Hlavní obsah

Horoskop Berana na úterý 28. 9.

včera 00:00

To, že je svátek a máte volno, celkem nic neznamená. Zejména dopoledne, kdy na vás působí pozitivní vliv Luny a Venuše, se činíte jako o život. Naštěstí vás až příliš aktivní nálada přejde poté, co Luna vstoupí do Raka, a vy obrátíte pozornost na rodinu.

Článek

Láska a sex

Když se rozhodnete, že sex bude, měly byste do toho jít naplno. Představy, že byste partnera hladily a líbaly, ale přitom přemýšlely o něčem, co s láskou nesouvisí, potlačte hned v zárodku. I když vám připadá, že si toho nevšimne, jste na omylu. Záhy by přišel na to, že v jeho náručí jedete „na půl plynu“, a bude naštvaný.

Partner a rodina

Když spolu budete mluvit, miláček vás překvapí otevřeností a upřímností. Kdyby se tak projevil na začátku vašeho vztahu, asi byste byly naštvané. Teď jste však rády, že konečně víte, co si doopravdy myslí.

Domácnost a nákupy

Partner se začne nenápadně vyptávat, jaký by se vám zamlouval kávovar nebo něco podobného, a vy jste hned doma. Je jasné, že se mu takový spotřebič zalíbil a že ho chce. A aby to nevypadalo divně, rozhodl se, že ho daruje vám.

Krása a zdraví

Zejména dopoledne věnujte velkou pozornost rukám. Při práci buďte enormně opatrné, ať se nezraníte. Kdybyste požádaly miláčka, aby raději krájel, řezal nebo mlel místo vás, bude to bezpečnější.

Astrojídelníček

Až do 15.34 hodin bude Luna ve znamení Blíženců, takže budete mít enormně citlivé dýchací cesty, proto se raději vyhýbejte prašnému prostředí. Nejen ráno, ale i celé dopoledne popíjejte jitrocelový čaj, pročistí krev i žaludek, dále má protizánětlivé i antibiotické účinky, a dokonce přispívá k očistě plic od toxinů. Snídani pojednejte jako vitaminovou bombu, tak do ovesných vloček nakrájejte kiwi, vydatný zdroj vitaminu C i vlákniny. Dopoledne dle libosti chroupejte kešu ořechy, obsahují zinek, který má blahodárný vliv na průdušky.

K obědu bude vhodná krémová česnečka, například s bramborami a parmezánem. Poté snězte alespoň dvě mandarinky, potlačují nevábné česnekové aroma. Po 14. hodině vypijte smoothie z černého rybízu, který obsahuje mnohonásobně víc vitaminu C než citrusy. Jelikož se odpoledne Měsíc přesune do Raka, k odpolední svačině bude vhodné avokádo. Je zdrojem vitaminů, užitečných minerálů a kyseliny listové, která prospívá zejména budoucím maminkám, protože je důležitá pro zdravý vývoj plodu. Večer zavzpomínejte na dětství, uvařte si krupicovou kaši a posypte ji skořicí. Toto koření zatočí s případnými bacily a jako bonus zlepšuje trávení.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek