Hlavní obsah

Co čeká Lva v pátek 24. ledna

Novoluní ve vašem partnerském sektoru vás nutí, abyste se na své partnery podívaly jinak. Zejména u těch pracovních zvažte, zda náhodou neparazitují na vašich výsledcích. Možná usoudíte, že by vám bez nich bylo i lépe.

Článek

Láska a sex

To, že jste v minulosti někomu naletěly, berte jako něco, co se stává. Když se však kolem vás dotyčný začne motat podruhé s tím, že se špatně rozhodl a že chce začít znovu, odmítněte. Opravdu nepatříte k těm, které se podruhé spálí o stejná kamna.

Partner a rodina

Nápady, s nimiž partner přijde, jsou buď geniální, nebo se této kategorii alespoň hodně blíží. V hloubi duše vám sice bude líto, že nepocházejí z vaší hlavy, ale najevo to nedáte.

Domácnost a nákupy

Občas máte dojem, že jediný, kde vám doma opravdu rozumí, je váš zvířecí kamarád. Bude vám jen líto, že neumí mluvit, aby odpovídal na vaše stesky, a hlavně vás ujišťoval, že všechno dobře dopadne.

Krása a zdraví

Syndrom vyhoření sice ještě není na pořadu dne, ale máte k němu nebezpečně blízko. Je nejvyšší čas, abyste si uvědomily, že relaxace není ve vašem případě přepych, nýbrž nutnost, bez které se neobejdete.

Astrojídelníček

Pátek strávíte s ubývajícím Měsícem, který v 22.42 hodin dožene Slunce, a nastane novoluní ve znamení Vodnáře. Den je výjimečný tím, že v asijských zemích přivítají Nový rok, jehož patronem se stane Bílá kovová krysa. Traduje se, že dnes si organismus jakoby dobíjí baterky, aby získal sílu na další čtyři týdny. Tak dbejte na přísun vitaminů a minerálů, aby vám nic nechybělo. Posnídejte například míchaná vajíčka. Rovněž popíjejte kopřivový čaj, pročistí krev, zintenzivní vylučování odpadních látek, zvýší obranyschopnost těla a v neposlední řadě obsahuje látky, které jsou účinné v boji proti revmatismu. Celé dopoledne pojídejte ananas nebo pijte naředěný ananasový džus.

K obědu bude vhodná bílá polévka z hlívy ústřičné a jako druhý chod nudle s mákem. Celé odpoledne jezte grepy a dle libosti slunečnicová semínka. Zejména když budou nízké teploty, k večeři si uvařte kuřecí polévku, do níž přidejte hodně kořenové zeleniny.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama