Hlavní obsah

Co čeká Berana v pátek 17. prosince

Je opravdu zbytečné, abyste neustále hledaly chyby jen na sobě a ve svém jednání. Okolí vás k tomu sice může tlačit, ale vy se nesmíte dát. Čím dřív si uvědomíte, že dnešní průšvihy nevznikly jen vaší vinou, tím to bude lepší.

Článek

Láska a sex

Dnešek je hodně napjatý, takže se držte na uzdě. V opačném případě se lehce může stát, že nejdřív partnerovi vynadáte a pak se budete dožadovat vášnivých projevů. Do vašeho vztahu tím vnesete dusno.

Partner a rodina

Neustále máte pocit, že byste měli s partnerem mluvit a vyjasňovat si stanoviska. Potíž je v tom, že on o nic takového nestojí. Do analýzy vlastních myšlenek se mu nechce a do toho, aby o nich mluvil nahlas, už vůbec ne.

Domácnost a nákupy

To, že uděláte už po několikáté stejnou chybu, se může stát. V takovém případě by bylo dobré, abyste o tom s nikým nemluvily. Na poslouchání škodolibých poznámek, které by následovaly, nemáte náladu.

Krása a zdraví

Počítejte s větší únavou. Navíc je toho typu, který vám nedovolí odpočinout si. Na večerní procházku se vám nechce, ale jít musíte. Jinak riskujete stav, že budete naprosto vyčerpané, ale usnout nedokážete.

Astrojídelníček

Až do večera Měsíc setrvá ve znamení Vah, které ovládají ledviny. Ty pro správné fungování potřebují pravidelný přísun tekutin, proto dodržujte pitný režim! Ráno popíjejte čaj ze zlatobýlu, který má na tento orgán blahodárný vliv, a navíc harmonizuje dýchací cesty, což se vám vzhledem k počasí bude hodit. Posnídejte celozrnné pečivo namazané klasickým máslem a včelím medem. Dopoledne popíjejte šípkový čaj a snězte alespoň jeden banán.

K obědu budou vhodné zapečené těstoviny a rajčatový salát. Rajčata obsahují draslík, který podporuje vylučování kyseliny močové. Odpoledne si dejte netučný plátkový sýr a mandarinky. Mezi 17. a 19. hodinou intenzivně popíjejte čaj z pýru plazivého, usnadní ledvinám vyplavit nahromaděné škodliviny. K večeři si uvařte zelňačku. Kyselé zelí je totiž obrovskou zásobárnou vitaminů, vlákniny, kyseliny listové a příznivě působí na trávení i činnost ledvin.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama