Hlavní obsah

Co čeká Raka ve čtvrtek 22. dubna

dnes 00:00

Vypadá to, že se konečně blýská na lepší časy. Díky úspornějšímu životnímu stylu a třeba i pomoci přátel, známých a příbuzných jste se konečně dostaly do situace, kdy vás finanční starosti v noci nebudí.

Článek

Láska a sex

Večer bude Luna ve vašem sektoru komunikace, takže si budete chtít o lásce povídat, ale k činům budete mít poměrně daleko. Kdyby vám miláček v posteli místo milování třeba četl verše, moc by se vám to líbilo. Zkuste mu to navrhnout.

Partner a rodina

S velkorysým jednáním to nepřehánějte. Hlavně vás nesmí napadnout, že byste na sebe vzaly vinu za něco, co nezvládl někdo jiný. Zbytečně byste tím ohrozily nejen svou kariéru, ale dokonce byste riskovaly i zaměstnání.

Domácnost a nákupy

Především si uvědomte, že domácnost je jen vaše a nikdo vám do toho, jak si ji zařídíte, nesmí mluvit. Při odpolední Luně v Panně se sice najde pár lidí, kteří se o to budou snažit, ale vy je dokážete srovnat…

Krása a zdraví

Jako odměnu za to, co jste dnes dokázaly a zvládly, si zasloužíte něco opravdu dobrého. Když to bude čokoláda, nevadí. Vybírejte však kvalitní, ta vám dodá energii, a navíc i některé důležité stopové prvky.

Astrojídelníček

Ráno nastartujte metabolismus tím, že vypijete sklenici teplé vody. Dorůstající Měsíc bude až do 15.07 hodin ve znamení Lva, které odpovídá za činnost srdce, tak ho podpořte i vhodnou stravou. Posnídejte tmavý toustový chléb zapečený se sýrem a obložený rajčaty. Dopoledne jezte dle libosti růžové hroznové víno a vlašské ořechy.

V menu oběda budou vzhledem k fázi Měsíce vhodné těstoviny se špenátovým či rajčatovým pestem. Odpoledne již bude v režii Luny v Panně, tak si ke svačině dejte popcorn a snězte alespoň dvě žlutá jablka. K večeři si uvařte klasickou bramboračku, nešetřete kořenovou zeleninou ani majoránkou. Srdci i trávení prospívá dostatek tekutin, tak v průběhu čtvrtka vypijte alespoň dva litry neperlivé vody.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek