Hlavní obsah

Co čeká Ryby ve čtvrtek 22. dubna

dnes 00:00

Zejména dopoledne hrozí, že narazíte na lidi, kteří se vámi pokusí manipulovat. Chtějí, abyste za ně udělaly něco, do čeho se jim nechce. Vy jim musíte dát jasně najevo, že jste jejich hru prohlédly a že s vámi absolutně nemají počítat.

Článek

Láska a sex

Na navození nebo utužení vzájemných harmonických vztahů si musíte počkat až do večera. Zejména kolem 20.07 hodin, kdy jste pod vlivem trigonu mezi Sluncem a Lunou ve svém partnerském sektoru, vám to půjde jedna báseň.

Partner a rodina

S partnerem se dobře pobavíte. Ověříte si, že má specifický smysl pro humor. Navíc si s vámi umí povídat o tom, co vás baví. Když zkonstatujete, že je pro vás ten nejlepší, neváhejte a hned mu to řekněte. Uděláte mu radost.

Domácnost a nákupy

Zeptejte se dětí, zda mají do školy všechno potřebné. S tím, že zavrtí hlavou, se však nespokojte. Raději si všechno pro jistotu zkontrolujte osobně. Budete mít alespoň jistotu, že jste nic nepřehlédly.

Krása a zdraví

Odpoledne, kdy bude Luna ve vašem partnerském sektoru, se vědomě vyhýbejte stresovým situacím. Připusťte, že jsou věci, které vědět sice můžete, ale nemusíte. A pokud je to něco, co by vás rozhodilo, raději zvolte nevědomost.

Astrojídelníček

Ráno nastartujte metabolismus tím, že vypijete sklenici teplé vody. Dorůstající Měsíc bude až do 15.07 hodin ve znamení Lva, které odpovídá za činnost srdce, tak ho podpořte i vhodnou stravou. Posnídejte tmavý toustový chléb zapečený se sýrem a obložený rajčaty. Dopoledne jezte dle libosti růžové hroznové víno a vlašské ořechy.

V menu oběda budou vzhledem k fázi Měsíce vhodné těstoviny se špenátovým či rajčatovým pestem. Odpoledne již bude v režii Luny v Panně, tak si ke svačině dejte popcorn a snězte alespoň dvě žlutá jablka. K večeři si uvařte klasickou bramboračku, nešetřete kořenovou zeleninou ani majoránkou. Srdci i trávení prospívá dostatek tekutin, tak v průběhu čtvrtka vypijte alespoň dva litry neperlivé vody.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek