Hlavní obsah

Horoskop Raka na neděli 23. 1.

dnes 00:00

V rodině se situace mění tak rychle, že opravdu nevíte, čemu se máte věnovat dřív. Při vaší povaze by bylo nejlepší, abyste v klidu počkaly, až se bouřka přežene a mezi mraky opět vysvitne sluníčko.

Článek

Láska a sex

Zapomeňte na člověka, s nímž to kdysi vypadalo na slibný vztah. Vždyť se z vašeho života náhle a bez vysvětlení vytratil. Když se o něm něco dozvíte, můžete vás to zajímat, ale tím by to mělo skončit. Kdyby vás napadlo, že kontakt obnovíte, pořádně si to rozmyslete, protože vám může zlomit srdce jako tenkrát.

Partner a rodina

Přistupujte opatrně k lidem, kteří se najednou chovají velice uctivě, přestože obvykle nejdou pro ostřejší slova daleko. Všechno nasvědčuje tomu, že po vás něco důležitého chtějí, ale nevědí, jak začít.

Domácnost a nákupy

Veškeré domácí povinnosti vnímáte jako něco, co vás sice moc nebaví, ale udělat to musíte. Právě proto byste měly být rozumné a odpískat přípravu opulentního nedělního oběda. Místo toho naservírujte chutné pokrmy, které vyžaduje jen minimum času a námahy.

Krása a zdraví

Nejspíš vás bude honit mlsná. Z ryze taktických důvodů byste si měly něco sladkého vzít dřív, než vás chutě docela převálcují. Díky tomu sníte jen kousek čokolády nebo pár sušenek, ale nespořádáte celé balení.

Astrojídelníček

Od rána do stmívání v pravidelných intervalech doplňujte tekutiny, například každou půlhodinu vypijte skleničku pramenité vody. Neděli totiž strávíte s Měsícem ve znamení Vah, které má pod svou vládou ledviny, a ty nesmějí zůstat na suchu. Ráno popíjejte brusinkovou šťávu naředěnou teplou vodou nebo snězte brusinkový kompot. Dopoledne jezte granátová jablka, která podporují vylučování škodlivin.

K obědu bude optimální pohanková kaše se slaninou, takže nemusíte použít klasickou sůl, a miska nakládané červené řepy. Odpoledne jezte nektarinky a broskve a kolem 18. hodiny popíjejte čaj z pýru plazivého. Tyto plodiny mají močopudný účinek a ledvinám usnadní vyplavování nahromaděných toxinů. Večeře by měla být lehce stravitelná, ideálně zeleninový vývar, do něhož přidejte hojně celerovou a petrželovou nať.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek