Hlavní obsah

Co čeká Blížence ve středu 3. června

dnes 00:00

Čím méně toho budete dělat, tím to bude lepší. Kdybyste miláčkovi ještě navrhly, že nebudete nic řešit a rozebírat, nejspíš vás poslechne. A to zaručí, že dnešek prožijete v klidu a pohodě. Oba máte v práci sporů a střetů dost a domů byste je tahat neměli.

Článek

Láska a sex

Zásadní vliv na váš milostný život má Mars, který se v 2.42 hodin dostane do kvadratury s Venuší ve vašem znamení. Když vás miláček vzbudí kvůli erotickým hrátkám, budete naštvané. Když vás nechá spát, usoudíte, že o vás ztrácí zájem. Opravdu to nemá lehké.

Partner a rodina

Jakmile se rozhodnete ohledně organizace a pojetí letních prázdnin, nesmíte váhat. Hned všem, kterých se to týká, zavolejte. Když to necháte až na večer, hrozí, že přijdete s křížkem po funuse. Zjistíte, že to napadlo i někoho, kdo nezaváhal.

Domácnost a nákupy

Když se dozvíte, že se v práci uvažuje o prodloužení home office, nevíte, jak se k tomu postavit. Na rozdíl od těch nadšených si uvědomujete, že všechno má kromě nepochybných plusů i značné minusy.

Krása a zdraví

Lunu ve Štíru využijte k objednání či přímo návštěvě gynekologa. Uvažovat můžete i o tom, že byste životního druha přiměly k tomu, aby se objednal na neurologické vyšetření. Chtít se mu sice nemusí, ale vy už mu vysvětlíte, že je to nutné.

Astrojídelníček

Měsíční fáze ve Štíru radí, abyste se hned po probuzení osvěžily plátkem melounu. Poté celé dopoledne pojídejte dle libosti semínka, ořechy a hrušky, dále popíjejte pramenitou vodu s čerstvou limetkovou šťávou. Oběd by neměl být příliš kořeněný, tak si dejte libovolné luštěniny. Jelikož Luna přibývá a organismus má tendenci vytvářet si zásoby, což by mohlo odstartovat tloustnutí, odpoledne jezte dle libosti sezonní zeleninu a ovoce, ale mezi jednotlivými druhy si vždy udělejte pauzu 20 minut a zkuste vydržet bez pečiva, skvěle vás to pročistí.

Znamení Štíra ovládá močovody a močový měchýř, které mají největší aktivitu kolem 16. hodiny, proto v tomto čase popíjejte čerstvou borůvkovou nebo brusinkovou šťávu, což podpoří vyplavování nahromaděných toxinů z těla. K večeři si dejte rajčata na grilu plněná sýrem.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.