Hlavní obsah

Bouřlivý orgasmus stál za námahu!

Foto: samphoto.cz/jiunlimited

Nejkrásnější orgasmus jsem zažila při fistingu

26. 5. 2009

Kromě klasických témat otevíráme na našem portálu i mnohá sexuální tabu, na která zpravidla hojně reagujete. Tady je jedna z reakcí na opravdu žhavé téma „fisting".

Článek

S nadšením jsem četla článek o fistingu. Jsem poměrně mladá a možná i z toho pramení má zkušenost s touto sexuální praktikou. Měla jsem několik partnerů, ale fisting praktikuji až s tím posledním. Prostě jsem jednoho krásného dne viděla v nějakém pornofilmu tuto praktiku a od té doby jsem si představovala, jaké by to asi bylo.

A protože jsem nevěděla, jak na to bude reagovat, šla jsem na to chytře a při jednom milování jsem si do pochvy zavedla svou ruku a přítel byl úplně u vytržení. Musela jsem mu to pořád ukazovat, až začal škemrat, že by si to chtěl taky vyzkoušet.

Ohleduplnost je důležitá

Jak píšete, ženská ruka je o dost menší, takže ta moje tam vklouzla téměř bez potíží. S tou jeho to bylo horší. Párkrát jsme to zkoušeli, ale nemohli jsme najít ten správný úhel zásunu tak, aby to nebylo bolestivé. Ale naštěstí je můj přítel velmi ohleduplný, a proto, jakmile viděl, že to nejde, přestal. No a co se nestalo.

Jednoho dne jsme si udělali krásný večer a já najednou dostala strašnou chuť cítit ho tam celého. Tak jsem vzala gel, namazala mu ruku a sama si ji dovnitř navedla. Vklouzla tam skoro sama a můžu říct, že takový orgasmus jsem ještě nezažila. Za tu námahu to stojí. Pokud můžu doporučit, hodně namazat a sama si navolit ten správný směr průniku. Pak už si budete jen oba užívat slastného „sexu".

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek