Hlavní obsah

10 odstrašujících outfitů známých celebrit

Foto: isifa

Některé celebrity udělají občas v garderóbě pořádnou chybu. A ta ani nemusí být vidět na první pohled...

14. 8. 2013

Vykukující podprsenka, nevhodně zvolené džíny nebo střih, který přičaruje deset kilo. Ani celebrity nejsou imunní vůči módním přešlapům. Poučte se z jejich chyb a vyhněte se podobným průšvihům!

Článek

Za zády mají armádu stylistů, v šatníku modely těch nejzvučnějších jmen a na účtu tolik peněz, že mohou cenovky naprosto přehlížet. Přesto se i jim stane, že zkrátka „nemají den“. Podívejte se na deset celebrit, kterým to opravdu, ale opravdu nevyšlo. To vše s komentáři stylistek. Pozor: následující stylingy vás nemají inspirovat, ale odstrašit. Takhle prosíme ne!

Kalhotový úlet Cheryl Cole

Foto: isifa

Za tenhle outfit to Cheryl schytala už nesčetněkrát, ani my ho ale nedokážeme vytěsnit z paměti. Bohužel. „Co se týče barevné kombinace, neměla bych námitek. Cheryl to ovšem nezvládla s délkou kalhot, ty by měly alespoň částečně poodkrývat boty. Potom by její nohy nepůsobily tak podivně. Zdařilý není ani účes,“ komentuje stylistka Marie Fléglová ze Školy stylu Backstage. Souhlasí i její kolegyně Veronika Králová: „Délka je přehnaná. Pokud tedy nešla Cheryl na ,chůdový´ večírek.“

„Přehadovaná“ Jennifer Lopez

Foto: isifa

Snaha o sladění outfitu je u J.Lo zřejmá. V tomto případě ale platí známé pravidlo, že všeho moc škodí. „Bohužel neplatí – čím víc hadů, tím lépe, ale spíš – čím víc hadů, tím větší průšvih,“ hodnotí stylistka Veronika Králová. „Mějte na paměti, že se zvířátky se musí zacházet opatrně. Hadí outfit působí vulgárně a lacině,“ dodává stylistka Marie.

Špatná volba Lacey Schwimmer

Foto: isifa

Jindy dokonale štíhlá tanečnice Lacey Schwimmer si nedokázala poradit se svými, jednu dobu oblejšími křivkami. „Kombinace pevného a lehkého materiálu je super. Pro tuto postavu je ovšem střih kalhot a průsvitnost halenky nevhodnou volbou,“ říká stylistka Veronika. Marie Fléglová ještě varuje: „Kalhoty do pasu jsou vhodné jen pro útlé a vysoké ženy. Třešničkou na dortu hrůzy jsou potom boty na platformě, které se ke zbytku vůbec nehodí. Brr!“

Foto: isifa

Stylistky tanečnici vytkly i vykukující spodní prádlo. Takhle opravdu ne!

Příliš odvážná Adrienne Bailon

Foto: isifa

V prapodivných šatech na večírek vyrazila hvězda Adrienne Bailon. „Průhledný spodek šatů může působit dobře leda tak na mole. Do společnosti se skutečně nehodí – označila bych ho až za vulgární,“ hodnotí stylistka Silvia Kozoňová. „Není co dodat – bez kalhot do společnosti nelez. Být sexy neznamená ukazovat holý zadek,“ přikyvuje Marie. „Od kdy se chodí na party s chuchvalcem látky vpředu a odhaleným pozadím?“ diví se Veronika.

Nepoučitelná Christina

Foto: isifa

Christina Aguilera je častým terčem módních kritiků. A tohle je bohužel jeden z důvodů, proč tomu tak je. „Christina si nedá pokoj. Přestože je to krásná žena, trpí zřejmě panickou hrůzou z přibývajících let a někdy i kil, s čímž se snaží bojovat pomocí příliš mladistvých modelů. Tomuto outfitu by přitom stačilo málo – odstranit potisk na triku, zvolit jednoduché lodičky a vhodnější střih kalhot, odstranit ombré a zahodit hučku,“ říká stylistka Marie Fléglová. „Odvážné kreace sice k její osobnosti patří, tohle je ale přes čáru. Některé kousky je holt lepší přenechat mladší generaci,“ doplňuje Veronika.

Aristokratický přešlap Zary Phillips

Foto: isifa

Ani modré krvi se módní průšvihy nevyhýbají. Zara Phillips se sice snažila a zvolila podprsenku v barvě šatů, správným krokem by ovšem bylo prádlo totálně „ututlat“. „Celek je vzhledem ke společnosti, ve které se Zara pohybuje, téměř bezchybný. Vykukující prádlo je však nepřípustné. Holá záda, ramena či hluboké výstřihy si zkrátka vyžadují chytře řešené podprsenky,“ varuje stylistka Veronika Králová.

Foto: isifa

Zepředu je oděv velmi vkusný a člověka by ani nenapadlo, že řešení zad už tak konzervativní není

Křivky odhalující Kim Kardashian

Foto: isifa

O Kim je známé, že často a ráda dává na odiv své oblé křivky. Na tom není nic špatného, když se to ovšem dělá se vkusem. „Kim je neuvěřitelná. Svá už tak obří ňadra, boky a zadek ještě více zdůrazňuje. Peplum kalhoty jí ale v tomto případě bohužel uškodily,“ hodnotí Veronika. „Přestože dokáže peplum krásně vyrýsovat pas a dá vyniknout ženským křivkám, u postavy Kim to nefunguje,“ přidává se Marie. Kalhoty doporučujeme předat jinak stavěné kamarádce. Nebo vyhodit.

Zlatá Jade Jagger

Foto: isifa

Metalické odlesky v tom nejhorším provedení. Bývalá modelka a návrhářka šperků Jade Jagger zrovna neměla šťastnou ruku. „Tvar šatů je opravdu nelichotivý. Zvláštní střih spodní části postavu rozšiřuje na tom nejpodivnějším místě,“ komentuje stylistka Silvia. „Šaty jsou svým způsobem zajímavé, takhle to ale návrhář určitě nezamýšlel. Představit si je umím leda na vysokánských, ultra štíhlých modelkách. Nezachránil to ani pásek, který sice vytvaroval pas, ale stylově se k šatům absolutně nehodil,“ dodává Veronika.

Nepřehlédnutelná Rihanna

Foto: isifa

Snaha zaujmout rozhodně vyšla. Na rozdíl od volby čepice. „Rihanna je mladá popová hvězda, která bude opěvovaná i v pytli od brambor. A jako jedna z mála unosí i velké boyfriend džíny, kecky a mikinu. Co je ale úplně zbytečné, je ten růžový kulich se síťkou, který má pravděpodobně zastupovat ryze ženský prvek. Ten bych rozhodně zahodila,“ doporučuje stylistka Marie Fléglová.

Foto: isifa

U Rihanny přejdeme leccos, růžový kulich se síťkou je ale mimo

Nesoudná Lindsay Lohan

Foto: isifa

Šaty, vypadající jako noční košile, špatná volba barvy a ke všemu více než odvážný dekolt u nepříliš pevných ňader. Tento večerní look u nás neprošel. „Celé to působí jako z třicátých let, pochybnosti mám ale ohledně odstínu šatů, ten Lindsay nesedí. Podobně je na tom výstřih, který by slušel spíše menším prsům,“ komentuje stylistka Silvia.

Foto: isifa

Lindsay se měla nechat fotit zásadně jen zepředu nebo ještě lépe, šaty vůbec neoblékat. Boční pohled na její prsa není zrovna lichotivý

Které módní faux pas vám přijde nejděsivější? Napište nám!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek