Hlavní obsah

Své štěstí jsem našla v cizině!

Foto: samphoto.cz/jiunlimited

Se skotským přítelem jsem šťastná

18. 6. 2009

Žila jsem se svou matkou ve Skotsku něco málo přes rok, když jsem se rozhodla, že je na čase se vrátit zpět do rodných Čech. Bylo mi přes osmnáct, zastesklo se mi po ostatních příslušnících z rodiny a všech mých známých.

Článek

Vydala jsem se tedy zpět. Byla jsem mladá a myslela jsem si, že si trochu zařádím, ale netrvalo to ani pár týdnů, co jsem se znovu dala dohromady s klukem, se kterým jsem kdysi chodila ve škole. Říkal mi, jak moc mě miluje a jak se mnou moc chce být.

Po měsíci jsem otěhotněla a rozhodli jsme se, že si to necháme, on měl posledních pár měsíců do dodělání školy. První tři měsíce bylo vše O.K., ale pak začal chodit spíše za kamarády a na mě neměl čas, ale pořád mi říkal, jak dodělá školu, že budeme spolu napořád. Když jsem byla pomalu v 6. měsíci, měla jsem už těch jeho řečí dost a řekla jsem mu, že musíme něco dělat, že nemáme byt, prostě nic, a dítě je pomalu na cestě. On se ale k ničemu neměl a vyhledával jen kamarády. Nakonec i díky radám své nejlepší kamarádky jsem odjela i s dítětem za matkou zpět do Skotska. Přítel se stále vymlouval a sliboval, že za námi přijede.

Dala jsem mu ještě jednu šanci

Když byl malému rok, chtěl po mně ještě jednu šanci. Dala jsem mu ji. Přijel a opět sliboval, jak s námi zůstane napořád, po týdnu mi řekl, že se mnou bude jen kvůli malému, tak jsem to vzdala a on se vrátil zpět... Nemohla jsem být s někým a čekat, který den se sebere a zmizí. Tak odjel a už se nevrátil.

Rozhodla jsem se, že si nikoho hledat nebudu, abych zase nedopadla špatně. Začala jsem chodit do práce. Mamka mi hlídala malého, takže jsem si mohla přivydělat k mateřské. Soustředila jsem se na práci a to bylo jediné, co jsem dělala. Neměla jsem žádné kamarádky, nikoho jsem si nevšímala, takže jsem se nemusela trápit, že mě něco potká, ale mýlila jsem se...

Foto: samphoto.cz/jiunlimited

Má rád mého syna

Láska z autobusu

Jednou v sobotu jsem čekala na autobus z práce domů, nastoupila jsem, byla jsem tam jen já, řidič a jeden cestující. Najednou jsem uslyšela, že mi někdo říká, že jsem dnes nějak potichu, byl to ten řidič. Asi po 14 dnech jsem zase čekala v sobotu na autobus. On stál venku, čekal na autobus na výměnu. Přišel ke mně a zeptal se na mé telefonní číslo. Nedala jsem mu ho, vždyť jsem pro něj byla cizinka a ještě s dítětem.

Čas šel dál a při mých cestách do práce a z práce jsem vyhlížela ,,svého" řidiče. Stále jsme si vyměňovali pohledy a úsměvy. Jednou mě kolegyně z práce pozvala na narozeniny. Dorazily jsme do města a já jsem zahlédla ,,svého" řidiče v autě. Ani nevím, kde jsem vzala tu odvahu a stopla ho.

Konečně jsem se odhodlala

Nakonec jsem s ním jela na projížďku místo oslavy narozenin kolegyně a povídali jsme si o všem možném, vyměnili si čísla mobilu. Druhý den jsem se cítila skvěle, napsala jsme mu, jestli ho můžu znovu vidět... Nakonec jsme se dali dohromady a teď spolu čekáme mimčo. A je nám spolu fajn.

V životě bych si nepomyslela, že bych se zamilovala do cizince, ale je to nádhera, je jiný než Češi a já jsem pro něj jiná než skotské dívky. Je to vše jiné než předchozí vztahy a hlavní je, že má rád malého a malý má rád jeho. Takže jsem teď šťastná.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek