Hlavní obsah

Horoskop Střelce na středu 29. 9.

dnes 00:00

Jsou věci, které sice uděláte dnes, ale mohly byste je klidně nechat na zítřek. Když vsadíte na rozumné jednání, kdy si nebudete práci vymýšlet, můžete se těšit na klidný a láskyplný den.

Článek

Láska a sex

Vzhledem k Luně, která prochází vaším sektorem erotiky a sexu, a energiím, které ji provázejí, se máte nač těšit. Když miláček ráno řekne, že by vás nejraději z postele vůbec nepustil, můžete si být jisté, že si ani trochu nevymýšlí. Vy si sice můžete myslet něco úplně jiného, ale pro jistotu byste mu měly sdělit něco podobně smyslného, abyste ho utvrdily v tom, že je pro vás stále žádoucí a ten jediný.

Partner a rodina

S partnerem se dokážete domluvit na všem. Kdyby ale měl jiný názor, měly byste ho vyslechnout. Pak byste se dozvěděly, že vnímal váš pokyn jako rozkaz, co má dělat, a on s tím v zájmu rodinného klidu souhlasil.

Domácnost a nákupy

Opět zjistíte, že se poučit můžete i od dětí. Když přijdou s tím, že by se něco dalo vařit jinak, než to děláte vy, měly byste jim věnovat pozornost. Jejich nápad vám ušetří práci i čas.

Krása a zdraví

O tom, že se na péči o vzhled nemá příliš šetřit, víte dávno. Dnes byste však zejména pěsticí kosmetiku nakupovat neměly. Když pár dní počkáte, objevíte zajímavé nabídky, které vás vyjdou levněji.

Astrojídelníček

Jelikož nastane lunární fáze, která varuje před otravami, raději nejezte houby a mražené či konzervované pokrmy. Ubývající Měsíc setrvá celou středu ve znamení Raka, které kromě jiného ovládá prsní žlázy. Neuškodí, když ráno a celé dopoledne budete popíjet kopřivový čaj nebo kopřivový sirup naředěný teplou vodou. Tato bylina je totiž přírodní „regulátor“ hladiny cukru v krvi a krevního tlaku, má blahodárný vliv na pokožku, ulevuje alergikům a v neposlední řadě prospívá kojícím maminkám, neboť podporuje tvorbu mléka. Posnídejte celozrnné pečivo namazané hermelínovou pomazánkou a kousek salátové okurky. Posvačte kvalitní jogurt s čerstvým ovocem.

K obědu si dejte zeleninové rizoto ochucené špetkou kari, které zlepšuje trávení, a hlávkový salát se zálivkou z jablečného octa. Ten zkvalitňuje tvorbu žaludečních kyselin a má detoxikační účinky, takže usnadní vyplavování nahromaděných škodlivin z těla. K odpolední svačině si dopřejte šlehaný tvaroh se špetkou vanilky. Také snězte alespoň dvě zralé hrušky, obsahují vitamin C, který posiluje imunitu, a jsou také obrovským zdrojem vlákniny, což prospívá trávení. Večeře by měla být lehká, například těstovinový salát.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek