Hlavní obsah

Co čeká Blížence v úterý 21. ledna

Všechna překvapení nebudou příjemná. Ráno zjistíte, že musíte zásadně změnit názor na člověka, který vám dosud připadal sympatický a hodný vaší pozornosti. Dojde vám, že se zachoval způsobem, který se podle vašeho mínění nedá tolerovat.

Článek

Láska a sex

Potíž tkví v tom, že se jen obtížně soustředíte na to, co děláte. Výjimkou není ani sex. Miláček je vnímavý, takže hned pochopí, co se děje, a bude naštvaný. Bude lepší, když zcela změníte postoj.

Partner a rodina

Budete muset zasáhnout. Partnerovi taktně domluvte, aby se nevztekal, když vůbec o nic nejde. Ostatním členům rodiny zase připomeňte, ať nestrkají nos do záležitostí, které se jich netýkají, a nic jim do toho není.

Domácnost a nákupy

Mile vás potěší osoba, která vám přijde vrátit dluh. Nebude to sice celá částka, ale i to vnímáte jako zásadní pokrok. To, že jste myslely, že s tím budou větší potíže, jí však nahlas snad raději neříkejte.

Krása a zdraví

Pozornost věnujte bokům a hýždím. Najděte si cvičení na jejich zpevnění. Na genetiku se nevymlouvejte. Přírodu sice nepřekonáte, ale můžete se postarat, aby pro jednou pracovala ve váš prospěch.

Astrojídelníček

Fáze Luny ve Střelci vám nedoporučuje jíst konzervovaná, uzená, tučná a kořeněná jídla, mohlo by totiž dojít k podráždění jater. Strava by měla obsahovat betakaroten, tak ráno popíjejte čerstvou mrkvovou šťávu nebo snězte nastrouhanou mrkev ochucenou citronovou šťávou. Dopoledne si dejte bílý jogurt a knäckebrot.

K obědu budou vhodné těstoviny s rajčaty nebo brokolicí, na dochucení použijte bazalku nebo kardamom, což játrům neuškodí. Odpoledne klidně vypijte šálek kávy, neb dle nejnovějších lékařských výzkumů kofein pozitivně působí na zánětlivé procesy v játrech. Na odpoledne si připravte šlehaný tvaroh s čerstvými jahodami. K večeři si uvařte kmínovou polévku, když nebudete mít v plánu vyrazit do společnosti, tak s česnekem medvědím. Po 21. hodině vypijte čaj z ostropestřce mariánského, aktivuje detoxikaci a regeneraci jaterní tkáně.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama