Hlavní obsah

Co čeká Lva v úterý 2. června

dnes 00:00

V zaměstnání se raději nachystejte na případnou kontrolu. Naštěstí proběhne dobře. Dotyčný se sice bude moc snažit, aby našel nějakou chybu, ale marně. Něco vám sice vytkne, ale budou to samé prkotiny. Je jasné, že to říká jen proto, abyste si o sobě moc nemyslely.

Článek

Láska a sex

Jste celkem zvyklé na příbuzné, kteří vás pořád dokola upozorňují na to, co údajně děláte špatně. Když se však k nim přidá i váš partner, bude vám to líto. Od něho nic podobného slyšet nepotřebujete a nechcete.

Partner a rodina

Kdyby to šlo, tak telefonáty s rodiči omezte na nejmenší možnou míru. Vědomě se vyhýbejte zejména planému tlachání, mohli byste narazit na výbušné téma. Také jim nevysvětlujte důvody svého jednání. Řekněte, že jste se tak rozhodly a že by to měli respektovat.

Domácnost a nákupy

Nejspíš zjistíte, že doma chybí něco, s čím jste napevno počítaly. Neztrácejte čas tím, že budete rodinu vyslýchat a hledat viníka, který má zmizení lahůdky na svědomí. K večeři udělejte něco jiného, schválně skromného a hotovo.

Krása a zdraví

Do podvečera, kdy je Luna ještě ve Vahách, si můžete vyzkoušet nový styl líčení. Dokážete samy sebe posoudit objektivně, takže rychle zjistíte, zda vám to bude slušet, nebo jste zamířily do slepé uličky.

Astrojídelníček

Až do podvečera bude Luna ve Vahách, tak nezapomínejte dodržovat pitný režim. Nedostatek tekutin by rozhodil činnost ledvin, o dehydrataci organismu ani nemluvě. Napijte se pořádně hned ráno po probuzení a nalačno vypijte velký hrnek kvalitního zeleného sypaného čaje. Posnídejte bílý jogurt a kukuřičné lupínky. Dopoledne snězte loupák, dvě žlutá jablka a jednu kapii.

K obědu by měla být divoká rýže, džuveč a okurkový salát. Posvačte smetánek a celozrnné pečivo. Jakmile v 18.05 hodin Měsíc vpluje do Štíra, popíjejte šípkový čaj, ten díky vysokému obsahu vitaminu C a dalším látkám posiluje imunitu a pročistí močový měchýř. K večeři si uvařte zeleninové lečo.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.