Horoskop na zítra »

Když zjistíte, že po vás pokukuje šéf, nevšímejte si toho, a hlavně nereagujte na jeho pozvání na oběd! Tím byste totiž ve firmě spustily lavinu pomluv, a nejvíc by na vás kupodivu žárlily mladší kolegyně. Hned by si o vás některá otřela pusu, že si budujete kariéru přes postel.

Partner

Fáze Luny je jako stvořená k usmíření a odpuštění. Toho by měl využít a podat si ruku s lidmi, s nimiž se názorově rozchází. To přece neznamená, že musejí být nepřátelé!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Máte ideální den pro absolvování preventivní stomatologické prohlídky. Toho využijte, aspoň budete mít jistotu, že vás během adventu a vánočních svátků nepostihne trnutí zubů nebo jiná patálie.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Nevíte-li, co koupit seniorům pod stromeček, praktických dárkem bude masážní vanička na nohy. Tato procedura rozpohybuje jejich krevní i lymfatický oběh, takže jim nebudou otékat nohy.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Večer partnera neobskakujte! Když si obléknete transparentní košilku a půjdete rychle na věc, bude to přesně dle jeho představ.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Luna v Rybách se bude celý den pohybovat v blízkosti Neptuna, což sníží vaši imunitu, a můžete se cítit unavené a ospalé. Ráno hned po probuzení byste se měly osvěžit sklenicí odstáté vody s citronovou šťávou a špetkou zázvoru, to vás zaručeně probere! Dopoledne místo kávy popíjejte zelený čaj, konzumujte kiwi, hroznové víno a zkuste vydržet bez pečiva. Pocit nasycení navodí miska ovesných vloček, kterou hojně zapíjejte čistou vodou. V menu oběda by neměl chybět zeleninový vývar, jako druhý chod by mělo být dušené maso s rýží a zelené fazolky. Odpoledne si klidně naservírujte něco sladkého, například zapečená jablka. K večeři si připravte salát z čerstvého světlého zelí. Pak už si jen dejte meloun, který váš organismus zásobí vodou, navíc nemá skoro žádné kalorie. Večer byste se rozhodně měly vyhýbat alkoholu!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Zvědavost, zájem o vše nové a neschopnost sedět nečinně s rukama v klíně udrží ženy tohoto znamení čilé až do vysokého věku. Navíc jim nedělá problém seznamovat se s novinkami dalším studiem, rozhodovat se dokážou rychle, proto nehrozí životní stagnace.

Slabé stránky

Mění názor jako korouhvička, takže odhadnout, jaké stanovisko zaujmou za chvilku, je téměř nemožné. Snadno se seznamují s novými lidmi, což vypadá zdánlivě jako klad, ale může se to zvrtnout ve spoustu povrchních známostí, a to jak přátelských, tak intimních.