Hlavní obsah

Horoskop Berana na čtvrtek 27. 1.

včera 00:00

Dopolední vstup Luny do Střelce vám ulehčí život. Najednou pochopíte, že máte před sebou spoustu šancí a že je jen na vás, jak a k čemu je využijete. Odpoledne a večer si dejte pozor, abyste to s požadavky na blízké nepřeháněly. Nemuseli by to vydýchat.

Článek

Láska a sex

Při Luně ve Střelci chcete a potřebujete vnést do milostného života alespoň trochu exotiky. S partnerem se můžete domluvit třeba na nejrůznějších hrách. Pokud jste se ještě nepřevtělily do role přísné učitelky, která kárá nezdárného studenta, můžete to zkusit. Zejména později večer bude efekt zaručený.

Partner a rodina

Když zjistíte, že se s miláčkem v názorech míjíte, není to důvod k rozčilování, ale naopak to zkuste vnímat jako provokativní bonus. Užijte si to, že sice máte odlišné názory, ale milujete se tak, že se respektujete a zůstáváte spolu.

Domácnost a nákupy

Některé domácí záležitosti jsou nad vaše síly. Když se samy nad sebou zamyslíte, musíte přiznat, že jste si nabraly spoustu povinností, na které teď nemáte čas. Naštěstí vám něco odpadne, takže domácí aktivity zvládnete v pohodě.

Krása a zdraví

Pocit, že vám to nesluší tak, jak by mělo a mohlo, vás během dopoledne opustí. Jakmile se Luna přesune do Střelce, pocítíte náhlý příliv energie, vitality i chuti do života. V očích se vám objeví jiskra a probudíte v sobě i smysl pro humor.

Astrojídelníček

V 8.34 hodin Měsíc vkročí do znamení Střelce a překulí se do fáze, která vás varuje před hladověním i užíváním projímadel, jelikož by to rozhodilo zažívání i metabolismus. Vzhledem k tomu, že se Měsíc navíc ocitne v neharmonické vazbě s vládcem Střelce, Jupiterem, v Rybách, můžete mít oslabenou nejen imunitu, ale i játra. Bude tedy rozumné, když podpoříte očistu tohoto orgánu, a tak mu usnadníte fungování. Ideální bude, když ráno nalačno vypijte aspoň dva větší šálky zázvorového čaje se špetkou koriandru. Zázvor rozproudí krev v žilách, odstraní únavu a nastartuje imunitní systém. Koriandr má zase silný detoxikační účinek a jako jedna z mála bylin odbourává z organismu i těžké kovy.

Posnídejte včerejší pečivo namazané tvarohem, do něhož vmíchejte čerstvou pažitku. Dopoledne popíjejte ovocný kefír a dle libosti chroupejte vlašské ořechy, ty kromě jiného totiž obsahují látky podporující očistu jater. K obědu by měla být zelenina, která nenadýmá, například dušená mrkev s bramborami politými ghí neboli přepuštěným máslem. Odpoledne si dejte tvarohový dezert a opět jako ráno popíjejte zázvorový čaj se špetkou koriandru. K večeři si uvařte krémovou česnečku se sýrem.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek