Horoskop na zítra »

Když se vám něco nepovede během dopoledne, tvařte se jakoby nic, protože vaši chybu neodhalí nikdo z kolegů ani nadřízených. Ještě kolem oběda totiž budou v myšlenkách na víkendové chatě, a než se konečně vrátí do reality, vy mezitím vše napravíte, takže nebude co řešit!

Partner

Na volný čas si naplánuje spoustu věcí, ale vlastně neudělá vůbec nic. Díky Luně v Rybách bude snít, což možná budete vnímat jako lenost, ale on si psychicky i tělesně skvěle odpočine.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Odpoledne tělu dopřejte solnou masáž. Když tuto možnost v blízkosti bydliště nemáte, do večerní koupele si přidejte mořskou sůl a žínkou si promněte celé tělo.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Na teplé dny byste si měly pořídit tymiánový olejíček na masáž chodidel. Má antibakteriální i protiplísňové účinky, navíc zmírňuje otoky.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Bude-li partner večer otrávený, vyzkoušejte jednu osvědčenou fintu. Začněte mu velmi pomaloučku rozepínat košili, knoflíček po knoflíčku, a přitom mu občas něžně pohlaďte hruď.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Vzhledem k ubývající fázi Měsíce v Rybách byste dnes neměly hladovět, ani užívat projímadla, uškodily byste zažívání. Pročistit byste si ale měly játra a ledviny, proto ráno nalačno vypijte alespoň dva větší šálky teplého kopřivového čaje. Celý den také popíjejte antilipidový čaj, který se postará o rovnováhu ve vašem těle. Vyčistí organismus a zároveň vám bude dodávat energii! Během dopoledne jezte čerstvé okurky a zelené hrušky, ale mezi jednotlivými druhy si udělejte vždy pauzu 20 minut. K obědu by měla být ryba, mořská štika nebo filé, a hlávkový salát smíchaný se zelenými olivami. K odpolední svačině si klidně dopřejte něco sladkého, může to být smoothie s kiwi nebo jahodami. K večeři se spokojte s uzeným tofu a zelenou paprikou. Po 23. hodině nezapomeňte sledovat noční oblohu! Úžasnou podívanou vám zprostředkuje Mars, který bude od roku 2005 nejblíž k Zemi.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Zvědavost, zájem o vše nové a neschopnost sedět nečinně s rukama v klíně udrží ženy tohoto znamení čilé až do vysokého věku. Navíc jim nedělá problém seznamovat se s novinkami dalším studiem, rozhodovat se dokážou rychle, proto nehrozí životní stagnace.

Slabé stránky

Mění názor jako korouhvička, takže odhadnout, jaké stanovisko zaujmou za chvilku, je téměř nemožné. Snadno se seznamují s novými lidmi, což vypadá zdánlivě jako klad, ale může se to zvrtnout ve spoustu povrchních známostí, a to jak přátelských, tak intimních.