Hlavní obsah

Co čeká Raka v pátek 24. ledna

Do 14.20 hodin, kdy je Luna ve vašem partnerském sektoru, nechte všechno na partnerovi. I to, co je obvykle vaše doména, vyřídí rychle a efektivně. Vy si zase uvědomíte, že vážně nemusíte dělat všechno.

Článek

Láska a sex

Pokud si potrpíte na smyslné doteky a vášnivé milování, přijdete si na své! Využijte konjunkce Luny s Plutem v 1.19 hodin a přitulte se k partnerovi. Bude sice překvapený, ale nakonec nadšený. Něco takového ani on už dlouho nezažil.

Partner a rodina

Jakmile vás rodina začne chválit, zbystřete. Velice rychle pochopíte, že to miláčkové dělají proto, aby vás k něčemu přemluvili. Naštěstí jde o záležitost, se kterou jste počítaly, takže se nebudete bránit.

Domácnost a nákupy

Na to, abyste šly cestou z práce nakoupit, nebudete mít náladu ani čas. Možná by bylo lepší, kdybyste si během dopoledne objednaly nákup s večerním dodáním až domů. Ušetříte síly a potažmo i peníze.

Krása a zdraví

Nohy si můžete procvičovat i v práci. Stačí, když vsedě budete střídavě zatínat a povolovat lýtkové svaly. Jako prevence proti únavě i vzniku křečových žil to funguje spolehlivě. Navíc jde o nenápadné cvičení, kterého si nikdo nevšimne, a vy se nezapotíte.

Astrojídelníček

Pátek strávíte s ubývajícím Měsícem, který v 22.42 hodin dožene Slunce, a nastane novoluní ve znamení Vodnáře. Den je výjimečný tím, že v asijských zemích přivítají Nový rok, jehož patronem se stane Bílá kovová krysa. Traduje se, že dnes si organismus jakoby dobíjí baterky, aby získal sílu na další čtyři týdny. Tak dbejte na přísun vitaminů a minerálů, aby vám nic nechybělo. Posnídejte například míchaná vajíčka. Rovněž popíjejte kopřivový čaj, pročistí krev, zintenzivní vylučování odpadních látek, zvýší obranyschopnost těla a v neposlední řadě obsahuje látky, které jsou účinné v boji proti revmatismu. Celé dopoledne pojídejte ananas nebo pijte naředěný ananasový džus.

K obědu bude vhodná bílá polévka z hlívy ústřičné a jako druhý chod nudle s mákem. Celé odpoledne jezte grepy a dle libosti slunečnicová semínka. Zejména když budou nízké teploty, k večeři si uvařte kuřecí polévku, do níž přidejte hodně kořenové zeleniny.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama