Hlavní obsah

Horoskop Ryb na neděli 23. 1.

dnes 00:00

O tom, že byste změnily chování jen proto, že by to pro vás bylo aktuálně prospěšné a výhodné, ani neuvažujte. Víte, že by to nedopadlo dobře. Navíc je jasné, že předstírání je disciplína, která vám stejně nikdy nešla.

Článek

Láska a sex

To, že jste s milováním občas nespokojené, je celkem normální. Potíže nastanou v případě, že máte výhrady k tomu, co vás ještě nedávno přitahovalo a hodně vzrušovalo. Pak byste měly vážně zapřemýšlet nad tím, co je pravou příčinou vaší nelibosti. Pokud k sobě budete upřímné, dozajista na to přijdete.

Partner a rodina

Na příbuzné, kteří vás před někým nebo něčím varují a vůbec se chovají, jako byste neměly vlastní rozum, jste už málem alergické. Naštěstí jen vnitřně, jelikož umíte nasadit lhostejný výraz a chovat se tak, aby na vás pobouření nebylo znát.

Domácnost a nákupy

Ohledně domácnosti a nákupů vás čekají perné chvilky. Když na naléhání okolí koupíte něco, co se vám nelíbí nebo není to pravé, danou věc si vůbec neužijete. Navíc si budete vyčítat, že jste utratily peníze za něco, co za to nestálo.

Krása a zdraví

Můžete se zranit i při tak banální činnosti, jako je vynášení odpadků. V každém případě nepodceňujte mokré či namrzlé chodníky a obujte si i na těch pár kroků pořádné boty. V domácích bačkorách můžete uklouznout a minimálně si natlučete kostrč.

Astrojídelníček

Od rána do stmívání v pravidelných intervalech doplňujte tekutiny, například každou půlhodinu vypijte skleničku pramenité vody. Neděli totiž strávíte s Měsícem ve znamení Vah, které má pod svou vládou ledviny, a ty nesmějí zůstat na suchu. Ráno popíjejte brusinkovou šťávu naředěnou teplou vodou nebo snězte brusinkový kompot. Dopoledne jezte granátová jablka, která podporují vylučování škodlivin.

K obědu bude optimální pohanková kaše se slaninou, takže nemusíte použít klasickou sůl, a miska nakládané červené řepy. Odpoledne jezte nektarinky a broskve a kolem 18. hodiny popíjejte čaj z pýru plazivého. Tyto plodiny mají močopudný účinek a ledvinám usnadní vyplavování nahromaděných toxinů. Večeře by měla být lehce stravitelná, ideálně zeleninový vývar, do něhož přidejte hojně celerovou a petrželovou nať.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek