Horoskop na zítra »

Když něco rozbijete, nesnažte se to slepit nebo opravit. Věc odneste rovnou do popelnice! Váš horoskop naznačuje, že během soboty se vám pod rukama budou doslova drolit pouze předměty a ošacení, které jste měly již dávno vyhodit.

Partner

Pokud ho někdo ošidí, připraví o peníze, vzhledem k fázi Měsíce by měl zůstat v klidu. Dotyčnému totiž svědomí nedovolí usnout a hned zítra ráno vše vaší drahé polovičce vrátí.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Obličej i dekolt si ráno skvěle vyčistíte a dokonale hydratujete tvarohovou maskou. Budete překvapené, jak se vám pleť opět rozzáří! Před spaním si lehkými poklepy vneste do pokožky brutnákový olej, který dokáže zatočit i s ekzémem.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Obstarat byste si měly kvalitní hodinky, zejména když máte děti. Vrozenou nedochvilností a uspěchaností byste je zejména počátkem školního roku stresovaly.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

S Lunou v citlivém Raku se partnerovi ochotně přizpůsobíte. Sklouzne-li ale k nějakým extrémům, doslova ho vyženete z ložnice.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Ještě před svítání, přesně v 5.06 hodin, Měsíc vstoupí do Raka. Jedná se o znamení, které má vliv na funkci žaludku a dvanácterníku, tak hned po probuzení vypijte velkou sklenicí teplé vody s několika kapkami jablečného octa, harmonizuje to trávení a usnadní vyprazdňování. Následně méně solte, vyhýbejte se živočišným tukům a smaženým pokrmům, kávu a alkohol byste neměly pít vůbec. K snídani si dejte misku ovesných vloček se sezonním ovocem a celé dopoledne pojídejte hlávkový salát a zelená jablka. Těsně před obědem vypijte šálek čaje z lopuchového kořene, usnadní trávení a povzbudí funkci žlučníku, což se vám vzhledem k avizovanému parnu bude hodit. K obědu si naservírujte zeleninové rizoto a okurkový salát s kefírovou zálivkou. Na odpoledne si připravte tousty se sýrem a zelené hrušky, k večeři si dejte jogurt. Když budete mít pocit těžkého žaludku, vsaďte na kvalitní pivo, jedna sklenička vám nikterak neuškodí!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Zvědavost, zájem o vše nové a neschopnost sedět nečinně s rukama v klíně udrží ženy tohoto znamení čilé až do vysokého věku. Navíc jim nedělá problém seznamovat se s novinkami dalším studiem, rozhodovat se dokážou rychle, proto nehrozí životní stagnace.

Slabé stránky

Mění názor jako korouhvička, takže odhadnout, jaké stanovisko zaujmou za chvilku, je téměř nemožné. Snadno se seznamují s novými lidmi, což vypadá zdánlivě jako klad, ale může se to zvrtnout ve spoustu povrchních známostí, a to jak přátelských, tak intimních.