Hlavní obsah

Horoskop Lva na neděli 19. 9.

dnes 00:00

Vynikáte v práci, která vyžaduje tvůrčí inspiraci. Nápadů máte spoustu a samy uznáte, že je jeden lepší než druhý. Pro jistotu si je zapište. Kdybyste na některý zapomněly, byla by to škoda.

Článek

Láska a sex

Vzhledem k tomu, že se Luna nachází ve vašem sektoru erotiky a sexu, a navíc je krásně ozářená, v milostné oblasti si nemůžete na nic stěžovat. Když spojíte dohromady své a partnerovy erotické fantazie, můžete si být jisté, že zažijete něco úžasného. Ani v případě letitého vztahu vám dvěma nuda v ložnici rozhodně nehrozí.

Partner a rodina

Opět budete jednou rády, že máte partnera, který je velkorysý a dovede v kritické chvíli zůstat nad věcí. Když se s ním začnete bavit o něčem, co je sice nepříjemné, ale probrat to musíte, nenaštve se, nýbrž začne konstruktivně debatovat.

Domácnost a nákupy

Když se rozhodnete, že doma něco změníte, neřešte to samy, ale svolejte rodinnou radu. To, že je přimějete ke spolupráci, se ukáže jako velice užitečné. Zejména děti přijdou se skvělými nápady. Od těch vašich se sice liší, ale to vůbec nevadí.

Krása a zdraví

Pozornost věnujte intimní hygieně. Kdybyste chtěly vyzkoušet brazilskou depilaci či jinou zajímavou úpravu intimních partií, nemáte se čeho bát. Samotný zákrok proběhne hladce a výsledky předčí vaše očekávání.

Astrojídelníček

Neděli strávíte s Měsícem v Rybách, proto se snažte od rána do večera pravidelně pít pramenitou vodu, naopak omezte pití kávy a alkoholu se raději ani netkněte, patrně byste rozhodily lymfatický systém. Jelikož v úterý nastane úplněk, nalačno si dejte švestky nebo jahody, kromě tohoto ovoce a dýňových semínek celé dopoledne nejezte nic jiného. Tyto plodiny zrychlují látkovou výměnu, navíc vyvolávají pocit nasycení.

K obědu bude vhodný hrách, a je jedno, zda to bude hustá polévka, kaše, nebo placky. Odpoledne dle libosti jezte zelené blumy a kiwi. Kolem 18. hodiny popíjejte močopudný pampeliškový čaj, jenž podporuje vyplavování nahromaděných toxinů z těla. K večeři si dejte grilovanou cuketu nebo lilek.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek