto se i vy ženy holíte mezi nohami.

  Což neznamená, že neexistují zastánci neholení. Ale pravda je taková, že být oholen je estetičtější. Stejně tak jako posekaný trávník je estetičtější než neposekaný trávník a tak dále a tak dále. Upravený ovocný sad je estetičtější, než prales. Což neznamená, že prales také nemá svůj půvab.

  Takže vaše anketa by dopadla tak, že většina by byla pro oholené muže, čím dávají muži najevo, že o sebe pečují. Stejně tak jako se většina lidí třeba češe. Na ulici ale pohlaví druhých lidí, kvůli zákonům co to zakazují, pozorovat nemůžeme, takže mezi nohy nebude tolik lidí upraveno, jako na hlavě, protože vlasy obvykle vidíme.

  S láskou Josef za MMSU
  Telefon 608000500

  Intimní poradna bude časem pokračovat čistě jako mobilní aplikace, stáhněte si jí včas zcela zdarma do svého chytrého telefonu:

 • Je mi 62 roků. Jsem 2 roky po gyn.operaci, kdy mi byla odebrána děloha i oba vaječníky. Postupně od té doby jsem ztratila zájem o sex. Existují nějaké podpůrné prostředky, které by mi umožnily návrat ke stavu před operací? Před operací jsem tyto problémy se vzrušivostí a zájmem o sex neměla. Děkuji moc za Vaši radu. Božena.

  bobvyky
  včera 20:24

  Dobry den,

  Odebráním vaječníku i dělohy zároveň je pro ženu velmi náročné. Nemluvě o zásahu na její psychiku. Je třeba,abyste vy sama na sebe netlačila a do sexu se nenutila.Zkuste se přijmout jako žena,byt k sobě jemná a ohleduplná.
  Můžete si zkusit hrát se svým pohlavím s gelem a znovu objevovat jak vám to již v minulosti bylo příjemné.

  Od partnera teď potřebujete více času na milostné předehry. Svěřte se mu, co teď prožíváte. Nebudete se na to cítit sama a s jeho podporou vše zvládnete.

  A nebo to zkusím říci ještě jinak. Když je člověku dvacet, tak dokáže rychle běhat. A pokud běhání budete trénovat budete i v šedesáti ráda a dobře běhat. Tantra tomu říká vyšší sexualita. Jestliže ta automatický s věkem slábne, tak vědomá práce s tělem naše schopnost běhat dokáže udržet prakticky po celý život. Jen chce se tomu věnovat a rozvíjet danou schopnost.

  S láskou Josef za MMSU
  Telefon 608000500

  Intimní poradna bude časem pokračovat čistě jako mobilní aplikace, stáhněte si jí včas zcela zdarma do svého chytrého telefonu:

 • dobrý den, manžel, 38 let, má problém s erekcí, říká, že je to úplně normální, mě se to nezdá, tak se chci zeptat, jak to tedy je. sám se mu nepostaví, musím mu ho honit kolem 10 minut, pak se mu postaví, ale zda hned nedojde ke styku, tak mu uvadne, když je styk, tak do 30 sekund je konec, udělá se, mě toto nebaví, takový to sex, zkoušeli jsme předehru, krajky...říká, že ho vzrušuji a že na sex má chuť, chtěl by ho každý den, ale komu by se chtělo takto...? tato věc trvá už skoro 2 roky a je to pomalu čím dál tím horší, jsme spolu 10 let. děkuji za odpověd. petra

  19. ledna 16:36

  Dobrý den,

  no podle vašeho popisu to normální rozhodně není. Průšvih je s tím, že mu třeba takto funguje s vámi, po těch letech, co jste spolu. Že by potřeboval jeho penis třeba větší pestrost různých vzrušujících situacích. Ale to se vám bojí říci. A nebo to má tolik potlačený, že to ani neví. Dobré je si přečíst moji knížku Pravda o manželství.

  Co s tím? Bude potřeba neskutečně lásky, pravé lásky a pokory k tomu, aby se on jako muž dostal zase do své mužské síly. Jednou z možných řešení by bylo, zkuste zajít na Kouzelnou tantra masáž a uvidí se, jak jeho tělo bude reagovat na změnu prostředí a změnu osoby, která jej bude hladit.

  Podle výsledku pak uvidíme co dál… Anebo se stavte na Terapii vztahu podívat se, v jakém stavu je váš vztah. Stačí když přijdete vy sama, váš muž vás přesně doplňuje a terapeutovi stačí rozhovor s vámi, aby pochopil odkud by mohl foukat vítr.

  Nebo vymyslíte jinou změnu vašeho sexuálního života?

  S láskou Josef za MMSU
  Telefon 608000500

  Intimní poradna bude časem pokračovat čistě jako mobilní aplikace, stáhněte si jí včas zcela zdarma do svého chytrého telefonu:

 • Dobrý den,
  chtěl bych se vám svěřit s mym problemem.Mám 46 let ,erkce nemam vubec ,jedině když manželka si pohraje s penisem ,ale aji tak potom klesne,byl jsem u lekařku ,sexuologa a napsali mi Modrasil 100mg ,s tim to funguje ,ale lečba žadna,nemocen nejsem ,tak nevim jestli zustanu jen na tom modrasilu ,chtěl bych žit normalně,byl jsem i na cevnim cevy v pořadku ,tak jsem z toho smutny ,poradte co daá.
  Díky za odpověd Pavel.Kocian

  123kofos
  18. ledna 11:14

  Dobrý den,

  na fyzické problémy by měla poradit doktorka. Ale ta jak píšete žádné fyzické problémy nenašla, takže by to mělo být psychickým problémem. Takže jste naprosto správně v naší poradně.

  Psychické poruchy bývají způsobené zpravidla tím, že něco potlačíme. Jinými slovy, když tělu zakážete vzrušovat se tím, na co má chuť, tak se zavře a rezignuje. Je to o odvaze podívat se na to, co člověka blokuje.

  První co mohu doporučit by byla návštěva Kouzelné tantra masáže. Uvidíte, zda masáž zafunguje, či je problém hlubší. Na hlubší problémy jsou pak terapie. V terapii s vámi kolegyně rozebere jak období kdy to fungovalo, tak období, kdy to nefunguje a vydestiluje možné příčiny této změny.

  Jste dost mladý na to, aby jste takto trpěl. Uvidíte, že nakonec řešení najdeme.

  S láskou Josef za MMSU
  Telefon 608000500

  Intimní poradna bude časem pokračovat čistě jako mobilní aplikace, stáhněte si jí včas zcela zdarma do svého chytrého telefonu:

 • Dobrý večer,
  chtěla bych se Vám svěřit s problémem. Je mi 17 let,příteli 19. Jsme spolu rok. Jelikož velmi aktivně sportuji,zezacatku vztahu sem na něj moc čas neměla. Vše trvalo hrozně dlouho. První objetí,rande,pusa i první intimnosti. Poprvé se mne tam dole dotkl asi po 4mesicich. První sex (pro me prvni) sme prožili asi po 8měsících. Jak to tak bývá první sex byl plný trapasu a pro me velmi bolestivý. Dávala sem to za vinu nervum a hlavně tomu ze jsem byla panna
  ovšem asi teď, po ročním vztahu pro me sex není slast. Sem dominantní typ,to však dělám jen kvůli příteli. Sama z toho nic nemám. Nikdy sem nedosáhla orgasmu,nikdy me oralne neuspokojoval,upřímně,tak nějak ve všech ohledech a směrech je on na prvním místě,ja az ta druhá...to ale není můj zásadní problém. Jak už sem psala aktivně sportuji a projevuje se to na mém tele (svaly nezminuji.) jde o prsa. V této oblasti mám velké starosti a deprese. Bohužel sem je ani po kom neměla zdedit. Je to pár dní co sem se příteli ukázala nahá a to opravdu po dlouhém (ročním) přemlouvání. Mne samotné to vyhovuje při sportu ale jakmile dojde na plavky,nebo téma ,,prsa" začnu se pomalu hroutit. Přítel věčně kritizuje slečny za jejich velká pozadí,malá prsa, a ja si pak uvědomím co asi říká o mých lentilkach pod kobercem. Plastiku odmítám kvůli sportu,to.nejde s mým sportem moc dohromady. Sem zoufalá. Stydím se za své tělo, nemůžu se odvazat,nemůžu na koupaliště,závidím svým.kamaradkam
  prosím pomozte

  17. ledna 20:46

  Dobrý den,

  pomoct opravdu potřebujete a to hodně. Kouzelnou tantru masáž bych Vam zatím ještě nedoporučil, ale povídací terapii ano. to co vás trápí je sebe odsuzování. Nikdy nebudete mít ze sexu radost, dokud nezačnete milovat svoje tělo. Dokud vaše prsa nebudete považovat za ta nejkrásnější na planetě.

  Kristýno, vy jste krásná holka, jenom nemáte odvahu to vidět. Jenom jste vystresovaná z porovnávání se s fotkami z časopisů, kde jsou holky, které prošly 14 denní léčbou v programech na úpravu fotek, takže vlastně neexistují ve skutečnosti.

  Kristýno, vy sama se musíte začít mít ráda, nikdy jiný to za vás neudělá.
  Když přijmete sama sebe ,bude Vás přijímat a milovat i partner právě takovou jaká jste.

  A navíc každý jsme jedinečný a sportovní postava se líbí většině kluků. Kolik holek, které se trápí s nadváhou a různými dietami by Vám ji mohlo závidět.

  S láskou Josef za MMSU
  Telefon 608000500

  Intimní poradna bude časem pokračovat čistě jako mobilní aplikace, stáhněte si jí včas zcela zdarma do svého chytrého telefonu:

 • Dobrý den , je mi 44 let a nikdy jsem neměla se sexem žádný problém,jenže teď je tomu úplně jinak. Již půl roku prakticky nemám na sex náladu ani se nevzruším. Řešila jsem to ze svojí lékařkou , chtěla jsem vědět jestli se i pro ženy dělá nějaký lék na podporu chuti na sex, ale lékařka mi řekla, že se tím mám smířit, ale to já nechci , mám svého muže moc ráda a vždy to bylo úžasné ráda bych v tom zase pokračovala. vyzkoušela jsem už snad všechny možné rady, i cvičení ale nic nezabírá. Děkuji za odpověď.

  17. ledna 20:17

  Dobrý den,

  z dotazu vyplývá, že se zde bude jednat spíše o psychický problém s energetickým tělem, než fyzickou poruchou, na kterou by doktoři měli prášek.

  Detailně bych se dokázal k problému dostat až při terapii u nás ve studiu. Takto na dálku, je to složité zjistit odkud vítr fouká. Ale povím vám, čím tyto stavy bývají často spojité. A je to potlačená sexualita. Což je ten stav, kdy nás něco vzrušuje, ale my si to nedovolíme prožít.

  Co jste potlačila a kde vznikl problém se dá lehce na léčivé tantra masáži věnčitou dopídit. Bohužel vědomí dokáže to co che na tolik intenzivně potlačit, že se to ocitne v podvědomí. A my prostě jenom nemáme chuť na sex a nevíme proč.

  Jste v nejlepších letech a já bych vám doporučoval nerezignovat, zastavit se u nás odhalit příčinu a dodat si odvahy splnit si tajné sny a uvidíte, že bude líp. Už jsme pomohli daleko těžším případům, než na jaký vypadá váš.

  S láskou Josef za MMSU
  Telefon 608000500

  Intimní poradna bude časem pokračovat čistě jako mobilní aplikace, stáhněte si jí včas zcela zdarma do svého chytrého telefonu:

 • Dobry den, chtela bych se na neco zeptat. S partnerem jsme neco pres dva roky, asi rok spolu bydlime. Jsem trochu rozpacita co se sexu tyce - vlastne cetnosti.. rekla bych, ze si hodne rozumime, mame se hodne radi.. z me strany to je intenzivni citove a tak i fyzicky.. ale nejake se rozchazime v potrebe sexu.. nekolikrat jsme o tom mluvili a myslela jsem, ze je vse o.k, ale o svatcich ovinen partner pronesl neco co jsem si vzala tak, ze ho k sexu "nutim" a tak jsem stahla a ejhle tri tydny budou pryc a mezi nama nic nebylo :( tak me to trapi a nejak s tim neumim nalozit.. roli v tom hraje i snaha pocit dite, ktera je uz rok bez uspechu.. jen mam pocit, ze sex 1-2 tydne neni nic sileneho.. z predchoziho vztahu vim, ze ten kdo nechtel sex jsem byla ja, protoze byl nas vztah spatny.. a tak to treba z jeho strany neni o.k. a ja s tim nemuzu nic delat :(

  17. ledna 20:08

  Dobrý den,

  vlastně máte pravdu, z vaší strany je vztah celku s pořádku a asi jste se mu odevzdala, ale u něj to zas není tak žhavé. Co to znamená je, že je čas se z vaší strany malinko stáhnout, chlap by neměl mít pocit, že je do sexu řekněme přitlačen.

  Naopak muž musí o ženu usilovat. A žena má zas tu výhodu, že není na sexu závislá, jako muži. Je mi jasné, že by jste nejraději dostala radu co přesně udělat, ale na to se po Internetu jen tak odpovědět nedá. To by se dalo zjistit na vztahové terapii u nás, co se zatím ve skutečnosti skrývá.

  Co vám můžu poradit obecně, najděte si sama i jiné způsoby, co vám dělají radost. Třeba v ten večer, co se u nás stavíte na Kouzelnou tantra masáž, tak vám vůbec nebude vadit, že on ten večer nemá o nic zájem. A to se jedná jen o masáž, kde vůbec není podmínkou dotyk na intimních partiích.

  Nebo si zajít do sauny a užít si pohledy ostatních mužů? Jste krásná a atraktivní žena a nemá cenu jen sedět doma. Když si nebude vámi až tak tolik jistý, bude se víc snažit. Být moc jistá, přes příliš odevzdaná ubírá druhému partnerovi možnost se o vás zajímat. Neříkám muže trápit, ale neměl by si být jistý, že kde vás ráno zanechá, tam vás večer zase najde. Vztah je o neustálém vyvažování, nikdy nekončící dynamice.

  Říkáte, že chcete rodinu, ale přitom už teď vše nefunguje. Při dětech a rodině se obvykle jen vše zhorší, není lepší dát nejdřív vztah do pořádku? To že muž má pocit, že je nucen k sexu není dobré znamení a stojí za to s tím něco udělat. Jak by jinak vypadal vztah třeba po dvaceti letech?

  S láskou Josef za MMSU
  Telefon 608000500

  Intimní poradna bude časem pokračovat čistě jako mobilní aplikace, stáhněte si jí včas zcela zdarma do svého chytrého telefonu:

 • Dobrý den,

  mám takový problém a úplně netuším, zda se hodí sem, ale třeba mi dokážete poradit. Žiji se svou bývalou partnerkou, která mě před dvěma roky opustila kvůli jiné slečně. je mezi námi 11let rozdíl. Byly jsme spolu skoro čtyři roky, ale pak mě opustila kvůli tomu, že ji přitahují holky s dlouhými vlasy, pěknýma prsama a já jsem vyloženě klučičí typ. Máme k sobě hodně blízko, ale nějak nevím kde se po těch čtyř letech stala chyba? Opravdu jsem jí přestala přitahovat? Přitom ještě teď si to nechá občas udělat. Nevím jak přesně tomu rozumět, má přítelkyni s kterou se každou chvíli rozchází a přitom žije se mnou a do budoucna mluví o tom, že spolu bydlet budeme, pojedeme v létě k moři. Ale mě to strašně trápí a ubíjí. Nenašla jsem odvahu odejít, mám ji až moc ráda. Dokážete mi prosím nějak poradit?
  Děkuji Iva

  11. ledna 19:32

  Dobrý den,

  to je zástupný problém, jak se říká, když ji miluješ, tak není co řešit. Ona vás už asi nemiluje a tak se s vámi rozešla. Jako zdůvodnění si našla dlouhé vlasy. Kdyby jste měla dlouhé vlasy, tak by si našla jiné zdůvodnění, třeba to, že má ráda krátké vlasy. Takže na zástupný problém se nesoustřeďte.

  Soustřeďte se na to,ž e vaše láska nebyla zdravá. Kdyby vaše láska byla zdravá, tak sama cítíte, že vztah z vámi jí asi nenaplňoval a sama by jste byla pro, aby byla s jinou holkou s dlouhými vlasy. Vaše láska k ní, ale nese znaky lásky závislostní.

  V závislostí lásce si vy chcete prosadit svojí pravdu, bez ohledu na druhého. Proč jste v závislostní lásce by chtělo zjistit. Na to vám kolegyně postaví konstelaci na vztahové terapii. Teprve, až zvládnete vlastní trauma, bude vaše láska přinášet druhým lidem radost, nikoliv starost spojenou se závislostní láskou. Pak budete zralá na hezký vztah.

  S láskou Josef za MMSU
  Telefon 608000500

  Intimní poradna bude časem pokračovat čistě jako mobilní aplikace, stáhněte si jí včas zcela zdarma do svého chytrého telefonu:

 • Dobry den mam dotaz,
  Kdyz mi bylo tak 15, kamoska nasla jednu anonymni stranku neco jako seznamka a tam jsme se bavili s cizimy kluky kteri byly uplne z jineho kraje o sexu a tak, nasi na to prisli a ja js2em rychle zmenila heslo od ntb a kdyz ho ze me chteli dostat aby si precetli vic nedala jsem jim ho tak na me vzathly ruku, zabavili mi mobil a tak dale trvalo to asi 14 dni .
  Ted je mi 19 a uz mam 3 roky pevny vzath ale sex nejak nemusim muj pritel je pravy opak a vadi mu ze si o nej nerikam ...
  Nemam na nej ani nejak moc chut jako bavi me s pritelem vymyslime ruzne polohy a tak ale sama si o nej nereknu a mu to vadi :(
  Muze ten odpor byt pricina teto prihody z detstvi?
  Dekuji za odpoved

  11. ledna 18:36

  Dobrý den,

  no všimněte si, jak vám děsně vadilo, aby se rodiče dozvěděli nějaké podrobnosti ohledně vašeho vlastního sexuálního života. Vaše rodiče jsou také lidé a také sexuálně aktivní, jinak by jste tu nebyla. Ale za žádnou cenu jste nepřipustila výše popisovanou konfrontaci. Máte zde obrovský, ale obrovský odmítání. Sebe odmítání vlastní sexuality.

  Ptáte se, jestli váš odpor, by mohl souviset s traumatem z dětství? Na to můžete vzít jed, že to souvisí, tohle je jen vrchol ledovce, co se krývá pod hladinou. Jako jste se nedokázala pochlubit svým rodičům, nedokážete to ani se svým přítelem a je vám proti srsti přiznat se a říci si o doteky.

  Stoprocentně to potřebuje terapii. Zavolejte si a objednejte si termín, telefon je v podpisu. Čím dřív vám terapie pomůže pochopit co a jak se stalo, že jste si vybudovala tak silné odmítnutí, tím líp pro vás, a tím dříve se z toho dokážete postupem času dostat. Jinak na to budete dokola v životě narážet.

  Nebudu vám raději doporučovat, aby jste se toho trauma zbavila sama. Mohla by jste cvičit a vědomě zkusit sdílet vaší sexualitu s jinými lidmi a otevřeně přijímat pocity co to vyvolává, ale zdá se mi, že je to natolik silné, že hlavně ze začátku potřebujete odborné vedení. Aby jste si tím víc neuškodila, než pomohla.

  S láskou Josef za MMSU
  Telefon 608000500

  Intimní poradna bude časem pokračovat čistě jako mobilní aplikace, stáhněte si jí včas zcela zdarma do svého chytrého telefonu: