Hlavní obsah

Horoskop Blížence na úterý 3. 10.

Foto: Proženy.cz

Foto: Proženy.cz

Důvody svých rozhodnutí raději nikomu nevysvětlujte. Pokud to uděláte, budete muset přiznat, že si jimi zase tak moc jisté nejste ani vy osobně. Právě proto bude lepší, když realizaci odložíte a ještě o svých záměrech budete přemýšlet.

Článek

Láska a sex

Úvahy, zda je autoerotika lepší než milenec, který vám v posteli nevyhovujte, jsou naštěstí ryze akademické. Přesto usoudíte, že nastal čas, abyste si nějaké erotické hračky koupily a občas je použily.

Partner a rodina

Hned ráno, kdy Luna ve vašem znamení v 9.30 hodin narazí na vliv Saturna, nastanou problémy. Najednou zjistíte, že máte odpoledne nebo večer někam jít. Miláček to sice ví už dlouho, ale jaksi vám to zapomněl oznámit.

Domácnost a nákupy

Díky skvělým nápadům ohledně zařízení bytu, které záměrně porušují dosavadní zavedená pravidla, dokážete i nemožné. Dokonce dokážete nově uspořádat i spíž, takže bude dovnitř radost pohledět.

Krása a zdraví

Při Luně ve znamení Blíženců preferujte vzdušnou úpravu zevnějšku. Když zvolíte namodralé odstíny líčení i oblečení, které by kolem vás mělo svůdně povlávat, budete se cítit nespoutaně a sexy. A přesně o to při vaší povaze přece jde.

Astrojídelníček

V 7.03 hodin se Měsíc přesune do Blíženců a jeho fáze bude nejnáročnější z celého lunárního cyklu, protože funguje jako „energetický upír“. Lze tedy předpokládat, že ráno budete potřebovat pořádný životabudič, a to černý čaj, do něhož přidejte sirup z lékořice. Tento nápoj dodává energii, aktivuje koncentraci, reguluje hladinu cukru i cholesterolu v krvi a jako bonus vyčistí průdušky spadající dle lékařské astrologie pod znamení Blíženců. Jelikož lékořice dýchací cesty také revitalizuje, samotnou šťávu naředěnou teplou vodou popíjejte před spaním. Samozřejmě se vyhýbejte prašným a zakouřeným prostorům, pravidelně pijte, čímž zabráníte vysychání sliznic, a kuřačky by měly počet cigaret omezit na minimum.

K snídani si dejte ovesné müsli s kokosovým mlékem. Dopoledne podle libosti zobejte hroznové víno. K obědu zvolte pokrm obsahující chilli, toto koření vám rozproudí krev v žilách, zbaví vás únavy a rovněž posílí imunitu. Odpoledne mlsejte meruňky. K večeři si připravte opečený toustový chléb s křenovou pomazánkou. Křen totiž vypudí případné viry i bakterie z těla, a proto se právem řadí mezi přírodní antibiotika.

Reklama

Související témata:
Denní horoskop