Hlavní obsah

Horoskop Raka na úterý 28. 9.

dnes 00:00

Měly byste od časného jitra vsadit na vyrovnané a rovnoměrné tempo. Tím, že ráno přepísknete začátek, ničemu neprospěje. Nejpozději kolem poledne začnete zápasit s únavou, která s sebou nese i mizernou náladu. Večer byste o dobrý rozmar přišly úplně.

Článek

Láska a sex

Na všetečné dotazy partnera ohledně vašeho předchozího milostného života a sexuálních zkušeností odpovídejte tak, aby si mohl vybrat, co chce. Jakmile usoudíte, že jeho otázky připomínají spíš výslech, klidně se ohraďte. To, co vědět potřebuje, jste mu už dávno řekly. Další informace by mu byly k ničemu.

Partner a rodina

Někdo vám přijde referovat o tom, co se povídá o vašich sourozencích. Vyslechněte ho bedlivě a soustředěně. Nakonec musíte konstatovat, že na průběh událostí vliv sice nemáte, ale alespoň víte, co se děje.

Domácnost a nákupy

Dostanete dárky, které si podle vlastního názoru vlastně nezasloužíte, takže vás tak trochu přivedou do rozpaků. Dárce je však svým výběrem tak nadšený, že usoudíte, že mu nesmíte kazit radost, a začnete se radovat spolu s ním.

Krása a zdraví

Odpoledne, kdy se Luna přesune do vašeho znamení, vás nejspíš nemine záchvat vpravdě vlčího hladu. Právě proto byste měly mít po ruce nějaký zeleninový salát, sušené ovoce nebo něco podobného. Hlad zaženete a zbytečné kalorie nespolykáte.

Astrojídelníček

Až do 15.34 hodin bude Luna ve znamení Blíženců, takže budete mít enormně citlivé dýchací cesty, proto se raději vyhýbejte prašnému prostředí. Nejen ráno, ale i celé dopoledne popíjejte jitrocelový čaj, pročistí krev i žaludek, dále má protizánětlivé i antibiotické účinky, a dokonce přispívá k očistě plic od toxinů. Snídani pojednejte jako vitaminovou bombu, tak do ovesných vloček nakrájejte kiwi, vydatný zdroj vitaminu C i vlákniny. Dopoledne dle libosti chroupejte kešu ořechy, obsahují zinek, který má blahodárný vliv na průdušky.

K obědu bude vhodná krémová česnečka, například s bramborami a parmezánem. Poté snězte alespoň dvě mandarinky, potlačují nevábné česnekové aroma. Po 14. hodině vypijte smoothie z černého rybízu, který obsahuje mnohonásobně víc vitaminu C než citrusy. Jelikož se odpoledne Měsíc přesune do Raka, k odpolední svačině bude vhodné avokádo. Je zdrojem vitaminů, užitečných minerálů a kyseliny listové, která prospívá zejména budoucím maminkám, protože je důležitá pro zdravý vývoj plodu. Večer zavzpomínejte na dětství, uvařte si krupicovou kaši a posypte ji skořicí. Toto koření zatočí s případnými bacily a jako bonus zlepšuje trávení.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek