Hlavní obsah

Horoskop Blížence na pátek 28. 1.

dnes 00:00

Dopoledne se Luna ve vašem partnerském sektoru projeví pozitivně. Díky jejímu vlivu nahradíte obvyklou přelétavost a nesoustředěnost systematičností a budete mít parádní tah na branku. Večer ale hrozí, že své schopnosti přeceníte a pustíte se do něčeho, co je nad vaše síly.

Článek

Láska a sex

Zejména poté, co se v 20.01 hodin uzavře kvadratura mezi Lunou a Neptunem, hrozí, že budete mít jak vy, tak miláček o sexu zcela nereálné představy. Kdybyste si slíbili, že se budete v posteli chovat přirozeně a spontánně, zkrátka že nebudete nic předstírat, milování si užijete mnohem víc.

Partner a rodina

Když partner mluví, měly byste ho poslouchat, tak mu neskákejte do řeči. Může vám sice připadat, že řeční dlouho o něčem, co by se dalo říci pár větami. To by ale vaše chování nemělo ovlivnit.

Domácnost a nákupy

Na víkendový nákup s sebou partnera raději neberte. Zejména odpoledne a k večeru může přijít s požadavky, které považujete za tak nerozumné, že o nich nechcete ani uvažovat. Kdybyste to však řekly nahlas, zcela jistě by se urazil nebo naštval.

Krása a zdraví

Při Luně ve Střelci si hlídejte bederní páteř. Hlavně nezvedejte nic těžkého. Naštěstí se vždycky, když bude třeba něco přemístit, najde někdo, kdo se nad vámi slituje a pomůže vám.

Astrojídelníček

Pátek strávíte s Měsícem ve znamení Střelce, které kromě jiného ovlivňuje činnost jater. Ráno nalačno tedy popíjejte čaj ze sedmikrásky, a když budete mít pocit, že na vás „něco“ leze, popíjejte ho po každém jídle až do večera. Tato léčivka totiž podporuje látkovou výměnu, harmonizuje činnost žlučníku a jater, odhleňuje, tudíž ulevuje dýchacím cestám, a působí protizánětlivě, takže pomáhá při zánětech v krku.

Posnídejte jogurt s ovesnými vločkami. Dopoledne jezte grepy a lískové ořechy. Tyto plodiny obsahují látky, které pročistí játra a odstraní z nich škodliviny. K obědu bude vhodné králičí maso s bramborovým knedlíkem a kysaným zelím. Odpoledne si dopřejte sladkou rýži a k večeři si uvařte bramboračku, přitom nešetřete kořenovou zeleninou a majoránkou.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek