Hlavní obsah

Co čeká Berana v pátek 25. září

včera 00:00

Luna sice pořád zůstává v Kozorohu, ale situace se naštěstí zklidní. Zejména v práci budete v pohodě. Doma se sice pár důvodů k rozčilování najde, ale vy si moudře říkáte, že se v pátek před prodlouženým víkendem přece nebudete zlobit.

Článek

Láska a sex

Představa, že oslovíte bývalého milého a on vám padne kolem krku, nevyjde. Popovídáte si sice moc hezky, ale to bude všechno. Rychle pochopíte, že dotyčný o schůzku nebo o navázání bližších kontaktů nestojí.

Partner a rodina

Než si ujasníte, co vlastně chcete, partner rozhodne za vás. Nejdřív budete trochu naštvané, ale pak usoudíte, že to vlastně dopadlo dobře. Můžete se těšit na víkend bez stresů, což není málo.

Domácnost a nákupy

I to, co obvykle zvládáte levou zadní, se trochu protáhne. Je to patrně tím, že jste po celém týdnu unavené a nemáte tu pravou náladu. Na večer si nic neplánujte. Když ho věnujete odpočinku, bude to nejlepší.

Krása a zdraví

Představa změny je sice lákavá, ale nedopadne dobře. Při Luně v Kozorohu by sice účes byl krásný, dlouho by vydržel a i cena by byla přiměřená. Vy byste se však cítily o hezkých pár let starší

Astrojídelníček

S ohledem na fázi Měsíce v Kozorohu nepijte zejména tvrdý alkohol, a pokud kouříte, výrazně omezte počet cigaret. Jelikož organismus bude mít tendenci vytvářet si zásoby, snadno tedy můžete přibrat na váze, jezte častěji malé porce. Ráno popíjejte višňovou šťávu a k snídani si dejte ovesné vločky, do nichž přidejte kokos a nastrouhané oříšky. Tato směs vás zasytí a dodá vám důležité vitaminy i vlákninu. Dopoledne snězte mrkvový salát s ananasem a popíjejte podbělový čaj, jenž prospívá kloubům.

K obědu bude vhodná polévka s játrovými knedlíčky, těstoviny zapečené s pórkem a hlávkový salát zakapaný olivovým olejem, který obsahuje protizánětlivé látky. Odpoledne pojídejte čerstvé jahody, nebo si z nich udělejte mléčný koktejl. K večeři si uvařte zázvorovou polévku. Obsahuje látky, které jsou účinné v boji proti artritidě. Před spaním namočte kroupy a zařaďte je do sobotního jídelníčku.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.