Horoskop na zítra »

Máte-li potomka a dnes vám oznámí, že chce ve volném čase navštěvovat jiný zájmový kroužek, myslete si, co chcete, ale vyhovte mu! Nenuťte své dítě do aktivity, která ho nebaví, protože dnešním rozhodnutím ovlivníte jeho život na dalších 12 let!

Partner

Když na něho dolehne podzimní únava, odpoledne ho nasměrujte do lesa. Doporučte mu, aby se procházel mezi jehličnany, nejlépe borovicemi. Vzhledem ke stávající fázi Měsíce ze stromů načerpá sílu na několik dalších týdnů.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Odpoledne si dopřejte zábal z mořských řas. Povzbudí váš imunitní systém, zlepší látkovou výměnu i krevní oběh a harmonizuje hormonální hladinu. Před spaním si můžete odstranit chloupky v podpaží.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

V následných měsících se vám bude hodit podložka na odkládání mokré obuvi. Pravidelně byste měly naimpregnovat kozačky, tak si pořiďte vhodné přípravky a kartáček na boty.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Večer bude partner tak nabitý energií, že možná poprvé v tomto měsíci po milování pocítíte naprosté vyčerpání.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Měsíční fáze vám radí vyřadit z pondělního jídelníčku houby, smažené a všechny těžko stravitelné pokrmy. Luna je ve Lvu, což je znamení, které ovlivňuje srdce. Jeho činnost podpoříte stravou bohatou na vitamin C a hořčík. Ráno vypijte nalačno sklenici odstáté vody, do které vymačkejte citron, a pro posílení srdečního svalu nejen ráno, ale i během dne popíjejte čaj z buřiny srdečníku. Dopoledne jezte červená jablka, červené papriky, slunečnicová semínka a rozinky. K obědu by měl být špenát, ať už s bramborami, nebo jako součást nějakého jídla. Na odpoledne si připravte celozrnné pečivo namazané klasickým máslem a džemem z černého rybízu. K večeři bude vhodný netučný sýr a také byste měly sníst plátek melounu. Po 21. hodině spolkněte lžičku bodlákové oleje, který prospěje vašemu srdci a postará se o dobré zažívání.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Zvědavost, zájem o vše nové a neschopnost sedět nečinně s rukama v klíně udrží ženy tohoto znamení čilé až do vysokého věku. Navíc jim nedělá problém seznamovat se s novinkami dalším studiem, rozhodovat se dokážou rychle, proto nehrozí životní stagnace.

Slabé stránky

Mění názor jako korouhvička, takže odhadnout, jaké stanovisko zaujmou za chvilku, je téměř nemožné. Snadno se seznamují s novými lidmi, což vypadá zdánlivě jako klad, ale může se to zvrtnout ve spoustu povrchních známostí, a to jak přátelských, tak intimních.