Horoskop na zítra »

Nebudete-li mít dostatek hotovosti, ověřte si zůstatek na úvěrové kartě a také její platnost. Neharmonická Luna ve vašem sektoru peněz naznačuje, že patrně narazíte na menší problém. Abyste přes víkend nezůstaly bez finančních prostředků, zřejmě budete muset zamířit do banky.

Partner

Po návratu z práce se od vás nehne ani na krok. Bez pobízení vám pomůže s úklidem i vařením. Za přispění fáze Měsíc v Raku si totiž uvědomí, jak je pro něho rodinné zázemí důležité.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Máte-li nevýrazné, mdlé rty, obočí nebo řasy, dnes to můžete vyřešit tím, že podstoupíte permanentní make-up. Budete upravené hned po probuzení a také budete vypadat mladší.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Na chladné dny byste měly partnerovi pořídit kořeněnou kolínskou a vodu po holení. Přípravky by měly obsahovat cedr, jalovec, kardamom a orris neboli výtažek z kosatce.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Jste-li nezadané, chovejte se nenápadně a skromně! Suverénním vystupováním byste odehnaly seriózní muže a začali by se na vás lepit záletníci!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Poslední pracovní den týdne strávíte s Lunou v Raku. Vzhledem k její fázi byste měly do jídelníčku zařadit mrkev, červenou řepu a granátová jablka. Ráno vypijte nalačno čistou vodu bez bublinek s trochou jablečného octa, usnadní trávení. Celé dopoledne konzumujte mrkvový salát a k němu celozrnné pečivo. K obědu bude vhodné kuřecí stehno bez kůže, brambory vařené ve slupce ve vodě s kmínem a červená řepa. K odpolední svačině si dejte jogurt a alespoň jedno granátové jablko. K večeři se spokojte s miskou ovesných vloček, které hojně zapíjejte vodou. Zasytí vás a přitom nezatíží zažívání.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Zvědavost, zájem o vše nové a neschopnost sedět nečinně s rukama v klíně udrží ženy tohoto znamení čilé až do vysokého věku. Navíc jim nedělá problém seznamovat se s novinkami dalším studiem, rozhodovat se dokážou rychle, proto nehrozí životní stagnace.

Slabé stránky

Mění názor jako korouhvička, takže odhadnout, jaké stanovisko zaujmou za chvilku, je téměř nemožné. Snadno se seznamují s novými lidmi, což vypadá zdánlivě jako klad, ale může se to zvrtnout ve spoustu povrchních známostí, a to jak přátelských, tak intimních.