Hlavní obsah

Co čeká Lva v pondělí 21. června

dnes 00:00

Vstup Slunce do Raka mimo jiné otevřel dveře do vaší pomyslné třinácté komnaty. Zejména odpoledne se vám budou vracet vzpomínky na události, na které byste nejraději zapomněly. Teď je však potřeba, abyste se jimi zabývaly a konečně je důkladně zpracovaly.

Článek

Láska a sex

Je potřeba, abyste své city, a zejména projevy erotického zaujetí dávaly najevo jednoznačně. Na to, abyste něco předstíraly, nemáte povahu a už vůbec na to není vhodná doba. Když mu jasně předestřete svoje představy o společné budoucnosti, nebudete mít sice prostor pro tajemství, ale zase budete oba přesně vědět, s čím můžete nejen teď, ale i v dalších dnech a týdnech napevno počítat.

Partner a rodina

Na miláčka můžete být sice naštvané, ale oči před skutečností zavírat přesto nesmíte. Když udělá něco, co je podle vašeho názoru hodně dobře, musíte ho pochválit. Uděláte mu radost. Navíc tak nenápadně otevřete cestu k další rozumné komunikaci.

Domácnost a nákupy

I kdyby se ohlásila nečekaná návštěva, vás to z míry nevyvede. V takovém případě se nesmíte pustit do úklidu, který stejně nezvládnete dokonale. Vsaďte na to, čemu se říká tvůrčí chaos, který sluší i vám. Vypadáte tak nesmírně půvabně…

Krása a zdraví

O tom, že vám to sluší, nepochybujte. Důkaz odhalíte v pohledech snad každé ženy, jejíž partner se na vás obdivně zahledí. A vy si můžete být jisté, že jejich počet se bude spolu s přibývajícími hodinami rapidně zvyšovat.

Astrojídelníček

Pondělí bude pod taktovkou dorůstajícího Měsíce ve Štíru, takže organismus bude mít tendenci zadržovat vodu. Tomu zamezíte, když ráno sníte větší hrozen zeleného vína. Kromě vitaminů a minerálů obsahuje resveratrol, což je velmi účinný antioxidant, navíc odvodňuje, takže zabraňuje tvorbě otoků. Posvačte celozrnné pečivo namazané klasickým máslem a obložené zelenou paprikou, dále alespoň jednu zralou hrušku.

K obědu zvolte kuře bez kůže s rýží a jablečný kompot. Odpoledne snězte jogurt a hrst borůvek. Znamení Štíra ovládá močový měchýř, jenž má největší aktivitu kolem 16. hodiny, tak v tomto čase hojně popíjejte šťávu nebo čaj z černého bezu, má blahodárný vliv rovněž na močové cesty. K večeři si připravte celozrnný chléb s kvalitní paštikou a minimálně dvě zelená jablka. V průběhu dne vypijte alespoň dva litry pramenité vody, nejvíc tekutin tělu dodejte do 14. hodin.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek