Hlavní obsah

Horoskop Blížence na středu 6. 12.

Foto: Proženy.cz

Foto: Proženy.cz

Dárky k Mikuláši, které jste měly dostat už včera, se vám tentokrát scházejí celý den. U několika dokonce nevíte, kdo vám je nadělil. Tušení sice máte, ale protože nemáte žádný důkaz, měly byste se děkovně usmívat na všechny kolem.

Článek

Láska a sex

Pokud je miláček ze znamení Ryb nebo Panny, bude program po probuzení naprosto jasný. Nejspíš vám vnukne nápad, že den bez ranního milování nestojí za nic. Vy s ním budete ochotně souhlasit.

Partner a rodina

Do 17.35 hodin, kdy se Luna pohybuje Pannou, se miláčkovi raději vyhýbejte. I kdybyste měly práce sebevíc, usoudí, že vlastně nemáte co dělat, a naloží vám ještě nějaké úkoly navíc.

Domácnost a nákupy

Zejména dopoledne si dávejte pozor na peněženku. Moc hotovosti s sebou sice nenosíte, ale ztráta i toho, co v ní máte, by vás spolehlivě připravila o náladu. Navíc byste si uvědomily, že nemůžete nikomu věřit.

Krása a zdraví

Večer, kdy je Luna ve Vahách, potřebujete dodat síly. Co kdybyste si k večeři připravily ovesnou kaši se sušeným ovocem slazenou medem? Jde o jídlo, které sice není u vás doma běžné, ale váš deficit energie spolehlivě vyřeší.

Astrojídelníček

Symbolem lunární fáze v Panně je nenasytný „Kerberos“, takže vyvolává neukojitelnou chuť k jídlu. Sice nehrozí přibývání na váze, protože je Měsíc v ubývající fázi, ale přejídání by mohlo vyústit v dlouhodobé zažívací potíže, tak na to myslete. Ráno nastartujte trávení i vylučování vypitím sklenice teplé vody, do níž přidejte špetku zázvoru, který zklidňuje trávení a posiluje přirozenou obranyschopnost. Posnídejte kvalitní jogurt, probiotika vyladí střevní mikrobiom. Dopoledne posvačte ovesné vločky a každé sousto hojně zapíjejte pramenitou vodou. Kolem 11. hodiny, kdy jsou podle orgánových hodin aktivní slezina a slinivka, intenzivně popíjejte fenyklový čaj. Pročistí organismus, zlepšuje trávení a zamezí nadýmání.

K obědu si dejte podmáslovou zelňačku s houbami. Ta vám dodá obrovské množství vlákniny a také probiotik, jež harmonizují celý trávicí trakt a ještě posilují imunitu. Odpoledne popíjejte višňový či borůvkový sirup a snězte alespoň dvě hrsti lískových oříšků, které před konzumací na chvilku namočte do vody. V 17.35 hodin se Měsíc překulí do znamení Vah, pod něž dle astromedicíny spadají také ledviny. K večeři tedy bude vhodná květáková polévka. Tato košťálová zelenina je zdrojem vitaminů a minerálů, které posilují imunitu, dále látek, jež odvodňují a zamezují zadržování vody v tkáních, a dokonce působí jako přírodní prevence proti tvorbě ledvinových kamenů.

Reklama

Související témata:
Denní horoskop