Poradna sexuální intimity: Josef Hejnák

Poradna sexuální intimity

Komerční sdělení
Josef Hejnák
Josef Hejnák

Tantra masér, vztahový terapeut a zakladatel Školy vyšší sexuality a intimity, autor knih jako je “Pravda o manželství” Vám představí novou školu partnerských vztahů, ukáže jak najít Vaší cestu k odvaze žít šťastný život.

Položit svůj dotaz »
 • Dobry den, potřebovala bych prosím poradit. Mě je 26let a příteli 28let,jsme spolu 8let.Se svým přítelem jsem nadmíru spokojená,miluji ho,ale nemám vůbec chuť na sex. Na začátku vztahu jsme spolu spali pořád,pote to začlo upadat a to prý z důvodu antikoncepce kterou jsem brala 6,5let.Nez jsem ji vysadila tak jsme spolu spali málo protože jsem na to neměla chuť a styk mě většinou Bolel.Po vysazení antikoncepce jsem na to půl roku mela chuť a teď rok a půl nemám vůbec.Muj přítel to hodně vyžaduje a mám strach aby se se mnou nerozesrl nebo nezačal chodit jinam.Mam hodně náročnou práci a před třemi lety jsem na tom nebyla dobře jak zdravotně tak psychicky.Vse se zlepsilo,ale nevím proč nemám chuť na sex.Kdyz na mě sáhne tak někdy je mi to příjemné a někdy mi to vadí.Nemam ani touhu vyhledávat jiné chlapy.Casem se chceme snažit o miminko a uvažujeme o tantra masazi.Muzete mi prosím poradit kde může být problém?děkuji.preji hezký den.

  20. února 20:22

  Dobrý den,

  no na začátku vám zničila vztah antikoncepce, předpokládám hormonální, která u vás potlačila ženskost a chuť na sex. Za ty roky co jste jí jedla, jste si vytvořila takové vzorce chování, které preferovali práci před žitím.

  Nyní, i když jí nejíte konečně, vám staré vzorce chování přetrvávají, jste svým způsobem pořád dost odpojena od vlastního těla a jeho prožívání. Práce, jak jste si zvykla, je víc jak žít. A v pracovním napětí zase neprociťujete svoje tělo.

  Kdyby jste prociťovala svoje tělo, tak by jste na to měla cca 3 krát denně chuť, protože to odpovídá naším biorytmům. Je třeba začít pracovat na vašich životních zvycích, ubrat práci. A to do té míry, až každý dotek od něj vám bude způsobovat radost a nikoliv starost. Každý dotek je hezký.

  Ano Kouzelná tantra masáž vám v tom může být hodně nápomocna, ale ještě lepší je kurz Umění intimity, což je série deseti masáží, zakončené vždy tantra cvičeními na obnovu vztahu ke svému tělu.

  Takže váš problém by mohl být pojmenován, jako více stresu v životě, než kolik tělo zvládá bez následků unést. A cestu k řešení jsem nastínil výše. To že partnera to může dovést k jiné ženě je také pravda a jen další důvod se sebou něco udělat. Těch ztracených let už bylo fakt hodně.

  Na závěr jedna poznámka. Jsem zvědavý, jestli někdo někdy vysoudí na farmaceutických firmách odškodné pro ženy, které ztratili nejhezčí léta svého života tím, že jedli HA a oni si neužívali krás života.

  S láskou Josef za MMSU
  Telefon 608000500

  Intimní poradna bude časem pokračovat čistě jako mobilní aplikace, stáhněte si jí včas zcela zdarma do svého chytrého telefonu:

 • Dobrý den,
  jsem Lukáš, 27let. Obracím se na vás s prosbou o pomoc, radu. Trochu se i stydím. S přítelkyní nyní žijeme 8. rok našeho vztahu, první půlrok tam byla výborná sexuální přitažlivost z obou stran. Vše přerostlo do lásky, ale sexuálně byly problémy. Nedokázala se mnou mít pohlavní styk a řešila často kvasinkové infekce. Jelikož jsme se dosud velmi milovali, problémy v sexu jsme přehlíželi, až se z toho stalo v podstatě tabu. Je to možná neuvěřitelné, ale pohlavní styk jsme oba neměli 6 let.
  Soustředili jsme se na lásku. Já jsem pohlavní styk chtěl, ona ne. Dováděla mě k orgasmu aspoň jinak. Před několika dny mi řekla, že zvlášť v posledním roce jsem ji přestal fyzicky přitahovat, že si není jistá budoucností. Byl jsem více nemocný, řešil jsem hodně zdraví. Já tu holku obrovsky miluji. Ona mě dle jejích slov miluje taky, ale sex jí chybí, zatím si nedokáže představit, jak se to zlepší.
  Co by jste doporučili dělat, nejlíp pro to, aby se navrátila sexuální přitažlivost?
  Holky o mě jinak zájem jeví, jsem štíhlý, vizionář, ambiciózní.
  Když jsem šel hodně do sebe, zjistil jsem, že jsem náš vztah bral jako samozřejmost. Byl tam tedy upřímně silný stereotyp, který dle mě k situaci přispěl.

  Díky mockrát za odpověď.

  20. února 18:18

  Dobrý den,

  škoda, že jste to nechali zajít tak daleko. Mysleli jste, že to bez sexu dáte celý život? Nebo že se to samo zlepší? Jak by se to mohlo samo zlepšit bez vašeho přičinění? Anebo jste se o zlepšení nějak snažili? Ten problém se táhne už dávno, už od začátku, už od těch jejich infekcí, už tam něco nebylo v pořádku a ona byla ze sexu tak vystresovaná, že podléhala kvasinkám.

  Psychické problémy mezi vámi se stupňovali a stupňovali, až to dosáhlo 6 let bez sexu. Následkem toho je mezi vámi tak potlačená chuť na sex, až se bortí i vlastní vztah. Když lidi mají sex bez lásky je to na nic. A obráceně, jak můžete sám potvrdit taky. Je třeba vše udržovat vyrovnané.

  To proč jste se tak k sobě chovali bude pravděpodobně zátěž vašeho rodinného systému. Bez zátěže z rodinného systému by jste se pravděpodobně rozešli, když vám nešel sex.

  Takže první na co bych vás poslal je Vztahová terapie. Tam zjistíte dynamiku vašeho rodinného sytému a pochopíte jaká zatížení a traumata si sebou nesete. Po jejich doléčení bude čas se podívat na vlastní vztah.

  A bude to hodně práce, dát takovýto vztah dohromady. Ale jde to. Stejně jako tam byla přitažlivost na začátku, jde obnovit, když se na tom správně zapracuje. Tam vám zázračně pomůžou tantra masáže. Takže po ukončené Vztahové terapie bude čas přijít na Umění intimity.

  S láskou Josef za MMSU
  Telefon 608000500

  Intimní poradna bude časem pokračovat čistě jako mobilní aplikace, stáhněte si jí včas zcela zdarma do svého chytrého telefonu:

 • Dobrý den, je mi patnáct let a přítelovi dvacet let. Jsme spolu skoro rok. Je můj první . Přede mnou měl v posteli pět holek, z toho jednu se kterou mám fakt špatný vztah. Určitě taky máte člověka kterého tak moc nenávidíte, dělal vám naschváli a prostě ho neuvěřitelně nesnášíte. Nevím ani jak napsat jak moc se nemáme rády :(
  Jelikož jsem teď zjistila co s ní (přede mnou) měl, ty podrobnosti, to co spolu dělali, to že spolu tohle vše dělali tam kde teď jsme spolu my... Asi si třeba říkáte "ježiši, proč to řeší, vždyť on chodí s tebou a né s ní!" já vím, ale furt mě to moc trápí :(
  Vždy si vzpomenu na všechny ty hrozné vzpomínky na ní, na to popisování prostě...
  Neříkala jsem mu, že mě to až tak moc trápí. Vím říká se, že bysme minulost neměli řešit, ale nějak mi to nejde.
  Nemáte třeba nějakou radu? Děkuji

  20. února 17:38

  Dobrý den,

  ten problém je jinde, než si myslíte. On měl 5 holek, ale jen s jednou se nesnášíte. S ostatníma nemáte problém. Takže ta jedna z pěti vás nějakým stylem nakopává. A to jak vás nakopává, to proč ta jedna z pěti tak vadí vám pravděpodobně pojede z rodinného systému. Není to o té jedné holce, jde o to, že tam máte nějaké trauma z rodinného systému, které vám ta jedna nakopává a proto na ní reagujete jak reagujete. Je třeba podívat se co je zatím na Vztahové terapii. Bez bližších informací k tomu víc napsat nejde.

  S láskou Josef za MMSU
  Telefon 608000500

  Intimní poradna bude časem pokračovat čistě jako mobilní aplikace, stáhněte si jí včas zcela zdarma do svého chytrého telefonu:

 • Dobrý den, potřebovala bych poradit. Je mi 23, příteli též a jsme spolu přes 4 roky. Bydlíme spolu a máme hezký vztah. Prožila jsem před ním dva dvouleté vztahy ve kterých mě přítel dokázal uspokojit jen orálně. Nynější přítel to dokáže i sexem, ale ať děláme co děláme jde to pouze když ležím na zádech a né vždy. Chyba není v příteli, ale ve mě. Nedokážu se soustředit, nebo nevím co se to se mnou děje. Dokonce se mi už několikrát stalo, že třeba při orálu, nebo prsty jsem vůbec necítila, že tam něco dělá. Nemyslím uvnitř, ale na klitorisu. To asi normální není? Nevím co mám dělat, abych se dokázala soustředit a moc mě to trápí, protože vidím na příteli, že ho to trápí. Děkuji.

  20. února 17:29

  Dobrý den,

  jste na správné cestě, správně víte, že je to o vás a o vašem těle. Takže začněte trénovat sama. Jakmile zvládnete svůj orgasmus na zádech sama se sebou, zkoušejte to samé v jiné poloze. Až si to v dané poloze nacvičíte, zkuste se v té poloze udělat i s přítelem.
  Vše urychlit by vám pomohlo absolvovat náš kurz Umění intimity.

  S láskou Josef za MMSU
  Telefon 608000500

  Intimní poradna bude časem pokračovat čistě jako mobilní aplikace, stáhněte si jí včas zcela zdarma do svého chytrého telefonu:

 • Dobrý den mám na vás dotaz, je dobré pravidelně polykat partnerovo sperma? Vždy to po mě vyžaduje. Děkuji

  20. února 17:25

  Dobrý den,

  nevidím na tom nic nezdravého, naopak.
  Je to i velké vyjádření přijetí partnerova těla.

  S láskou Josef za MMSU
  Telefon 608000500

  Intimní poradna bude časem pokračovat čistě jako mobilní aplikace, stáhněte si jí včas zcela zdarma do svého chytrého telefonu:

 • Dobrý den,
  je mi 20 let, do teď jsem měla dohromady tři sexuální partnery, z toho dva byli krátkodobí a s jedním jsem byla rok. Přesto, že se každý z nich, hlavně dlouhodobější partner, opravdu snažil, nikdy jsem s nikým nedosáhla orgasmu. Nedokážu se dostatečně uvolnit. Teď jsem na začátku nového vztahu, ještě jsme sex neměli, a já si myslím, že budu mít stejný problém a chtěla bych to změnit. Co se s tím dá dělat?
  Děkuji, Kristýna

  20. února 17:19

  Dobrý den,

  to proč zatím nedosahujete orgasmů je proto, že jste se tomu od mladých let nevěnovala. Třeba kluci začnou onanovat v pubertě a než začnou spát s ženami, mají za sebou už třeba X set orgasmů, které si sami přivodili. Takže tu cestu k orgasmu mají dobře prošlapanou a dosahují orgasmů vcelku v pohodě.

  Co se týče dospívání dívek, nikdo je bohužel moc nepodporuje v objevování svého těla. Takže stejně jako ostatní i vy jste to zanedbala. A když pak začnete spát s kluky a ještě neumíte orgasmy dosahovat, tak s kluky to jde o to hůř.

  Takže moje rada je začnete si denně hrát sama se sebou. Prozkoumávaje své tělo, zjišťujte si co je hezký a co ještě krásnější. A když přijdou krásné pocity pokračujte dál a dál a uvidíte co se stane. Buďte trpělivá a vytrvalá a ono jednoho dne něco přijde.

  Můžete si tuto vaší cestu značně zkrátit na našem kurzu Umění intimity, kde vám pomocí cviků z tantry budeme snažit cestu k vašemu tělu co nejvíce usnadnit. Každá žena, co si dá tu práci nakonec může orgasmických stavů dosahovat.

  Důležité je si uvědomit, že je to vaše tělo a vaše orgasmy a že jejich prožívání není odkázáno na vašeho partnera, ale že je to vztahu k sobě sama. Někdy pomůže se zastavit i na konzultaci, probrat podrobnosti osobně.

  S láskou Josef za MMSU
  Telefon 608000500

  Intimní poradna bude časem pokračovat čistě jako mobilní aplikace, stáhněte si jí včas zcela zdarma do svého chytrého telefonu:

 • Dobry den poreebovala bych se zeptat na dulezity dotaz sme spolu s pritelem pul roku a chystáme se do spolecneho bydlení, skoro každý den se hádáme, v poslali spolu spíme jen kdyz to načnh ja a k tomu pritele vzrušuje lwh tnI chodidel a svazovani a vse kolem fetisismu.jsem jeho prvni holka jinak doposud sledoval jen porno ohledne fetisismu myslite ze jd to nemoc a ze nam to bude klapat jak v souktomem zivote tak i partnerstvi?

  lenkit
  20. února 15:47

  Dobrý den,

  proč si myslíte, že vám to bude klapat ve společném bydlení, když už nyní se denně hádáte a nespíte spolu? Můžu se zeptat, proč jste vůbec spolu, když se hádáte a nespíte spolu? Podle toho co píšete, nevím, proč bych vám měl, že vztah bude fungovat, když popisujete jen to jak nefunguje.

  Doporučil bych vám vztahovou terapii, která by vám mohla objasnit, co se vám ve vztahu děje a ukázala, zda tu naděje je a nebo není a měla by jste hledat jiného partnera.

  S láskou Josef za MMSU
  Telefon 608000500

  Intimní poradna bude časem pokračovat čistě jako mobilní aplikace, stáhněte si jí včas zcela zdarma do svého chytrého telefonu:

 • Dobrý den mám dotaz je mi 37let a a všim sem si na sobě že když je to poprvé tak sem hodně nervózní tak že když už to na mě jde tak se to snažím oddálit abych nezklamal někdy je to rychlí cca 3min :-( když se mi to povede tedy oddálit tak pak mám problémy s erekcí ,není tomu tak vždycky spíše u začínajících vztahů taky sem zjistil že když to semnou holka umí tak mi ho postaví snad vždycky jen ře když vycítím že jen čeká co bude tak je zle chtěl bych vědět kde je problém jestli psichyka a nebo už je to stráta erekce podotýkám že na pivo chodím normálně a že mám práci kde se tolik nestresuji ráno snídám (né pokaždé) a chodím si i zacvičit.......

  20. února 15:33

  Dobrý den,

  my muži máme trochu problém uvědomit si, že penis má svojí hlavu. On si stojí, tak jak chce a nemáme to my jako muži pod kontrolou. Naší erekci má vlastně pod kontrolou ženská energie, tím jak po nás touží. My naopak máme pod kontrolou, kdy žena otěhotní.

  To že stojí krátce u nové partnerky je normální. Penis jí ještě nezná, je tam stres, tak to chce co nejdřív stihnout. Ve spokojeném vztahu se to samo zlepší a erekce prodlouží. Zkuste se tím nestresovat. Stres je to co erekci ničí.

  Nestresovat se ohledně své erekce pak učíme na kurzu Umění intimity, ten vám taky hodně pomůže.

  S láskou Josef za MMSU
  Telefon 608000500

  Intimní poradna bude časem pokračovat čistě jako mobilní aplikace, stáhněte si jí včas zcela zdarma do svého chytrého telefonu:

 • Dobrý den, prosím, o radu matce. Mám 20,5 letou dceru, která ještě neměla žádný vztah. Hrozně ji to trápí, pořád na to myslí. Její IQ je hodně vysoké, ale nedokáže navázat vztah. Bojí se milování. Má nízké sebevědomí, které řeší s psychologem, ale posun moc vidět není. Jako mámu mne to trápí, vidím to na ní, jak je jí to líto. A když mi položí otázku, jak to dělají ostatní i ty "nejhloupější" to dokážou jenom já ne. "Mám strach, že nebudu mít nikdy děti, nepoznám, co je to láska". Upřímně já i táta jsme začínali taky pozdě a navzájem jsme byli první partneři. Manželství se po 20 let soužití rozpadlo. Vstoupila mezi nás zkušenější žena. Vztah táty s dcerou nebyl moc dobrý, ona trpěla tím, že ji od narození svým způsobem odmítal. Děkuji za jakoukoli radu. Nikdo neví, že se na vás takto obracím, ale i mne to trápí. Přeji hodně pohodových dnů a zdravím m.

  budouci.zivot
  14. února 08:12

  Dobrý den,

  vaše dcera je vaše dcera. A jablko nepadá daleko od stromu. Vy sama jste s tím chvíli zápasila mít vztah a najít si muže. A on jí od narození odmítal. Takže bude předpokládat, že jí muži odmítnou. Jsme prostě děti svých rodičů.

  Píšete, že se léčí u psychologa a že to moc nepomáhá. Musíte si uvědomit, že psychologie se studuje na vysokých školách, takže lidé a knížky, které tam používají budou všechny z minulého století. Protože vysokým školám, vyjímka bývají technické obory, dlouho trvá, než nejnovější poznatky se zapracují do systému vzdělávání.

  My jako studium osobního rozvoje máme tu volnost vycházet z nejnovějších studií, knížek a publikací co vycházejí. Například Veeta Wittemannová knížka Co krývá duše, nebo Radim Ress Konstelace traumatu, rok vydání 2010, cituji:

  “Pocity nepochopitelné bezmoci, selhání, lítosti a smutku, ochromujícího strachu, citový odstup, nedostupnost až strnulost, blíže neidentifikovatelné somatické potíže a bolesti, vleklé depresivní stavy, závislost na blízkých, stejně tak jako závislosti jiného druhu (např. závislost na nezávislosti), pocit nedostatku peněz, životního prostoru, pozornosti, nebo naopak pocit emočního zaplavení ze strany druhých, neschopnost stanovit si své hranice, opakující se vzorce chování které nás brzdí, omezují a mnohdy působí i destruktivně, které ovšem nejsme schopni vědomě změnit, mnohá nevysvětlitelná nutkání. Všechny tyto projevy se mohou promítat plošně do našeho života, tj.: partnerských i pracovních vztahů, do vztahů k našim dětem, stejně tak jako do existenčně – materiální oblasti a základních životních postojů. Tím silně určují náš život.”

  A nebo publikace Jan Bílí Láska, vztahy, konstelace, rok vydání 2008, pojednávající o partnerství jako možnost růstu a transformace a podobně. Sledování těchto nejnovějších a neúčinnějších metod nám umožnilo založit studio osobního rozvoje, která má tak vynikající výsledky jaké má. Navíc vše podtrženo tantrickou prací s tělem. Můj odhad je, že za plus mínus padesát let, se takto bude učit psychologie na vysokých školách, až k tomu nastane správná doba. Až počet námi uzdravených lidí bude tolik, že to oficiální psychologie bude muset vzít v potaz.

  Takže vaše dcera se nemůže hnout z místa, dokud si na Vztahové terapii nepoléčí svůj vztah s otcem. Ona jako malá potřebovala tátu. A aby získala jeho zájem, takto dítě by udělala cokoliv. Ale i když dělala cokoliv, on jí stejně odmítal. Takže tam bude mít vzorec chování, ať udělám cokoliv, dočkám se jen odmítnutí ze strany mužů. To je špatně. Vztahovou terapií my nazýváme naší terapii, která zahrnuje tři dle nás nejúčinnější metody léčení a to: konstelace, terapie traumat a voice dialog, tedy práci s vnitřními hlasy člověka.

  Po zbavení se toho co blokuje mysl, bych doporučil práci s tělem a to náš kurz Umění intimity, kde by se i na fyzické úrovni otevřela a do energetického těla se uložilo, já mám ráda doteky, je mi tak dobře. Tento kurz je o sebe lásce, o milování se sama sebe, protože jen když budu já milovat sama sebe, tak budu na tolik sebevědomá, že přitáhnu pozornost i mužů. Ve zkratce.

  A na závěr jedno upozornění. Nemůže k nás poslat dceru proti její vůli, ale jen pokud ona sama bude chtít. Děláme osobní rozvoj a potřebuje k tomu osobní zájem člověka, aby se rozvíjel. A pokud dcera bude mít zájem, tak na nic nečekejte, protože čím dřív půjde do osobního rozvoje, tím dřív se jí uleví. Lepší než když by 5 let váhala a ještě 5 let si prohlubovala svoje traumata a nefunkční vzorce chování.

  S láskou Josef za MMSU
  Telefon 608000500

  Intimní poradna bude časem pokračovat čistě jako mobilní aplikace, stáhněte si jí včas zcela zdarma do svého chytrého telefonu:

 • Dobry den,potrebovala bych poradit,nevim co s tim.Je mi 38 a manzelovi 52 jsme svoji uz 20let.Mame dve krasne deti ale spis mne zajima ze i potolika letech mam rada sex oral se svim muzem ale uz tak pozoruji u neho 3 leta ze mne nechce pusinkovat primo tam,ptam se ho proc jestli mu smrdim nebo jestli ma jenej problem at mi to rekne,zamita o takovych vecech mluvit.Tak jsem se mu sverila se s tim,ze se mi to libi aspon jednou za cas a ze pokud on ne,tak ja mu ten oral delat nebudu coz mu to vadilo proto ze se mu to libi,tak nechapu proc to neudela mne,tak by potrebovala od Vas radu,dekuji predem za odpoved.

  14. února 07:34

  Dobrý den,

  no co na to říci. Muži milují ten pocit být uvnitř ženy, není nic krásnějšího na světě, než tento pocit. A když jsou mladý a holky s nimi nechtějí spát, tak hledají způsob, jak ženu uvolnit. A jedním ze způsobů je orální sex, s tím mladý ženy spíš souhlasí, protože z něj nemůžou otěhotnět. A mužům orgasmus přinese.

  Takže odmítání orálního sexu může znamenat, že už tolik po vás netouží jako dřív, když by udělal cokoliv, aby vás roztoužil. To znamená, je třeba zvednout svoji cenu opět, pokud to tak na přímo napíšu. Jinými slovy, co se s ním milovat až po té, co vás nejdříve orálně vzruší? A když si nedá tu práci, tak by nic nebylo? Protože bez toho by jste si milování neužila?

  Další správná cesta je o tom mluvit hodně a otevřeně. Na to je dobrá knížka Sexuální dohody, jakým způsobem vést dialog k dohodě na takto citlivém místě. A nebo by mohl orální sex nahradit za laskání prsty, kdo ví. Cest tu vidím několik.

  A taky nevím jak vážný je to problém. Zda odmítání orálního vztahu není jen špička ledovce, která značí, že uvnitř vztahu ne nějaká velká bolest? Ani to není vyloučený. Ale dá se to rozebrat na vztahové terapii pomocí konstelace. Tak to zvažte.

  S láskou Josef za MMSU
  Telefon 608000500

  Intimní poradna bude časem pokračovat čistě jako mobilní aplikace, stáhněte si jí včas zcela zdarma do svého chytrého telefonu: