Horoskop na zítra »

Když odpoledne vyrazíte s přáteli nebo rodinou na houby, patrně se jako jediné vrátíte domů s plným košíkem! Na obloze totiž bude probíhat ohnivý trigon Slunce s Lunou, takže ostatní proběhnou les tak rychle, že v tom fofru nic nenajdou.

Partner

Když dnes někdo kolem sebe začne metat slovní blesky, v žádném případě mu váš drahoušek nebude dělat hromosvod. Naprosto nečekaně tak zaburácí, že se vztekloun lekne a vezme do zaječích.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Nesundávejte si venku sluneční brýle! Když vám přesto otečou víčka, přiložte si na ně tampony namočené ve vychladlém černém čaji. Uleví vám i plátky čerstvé okurky.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Neinvestujte do věcí, ale do zážitků! Například projížďka na loďce mezi skalami příjemně ochladí celou rodinu. Prospěje i vaší psychice, protože tam panuje úžasné ticho, uslyšíte jenom šplouchání vody!

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Večer bude ve vaší ložnici veselo, ale živočišné milování bude fyzicky vyčerpávající. Nemáte-li dovolenou, nezapomeňte si v mobilu aktivovat buzení, jinak zítra zaspíte!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Až do odpoledne bude ubývající Luna v Rybách. Ráno proto vypijte šálek zeleného jasmínového čaje, což je velmi účinný antioxidant, a navíc zkvalitňuje trávení. Dopoledne dle libosti pojídejte kiwi a kedlubny, ale mezi jednotlivými druhy si vždy udělejte kratší pauzu. K obědu si připravte hrách s dozlatova osmaženou cibulkou. V 14.43 hodin Měsíc vstoupí do ohnivého Berana, tak až do večera velmi intenzivně pijte vodu, tím se vyhnete pocitům únavy i bolestem hlavy. Odpoledne si tmavý chléb namažte klasickým máslem, obložte ho rajčaty a libovou šunkou. K večeři si ugrilujte červené papriky, například s nivou, a chuť na sladké zažeňte červeným jablkem nebo hruškou. Když vás začne trápit migréna, okamžitou úlevu pocítíte po vypití velkého šálku čaje z kopretiny řimbaby.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Zvědavost, zájem o vše nové a neschopnost sedět nečinně s rukama v klíně udrží ženy tohoto znamení čilé až do vysokého věku. Navíc jim nedělá problém seznamovat se s novinkami dalším studiem, rozhodovat se dokážou rychle, proto nehrozí životní stagnace.

Slabé stránky

Mění názor jako korouhvička, takže odhadnout, jaké stanovisko zaujmou za chvilku, je téměř nemožné. Snadno se seznamují s novými lidmi, což vypadá zdánlivě jako klad, ale může se to zvrtnout ve spoustu povrchních známostí, a to jak přátelských, tak intimních.