Hlavní obsah

Ostřejší vidění 250 000x denně s biometrickou inteligencí

Foto: Rodenstock

Pro skutečně ostré vidění je nezbytné vyrobit progresivní čočky na míru a do výroby započítat všechny parametry konkrétního oka

Oči vykonají až 250 000 pohybů za den, to znamená čtvrt milionu jedinečných okamžiků, ve kterých můžete vidět lépe než kdykoliv předtím.

Článek

Oči jsou v neustálém pohybu. Ve skutečnosti lidské oko vykoná až 250 000 pohybů denně. Biometrické progresivní čočky pomáhají oku vidět v každém z těchto okamžiků ostřeji, a to na různé vzdálenosti a za všech světelných situací. Současně s ostrým viděním je nutné zajistit i perfektní orientaci v prostoru. To je možné díky individuálnímu měření očí, které poskytují partnerské oční optiky společnosti Rodenstock a jejich zkušení a proškolení odborníci na mnoha místech v ČR. Měření je zajištěno pomocí nejmodernější technologie, přístrojem DNEye® Scanner.

Foto: Rodenstock

Měření očí je zajištěno pomocí nejmodernější technologie, přístrojem DNEye® Scanner

Cesta k progresivním čočkám na míru

Progresivní brýlová čočka umožní nositeli vidět na všechny vzdálenosti, na blízko, střední vzdálenost i do dálky. Je vhodným řešením i pro ty, kteří kromě obecných zrakových vad trpí vetchozrakostí související s věkem (neostré vidění na blízko). Po překročení 45. roku života začne lidské oko ztrácet schopnost zaostřovat do blízka a nastupuje presbyopie neboli vetchozrakost. I tato vada může být plně kompenzována použitím progresivních čoček.

Foto: Rodenstock

Progresivní brýlová čočka umožní nositeli vidět ostře na všechny vzdálenosti

Pro skutečně ostré vidění je nezbytné vyrobit progresivní čočky na míru a do výroby započítat všechny nezbytné parametry konkrétního oka. Skutečným pomocníkem v tomto měření je DNEye® Scanner, přístroj, kde na základě jím změřených dat je vytvořen individuální biometrický model oka. Díky patentované technologii jsou komplexní datové záznamy s tisíci měřenými body integrovány přímo do výroby progresivních čoček.

Foto: Rodenstock

Brýle dokonale přizpůsobené životnímu stylu

„Běžný, ale zastaralý postup výroby progresivních čoček vychází ze standardního modelu očí, který vyhovuje pouze 2 % všech očí! V našich partnerských optikách, jež jsou vybaveny DNEye® Scannerem, Vám zajistí individuální měření, a proto mohou nabídnout progresivní čočky, které vyhovují skutečně všem. Tak je možné zajistit nejostřejší možné vidění pro každého! “ říká produktový manager společnosti Rodenstock Libor Pivoňka.

„Výsledkem jsou biometrické progresivní čočky, které odpovídají individuálnímu profilu oka až do posledního mikrometru, poskytují nejostřejší možné vidění v každém z 250 000 denních pohybů očí na všechny vzdálenosti, ve všech úhlech a za všech světelných podmínek.“

Více informací na rodenstock.cz.

ynezorPumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek