Hlavní obsah

Horoskop Blížence na středu 29. 9.

dnes 00:00

Potíž je v tom, že myslíte až moc rychle. Lidé, mezi nimiž se pohybujete, se sice můžou snažit, ale rychlý tok vašich myšlenek dohnat nedokážou. Pokud nechcete prožívat rozpory a nedorozumění, bude lepší, když vědomě zpomalíte tak, aby se vámi stačili držet krok.

Článek

Láska a sex

V milostných sférách se schyluje k zajímavým událostem. Nic konkrétního se sice neděje, přesto vnímáte řadu mlhavých příslibů. Navzdory obvyklé realistické povaze utíkáte do snů, v nichž si pro dosud neznámého milence oblékáte sexy prádlo a rafinovanými způsoby ho svádíte. Tyto smyslné vize jsou pro vás užitečné, takže si je pořádně vychutnejte. Skutečnost, která bude následovat, už totiž tak povznášející nebude.

Partner a rodina

Opět se přesvědčíte, že s partnerem uvažujete stejně. Momentálně je však problém v tom, že on chce každý vzniklý problém hned řešit. Vy ho přesvědčujete, že má všechno nechat tak, jak je, a počkat, jak se situace vyvine.

Domácnost a nákupy

Když se podíváte kolem, zjistíte, že se vám domácnost docela líbí. Je tedy rozumné, abyste zatím nic neměnily. Řekněte to partnerovi a uvidíte, jak vypadá nefalšované nadšení. Bude-li jen trochu upřímný, přizná, že se vašich plánovaných změn skoro bál.

Krása a zdraví

Do toho, jak se máte oblékat, česat, líčit a vůbec upravovat, si nenechte mluvit. Ten, kdo vám radí, to sice myslí dobře, ale řídí se vlastním vkusem. Když se podle něho upravíte, bude vám to sice objektivně slušet, ale vy se nebudete cítit dobře.

Astrojídelníček

Jelikož nastane lunární fáze, která varuje před otravami, raději nejezte houby a mražené či konzervované pokrmy. Ubývající Měsíc setrvá celou středu ve znamení Raka, které kromě jiného ovládá prsní žlázy. Neuškodí, když ráno a celé dopoledne budete popíjet kopřivový čaj nebo kopřivový sirup naředěný teplou vodou. Tato bylina je totiž přírodní „regulátor“ hladiny cukru v krvi a krevního tlaku, má blahodárný vliv na pokožku, ulevuje alergikům a v neposlední řadě prospívá kojícím maminkám, neboť podporuje tvorbu mléka. Posnídejte celozrnné pečivo namazané hermelínovou pomazánkou a kousek salátové okurky. Posvačte kvalitní jogurt s čerstvým ovocem.

K obědu si dejte zeleninové rizoto ochucené špetkou kari, které zlepšuje trávení, a hlávkový salát se zálivkou z jablečného octa. Ten zkvalitňuje tvorbu žaludečních kyselin a má detoxikační účinky, takže usnadní vyplavování nahromaděných škodlivin z těla. K odpolední svačině si dopřejte šlehaný tvaroh se špetkou vanilky. Také snězte alespoň dvě zralé hrušky, obsahují vitamin C, který posiluje imunitu, a jsou také obrovským zdrojem vlákniny, což prospívá trávení. Večeře by měla být lehká, například těstovinový salát.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek