Hlavní obsah

8 sexy chlapů, kteří vás umí rozesmát!

Foto: Isifa

No nemá Ben Stiller své kouzlo?

Co je u mužů nejvíc sexy? Pevný zadek, vypracované břišní svaly či uhrančivý pohled? Možná! Ale co takhle smysl pro humor a schopnost ženu rozesmát? Tohle je osm mužů, kteří to opravdu umí!

Článek

Možná to nejsou typičtí krasavci s pronikavým pohledem a dokonalými rysy. Někteří z nich ani nemají dokonalá těla. Jenže mají skoro pořád úsměv na tváři, a především ho umí vyloudit i na té vaší. Pokochejte se pohledem na osm skvělých komediálních herců, kteří jsou prostě sexy!

1. Mistr grimas

Jim Carrey není žádný hezounek. Jeho obličej se v jednom kuse nějak pitvoří, jen si vzpomeňte třeba na filmy Maska, Blbý a blbější, Božský Bruce či Yes Man. Najít fotku, kde by se tvářil „normálně“, je těžké. A najít snímek, na němž je vážný? Nadlidský úkol! Přesto by sex-appeal mohl rozdávat, vždyť tenhle herec byl k sežrání i v roli homosexuála ve filmu I Love You Phillip Morris.

Foto: Isifa

Tahle fotka patří k těm umírněnějším. Jim Carrey dokáže se svým obličejem prostě divy

2. Sexy klasika

V případě Terence Hilla se dá skoro mluvit o zázraku přírody. Dnes už je to pán v letech, ale ve své době to byl opravdu nádherný chlap. Jeho více než 180 centimetrům, svalnatému tělu a pomněnkově modrým očím by podlehla leckterá žena. A filmové komedie, kde zářil po boku tělnatého Buda Spencera, jsou důkazem, že ani smysl pro humor mu nechybí!

Foto: archiv

Terence Hill je filmová klasika. Ale sex-appealu měl tedy opravdu na rozdávání

3. Roztomilý milovník

Herce Hugha Granta asi netřeba představovat. Není to typický komediant, exceluje především v romantických filmech. Neodolatelný byl v roli nesmělého knihkupce ve filmu Notting Hill, ale i v roli rozumného a spravedlivého britského premiéra ve snímku Láska nebeská, ovšem i v roli notorického sukničkáře a hajzlíka ve dvou filmech o potrhlé Bridget Jones.

Foto: Isifa

Hugh Grant je sexy! A je jedno, zda hraje proutníka či decentního milovníka

4. Úchvatný provokatér

Co si vybavíte, když se řekne Sacha Baron Cohen? Šílence v odporných svítivě zelených plavkách? Věčného provokatéra a představitele poněkud drsnějšího humoru? Blázna Borata ze stejnojmenného filmu? To vše je pravda. Ale v civilu je Sacha Baron Cohen také opravdu charismatický a sexy chlápek!

Foto: Isifa

Věděli jste, že je Sacha Baron Cohen takový fešák? Nás dostává ten pronikavý pohled

5. Takový milý kluk

Není to žádný svůdce, žádný lamač ženských srdcí ani odvážný pistolník. Adam Sandler většinou hraje úplně obyčejné muže s mnoha nedokonalostmi. Je to takový normální hodný a milý kluk. Jenže není ten jeho milý a upřímný úsměv, který můžete obdivovat třeba v komedii 50x a stále poprvé, nádherný?

Foto: Isifa

Adam Sandler není výstavní krasavec, je to spíš typ obyčejného kluka od vedle. Ale rozhodně stojí za to

6. Super chlap a super komedie

Komedie Pařba ve Vegas, Pařba v Bangkoku a Pařba na třetí se opravdu povedly. Stejně skvělí jsou i všichni čtyři hlavní hrdinové těchto filmů. Ovšem nejvíc sex-appealu z nich má asi Bradley Cooper. Je to prostě vážně hezký chlap, s nímž by stálo za to odjet nejen do Vegas a Bangkoku, ale třeba i do pekla.

Foto: Isifa

Bradley Cooper je nádherný chlap, který má vše, co má muž mít

7. Malý velký muž

Není moc vysoký, má podivně nezvladatelné vlasy, trochu větší nos, dost často hraje nejrůznější zkrachovalce a nešťastníky. Přesto nelze Bena Stillera vynechat a nezařadit ho mezi osm nejvíc sexy komediálních herců. Něco na té Mary je, Noc v muzeu, Fotr je lotr či Walter Mitty a jeho tajný život, to je jen malý výčet snímků, v nichž exceloval.

Foto: Isifa

Ben Stiller hraje většinou zkrachovalce a nešťastníky. No a co, hlavně, že vás umí rozesmát

8. Sexy taťka

Ani tento muž není žádný krasavec a ani typický komediální herec. Je to typ normálního chlapa, taťky od rodiny. Jason Bateman se objevil v mnoha filmech, velmi často ani ne v hlavních rolích, ale jedno mu upřít nelze. Jeho výkon ve snímku Šéfové na zabití byl skvělý a sexy!

Foto: Isifa

Jason Bateman není typický komediální herec, ale jeho výkon ve snímku Šéfové na zabití byl úžasný

A jaké komediální herce máte v oblibě vy?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.