Hlavní obsah

7 účesů, co ovládnou rok 2017. Trendy udávají slavné dámy!

Foto: Profimedia

Retro styl se opět hlásí o slovo

28. 12. 2016

Uzel s uvolněnými prameny, vlnitá ofina, nedbale zapletený cop či uhlazený krátký střih. Celebrity udávají vlasové trendy pro novou sezonu. Vyberete si?

Článek

I v novém roce bude na prvním místě přirozený vzhled. Světoví kadeřníci se shodují: pokud máte vlnité vlasy, nenarovnávejte je žehličkou! Naopak, čím věrnější budete své původní struktuře vlasů, tím trendovější účes máte. Dopřát si můžete i aktuální módní výkřik: vlnitou ofinu.

Foto: Profimedia

Argentinská modelka Mica Arganaraz prorazila právě díky nepoddajné kučeravé ofině

90. léta jsou zpět

Pamatujete, jak se nosily ohony, culíky a drdoly s pěšinkou či začesané dozadu,ale dva prameny z každé strany se musely vždy uvolnit? Vzhledem k tomu, že styl 90. let slaví stále velký comeback, návrat hlásí i tento účes. Když ho přizpůsobíte příležitosti, může vyznít velmi elegantně.

Foto: Profimedia

Gwyneth Paltrow vypadá v drdolu s uvolněnými prameny velmi étericky

Jako prvorepublikový gentleman

Klučičí účesy na dámských hlavách nikdy nebudou out, ale v nadcházejícím roce budou stylizované do retra 20. let: s pěšinkou po straně a v takzvaném mokrém vzhledu, kdy je pro dosažení efektu potřeba použít více stylingových prostředků.

Foto: Profimedia

Seriálová herečka Ruby Rose svůj chlapecký účes upravuje na spoustu způsobů

Francouzsky chic

Tento styl milují především Pařížanky. Spočívá v přirozeném odstínu, loknách minimálně po ramena a husté delší ofině, která je variabilní. Pokud se na ni někdy necítíte, snadno ji začešete do stran či sepnete pinetkami.

Foto: Profimedia

Dakota Johnson z Padesáti odstínů šedi si prý sebe už neumí bez ofiny ani představit

Ve stylu 70. let

Další retro inspirace se tentokrát týká 70. let, kdy se nosily natupírované vlnité vlasy, sčesané dozadu. Jde jen o to použít přípravky na objem, vlasy lehce natočit kulmou, pak prameny podél obličeje natupírovat směrem k temeni a pomocí laku zafixovat.

Foto: Profimedia

Modelka Gigi Hadid v tomto vlasovém stylingu připomíná slavnou hollywoodskou divu Lauren Hutton

Nedbalý cop

Zapletené vlasy byly velkým hitem právě odcházejícího roku, proto je jasné, že nějak se záliba módních návrhářů a celebrit v zapletených vlasech promítne i do nové sezóny. Na rozdíl od pevně upletených tenčích copů, začínajících už v polovině hlavy, teď budeme šílet po ledabyle upleteném francouzském copu. Pro nonšalantní efekt jej po dopletení trochu natupírujte hřebenem a vytáhněte z něj pár pramenů.

Foto: Profimedia

Jennifer Lawrence si oblíbila tento ležérní účes nosit i na červený koberec

Moderní mikádo

Vlasy zkrácené pod uši či k ramenům patří k nejklasičtějším stylům už desítky let. Abyste svému mikádu ale dodala šmrnc současnosti, nechte si vlasy hodně prostříhat. Patku sčešte na stranu a šik jednoduchý účes je na světě.

Foto: Profimedia

Hailey Baldwin je vlasový chameleon, ale toto rozpustilé mikádo si oblíbila

Jak si v roce 2017 vlasy upravíte vy?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek