Hlavní obsah

Co čeká Ryby v sobotu 18. ledna

Do vašeho života se energicky pletou lidé, kterým do toho vůbec nic není. Naštěstí nedovolíte, aby vám zkazili náladu. Na to, že se starají o něco, co není jejich věc, je upozorníte sice taktně, ale tak, aby dali pokoj.

Článek

Láska a sex

Bez erotiky se při dobře aspektované Venuši ve svém znamení neobejdete. To, že se pomilovat chcete a potřebujete, navíc dokážete miláčkovi dát najevo tak, aby si myslel, že to byl jeho nápad. Vy budete spokojené a on se bude cítit jako milenec roku.

Partner a rodina

Mezilidské vztahy budou pod silným tlakem. Miláček reaguje vztekle na všechno, co mu řeknete. Vy si pak můžete vybrat, zda mu odpovíte stejně zhurta, nebo zaujmete láskyplný postoj a budete mu trpělivě vysvětlovat, že s vámi takovým stylem nic nevyřeší.

Domácnost a nákupy

Problémy jsou s tím, čeho se chcete zbavit. Vy máte v tomto ohledu jasno. Váš miláček to ale bere jako projev neskutečné nehospodárnosti. Asi nezbude, než abyste všechno nenápadně sbalily a vyhodily ve chvíli, kdy nebude doma. Toho, že doma něco chybí, si naštěstí nevšimne.

Krása a zdraví

Potíže můžete mít s nohama. Bolet vás můžou zejména lýtka, která dlouhodobě přetěžujete. Uvažujte o nákupu masážní vaničky, ve které byste si dolní končetiny koupaly a procvičovaly. Zázraky sice nečekejte, ale pořád je to lepší než nic.

Astrojídelníček

Sobotu strávíte s Měsícem ve znamení Štíra. Jelikož ubývá, strava by měla být výživná. Rozhodně není rozumné držet půst, byly byste malátné a oslabila by se obranyschopnost organismu. Ráno vypijte smoothie ze zeleného hroznového vína. Dopoledne snězte jogurt, do něhož nakrájejte fíky, a celozrnný rohlík.

Oběd by měl být pikantní, například ďábelský kotlík s rýží. Vzhledem k lunární fázi po obědě klidně vypijte skleničku 12° piva, nebo polosuchého vína. Odpoledne si dejte zapečená jablka v listovém těstě. Kolem 16. hodin, kdy má největší aktivitu močový měchýř, popíjejte močopudný čaj z břízy bělokoré. Vyplaví z těla soli, kyselinu močovou a pročistí krev i močové cesty. K večeři si uvařte krémovou česnečku.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama