Hlavní obsah

Horoskop Ryb na úterý 28. 9.

dnes 00:00

Zejména dopoledne potřebujete ze všeho nejvíc stabilitu a jistotu, že se můžete na lidi kolem spolehnout. Při Luně v Blížencích máte sklony pochybovat samy o sobě, takže vedle sebe nutně chcete mít někoho, kdo srovná vaše myšlenky a rozptýlí pochybnosti.

Článek

Láska a sex

Sex vnímáte jako ten nejbezpečnější a nejpříjemnější komunikační prostředek, kterým můžete partnera oslovit. Kdybyste však chtěly podniknout něco skutečně účinného na vaší cestě za vzájemným porozuměním, měly byste všechno nechat na večer. Při Luně v Raku vám posilování erotických i citových vazeb půjde jako po másle.

Partner a rodina

To, že někoho vyslechnete, ještě neznamená, že převezmete jeho názory. Pravděpodobně sice pochopíte, proč se tak chová, ale o tom, že byste se řídily jeho příkladem, nemůže být řeč. Nakonec se rozhodnete, že jemu do života mluvit nebudete a vy pojedete dál po svém.

Domácnost a nákupy

Nabízí se otázka, zda byste přece jen neměly ještě přikoupit pokojové či zahradní rostliny. Při systematické péči o květenu si totiž krásně odpočinete. Navíc vás bude blažit, až se na jaře zase všechno zazelená.

Krása a zdraví

Zatímco ráno máte pocit nevysvětlitelné únavy, odpoledne se budete cítit mnohem lépe. Zdá se, že se skoro sám od sebe srovná váš krevní tlak. Večer se samy od sebe rozhodnete vyrazit pro procházku, což s chutí uděláte.

Astrojídelníček

Až do 15.34 hodin bude Luna ve znamení Blíženců, takže budete mít enormně citlivé dýchací cesty, proto se raději vyhýbejte prašnému prostředí. Nejen ráno, ale i celé dopoledne popíjejte jitrocelový čaj, pročistí krev i žaludek, dále má protizánětlivé i antibiotické účinky, a dokonce přispívá k očistě plic od toxinů. Snídani pojednejte jako vitaminovou bombu, tak do ovesných vloček nakrájejte kiwi, vydatný zdroj vitaminu C i vlákniny. Dopoledne dle libosti chroupejte kešu ořechy, obsahují zinek, který má blahodárný vliv na průdušky.

K obědu bude vhodná krémová česnečka, například s bramborami a parmezánem. Poté snězte alespoň dvě mandarinky, potlačují nevábné česnekové aroma. Po 14. hodině vypijte smoothie z černého rybízu, který obsahuje mnohonásobně víc vitaminu C než citrusy. Jelikož se odpoledne Měsíc přesune do Raka, k odpolední svačině bude vhodné avokádo. Je zdrojem vitaminů, užitečných minerálů a kyseliny listové, která prospívá zejména budoucím maminkám, protože je důležitá pro zdravý vývoj plodu. Večer zavzpomínejte na dětství, uvařte si krupicovou kaši a posypte ji skořicí. Toto koření zatočí s případnými bacily a jako bonus zlepšuje trávení.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek