Hlavní obsah

Horoskop Lva na úterý 18. 1.

dnes 00:00

Úplněk ve vašem sektoru věcí skrytých vás přinutí, abyste se na některé věci podívaly jinak, než jste hodnotily dosud. Dojde vám, že do svého rozhodování musíte zapracovat i to, nad čím jste prozatím mávaly rukou. Je to důležitější, než jste si myslely.

Článek

Láska a sex

Miláček dává až příliš ohnivě najevo erotické zaujetí, které v něm probouzíte. Tím vám paradoxně leze na nervy. Nahlas však raději nic neříkejte. Následoval by jeho totálně nechápavý pohled. Pak by se začal obhajovat, že přece není nic špatného na tom, že se mu líbíte a že ho pořád dokážete kdykoli vzrušit. Vy byste musely konstatovat, že má pravdu.

Partner a rodina

Jedinci, s nimiž jste se domlouvali na společné akci, se neozývají a na vaše pokusy o navázání kontaktu nereagují. Vy se logicky rozhodnete, že se na ně vykašlete a vyrazíte s partnerem sami. Pak se sice můžou rozčilovat, ale bude jim to málo platné.

Domácnost a nákupy

Kdyby začala vynechávat elektronika, kterou nutně potřebujete, začněte bez váhání přemýšlet o tom, že si hned zítra pořídíte nové zařízení. Zejména večer, kdy se uskuteční opozice mezi Lunou a Merkurem, zjistíte, že se bez něho opravdu neobejdete.

Krása a zdraví

Potíže a spory můžete mít kvůli teplotě v ložnici. Jako ohnivé ženy s Lunou ve svém znamení máte pocit, že je všude moc horko. V tomto ohledu můžete narazit na představy partnera, který naopak trvá na vyšší teplotě, která vyhovuje jemu.

Astrojídelníček

V 0.48 hodin Luna v Raku zazáří v plné síle a nastane úplněk. V 5.03 hodin navíc Měsíc vstoupí do ohnivého Lva a jeho fáze podpoří vyplavování nahromaděných škodlivin, dokonce můžete organismus jakoby nastavit na hubnoucí režim. Jelikož při doznívajícím úplňku má tělo tendenci zadržovat vodu, což by kromě tvorby otoků zatížilo srdce, omezte solení na minimum.

Zároveň se snažte během dne sníst alespoň 1,5 kg čerstvého ovoce a zeleniny, v pravidelných intervalech pijte neokysličenou minerálku a jezte ryby, třeba slanečky, pečenáče nebo uzenou makrelu. Popíjejte naředěnou šťávu z černého rybízu, protože odvodňuje a současně je zdrojem užitečných látek. Klasickou kávu nahraďte cikorkou neboli nápojem z kořene čekanky. Má totiž blahodárný vliv na trávení, srdce, a dokonce působí protizánětlivě.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek