Hlavní obsah

3D povlečení - boom v českých ložnicích

3D povlečení - boom v českých ložnicích

Dnes se dozvíte, jaké trendy se těší velkému úspěchu a co vybrat, aby byla vaše ložnice IN!

Článek

Pojem 3D zná už dnes téměř každý. Chodíte na 3D filmy, používáte 3D tiskárny a s dalšími trojrozměrnými motivy se také můžete setkat v podobě 3D povlečení. Svou popularitu si tento druh ložního prádla zasloužil díky živoucím motivům, které opticky vystupují do prostoru, čímž výrazně ovlivňují celý vzhled ložnice. Nesmíme opomenout ani jeho praktické stránky. Jaké to jsou? Vše se dozvíte v následujících řádcích.

3D povlečení AMARILIS

Kouzelné vzory pro děti i dospělé

Ne každý holduje abstraktním či tradičním vzorům, se kterými se u povlečení můžete setkat. Pokud si potrpíte na originálně zařízený byt, povlečení 3D si nejspíš oblíbíte. Tento druh lůžkovin vám nabídne nespočet rozmanitých vzorů v podobě přírody, zvířat, velkoměst i hvězdné oblohy. Fantazii se meze nekladou, na své si přijde opravdu každý.

3D povlečení ČAJOVÁ RŮŽE

Jaký zvolit materiál?

Zcela pochopitelně je výběr materiálu první věc, o kterou se spotřebitel zajímá. Kdo je zastánce bavlny, kterou lze používat v průběhu celého roku, přijde si na své. Velkou část 3D lůžkovin zaujímá právě bavlněné povlečení. Není to však materiál jediný. V zimním období lze hojně využívat umělých materiálů, které mají vynikající izolační vlastnosti a během spánku dostatečně zahřejí.

3D povlečení KYTICE RŮŽÍ

Odlišná výroba

3D povlečení se od tradičního neliší pouze designem, velké rozdíly najdete také v jeho výrobě. Trojrozměrné designy se totiž tisknou zcela bez šablon. Používá se pouze předem vybraná virtuální předloha, podle které se barvy stříkají na látku a dají tak vzniknout nádherným prostorovým vzorům.

3D povlečení SLUNEČNICE

Kde nakupovat

Informace k designům i materiálům již znáte, ještě ale zbývá vybrat vhodného prodejce. Pokud nechcete koupit zajíce v pytli, vyhněte se tržnicím a lákavým akcím supermarketů. Spolehlivé profi obchody najdete i na internetu, kde můžete nakupovat z pohodlí domova. Doporučujeme internetový obchod RodinneBaleni.cz, jenž nabízí povlečení 3D v akci od prověřených výrobců. V případě, že si nebudete vědět s nákupem rady, zde můžete využít služeb zákaznického centra, kde vám vyškolení operátoři rádi s čímkoliv pomohou.

Přejeme úspěšný nákup!

ynezorPumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek