Hlavní obsah

Horoskop Blížence na pondělí 26. 9.

Foto: Prozeny.cz

Foto: Prozeny.cz

V práci konstatujete, že je něco zásadně špatně. Pak můžete přemýšlet, zda budete situaci ještě zachraňovat, nebo preventivně vycouváte a budete hledat své profesní štěstí jinde.

Článek

Láska a sex

Partnerská krize vám nehrozí. Naopak! K tomu, co se děje, se postavíte čelem. Když miláčka donutíte jednat podobně, může mezi vámi být sice bouřlivo, ale všechno, co se stane, váš vztah spíš posílí.

Partner a rodina

Je potřeba, abyste trochu omezily nároky, které máte samy na sebe. Zejména večer, kdy jste pod vlivem opozice mezi Sluncem a Jupiterem, máte sklony plnit cizí přání tak intenzivně, že si tím škodíte.

Domácnost a nákupy

Kdybyste dokázaly miláčka přesvědčit, aby se s vámi podělil o práci a o všechno, co je doma potřeba udělat, bude to vynikající. Díky jeho odpolední aktivitě vám večer zbude čas, který můžete strávit s lahvinkou šampaňského.

Krása a zdraví

Z toho, že si miláček nevšimne vašeho vyladěného zevnějšku, si nic nedělejte. Můžete naopak konstatovat, že je to vlastně dobře. To, že si toho nevšiml u vás, znamená, že něco takového nezaregistruje ani u žádné jiné.

Astrojídelníček

Bude doznívat novoluní ve Vahách a Měsíc aktivuje stupně, které se podle astromedicíny vztahují k nadledvinkám, a ty v tomto období potřebují povzbudit a posílit. Jinak nelze vyloučit, že byste v nadcházejícím podzimu měly problém s usínáním, stejně tak ranním vstáváním, byly bez energie již dopoledne a často pocítily bezdůvodnou úzkost. Tím totiž nadledvinky signalizují „únavu“. Tomu ale můžete celkem snadno předejít vhodně sestaveným jídelníčkem. Prvotně ráno a celé dopoledne místo kávy popíjejte čaj nebo naředěnou tinkturu jedné z adaptogenních bylinek. Ideální bude tulsi neboli bazalka posvátná, dokonale vás probudí a povzbudí, nedopustí, aby vás začal válcovat stres, neb reguluje nejen hladinu cukru, ale také kortizolu, dále čistí krev, a protože má protizánětlivé i antioxidační účinky, posiluje obranyschopnost organismu.

Nadledvinkám prospívá i hořčík, jenž se nachází v ovesných vločkách, tak je posnídejte polité libovolným sirupem. K dalším zdrojům hořčíku patří banány, aspoň jeden tedy posvačte, a neloupané mandle, ty chroupejte dle libosti celé dopoledne. K obědu zvolte špenátovou polévku s cuketou. Odpoledne snězte alespoň dvě jablka a hrst datlí. K večeři si dejte římský salát pokapaný citronovou šťávou. V pravidelných intervalech až do stmívání pijte pramenitou vodu.

Reklama