Hlavní obsah

Horoskop Střelce na pátek 28. 1.

dnes 00:00

I když přesně víte, co vy lidem kolem prospělo a co by měli dělat, toto zjištění si musíte nechat pro sebe. Zejména odpoledne, kdy je Luna ve vašem znamení v kvadratuře s Neptunem, hrozí, že si budete svou pravdou až příliš jisté a s nátlakem na ostatní to přeženete.

Článek

Láska a sex

Ve vašem případě by byl sex ideální ráno. Pod vlivem sextilu mezi Lunou a Saturnem sice proběhne klasicky, ale tak, abyste byli oba spokojení. Večerní repete už by tak úspěšné být nemuselo. Při kvadratuře mezi Lunou a Neptunem hrozí, že oba budete mít ohledně erotiky nereálné požadavky, které se nedají splnit.

Partner a rodina

Než začnete na partnera vrčet a vytýkat mu, že něco udělal jinak, než jste chtěly, vyslechněte si jeho verzi průběhu událostí. Pak pochopíte, že to, jak situaci zvládl, není sice ideální, ale víc dělat nemohl.

Domácnost a nákupy

Doma to funguje skvěle. Všichni vědí, co mají dělat, a bez připomínání se pustí do práce. Když vás budou nabádat, ať si dáte pauzu a nepletete se jim do cesty, protože jste se za celý týden nadřely dost, budete mít pocit, že se vám to jenom zdá.

Krása a zdraví

Kromě kyčlí si dávejte pozor i na nohy. Pokud je věčně máte ledové, a tím pádem máte sklony k nachlazení, měly byste si na noc natáhnout teplé ponožky s volným lemem. Není to sice zrovna sexy, ale na tom zas tak moc nezáleží.

Astrojídelníček

Pátek strávíte s Měsícem ve znamení Střelce, které kromě jiného ovlivňuje činnost jater. Ráno nalačno tedy popíjejte čaj ze sedmikrásky, a když budete mít pocit, že na vás „něco“ leze, popíjejte ho po každém jídle až do večera. Tato léčivka totiž podporuje látkovou výměnu, harmonizuje činnost žlučníku a jater, odhleňuje, tudíž ulevuje dýchacím cestám, a působí protizánětlivě, takže pomáhá při zánětech v krku.

Posnídejte jogurt s ovesnými vločkami. Dopoledne jezte grepy a lískové ořechy. Tyto plodiny obsahují látky, které pročistí játra a odstraní z nich škodliviny. K obědu bude vhodné králičí maso s bramborovým knedlíkem a kysaným zelím. Odpoledne si dopřejte sladkou rýži a k večeři si uvařte bramboračku, přitom nešetřete kořenovou zeleninou a majoránkou.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek