Horoskop na zítra »

Když ráno podlehnete chuti dělat kolegům naschvály a z recese vymyslíte nějaké překvapení, vrátí vám to! Po obědě si nebudete jisté naprosto ničím, protože Měsíc vstoupí do vašeho sektoru tajemství, a za každým rohem zase oni připraví nějakou kulišárnu pro vás. Možná jich bude tolik, že večer z rozrušení budete mít problém usnout.

Partner

Celé odpoledne ho hlídejte, aby nepil ledové nápoje. Jinak prožijete tichý večer, protože přijde o hlas!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Užívat byste dnes neměly analgetika ani projímadla! Vzhledem k fázi Měsíce byste si na ně mohly vytvořit závislost.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Pořídit byste si měly mátu, přesličku a dubovou kůru. Když si v odvaru z těchto bylinek budete v teplých dnech pravidelně koupat chodidla, nebudou se potit. Je to i účinná prevence proti tvorbě mykóz.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Po západu slunce byste neměly chodit samy po ulicích. Když to bude nezbytné a osloví vás nějaký muž, rychle se ho zbavte. Jinak vás začne obtěžovat, možná vám nabídne za sex peníze.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Dnes se mírně zpomalí váš metabolismus, proto byste ho hned ráno měly podpořit. Tak po probuzení vypijte sklenici vlažné vody a následně smoothies z čerstvých jahod. Dopoledne takzvaně jen zobejte, prostě jezte častěji malinké porce, například loupané mandle a červená jablka, ideální bude, když tyto potraviny zkombinujete s jogurtem. Zapíjet byste vše měly vychladlým zeleným čajem. Oběd by měl být pikantní, nejlépe s chilli papričkami, například to můžou být těstoviny s omáčkou nebo fazole, výběr záleží na vašem momentálním apetitu. Přinutí vás to totiž hodně pít, což rovněž podpoří metabolismus. Na odpoledne si připravte zeleninový salát s octovou zálivkou a celozrnné pečivo. K večeři bude vhodný losos na grilu. Vyhýbejte se ledovým nápojům, mohlo by vás začít bolet v krku! Preventivně kolem 19. hodiny pomalými doušky vypijte vlažný jitrocelový čaj.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Zvědavost, zájem o vše nové a neschopnost sedět nečinně s rukama v klíně udrží ženy tohoto znamení čilé až do vysokého věku. Navíc jim nedělá problém seznamovat se s novinkami dalším studiem, rozhodovat se dokážou rychle, proto nehrozí životní stagnace.

Slabé stránky

Mění názor jako korouhvička, takže odhadnout, jaké stanovisko zaujmou za chvilku, je téměř nemožné. Snadno se seznamují s novými lidmi, což vypadá zdánlivě jako klad, ale může se to zvrtnout ve spoustu povrchních známostí, a to jak přátelských, tak intimních.