Hlavní obsah

Co čeká Blížence ve čtvrtek 23. ledna

I když se váš vládce Merkur nachází ve vám příznivém znamení Vodnáře, měly byste mluvit co nejméně. Nevytvářejte zbytečně podmínky pro nejrůznější nedorozumění. Vaše obvyklá komunikační zdatnost by vám byla jen na škodu.

Článek

Láska a sex

Než miláčka obviníte, že o vás ztrácí zájem, dobře si to rozmyslete. Pokud je ve stresu, je logické, že je citlivější, až přecitlivělý. Po vašich výtkách by navíc mohl získat dojem, že už nemá vůbec nikoho.

Partner a rodina

V rodinných vztazích je všechno v pořádku. Dokonce i děti pochopí, že je potřeba, aby doma občas přiložily ruku k dílu. Dnes po vás patrně něco chtějí, protože je k tomu nebudete muset ani přemlouvat.

Domácnost a nákupy

Nabídku na výhodné nákupy použitého zboží nejasného původu raději ještě zvažte. Pokud si myslíte, že přece máte poctivé známé, kteří by vám nic nelegálního nenabízeli, mohly byste záhy zjistit, že jste na omylu.

Krása a zdraví

Den je skvělý na barvení vlasů. Můžete si být jisté, že zejména odpoledne nanesená barva vydrží opravdu dlouho. Navíc vlasy získají odstín, který jste chtěly. Bylo by však lepší, abyste používaly vyzkoušené přípravky, o kterých víte, že vám po všech stránkách vyhovují.

Astrojídelníček

Dnes proběhne poslední fáze Měsíce před novoluním, proto méně solte a nezatěžujte žaludek těžko stravitelnými potravinami. Ráno vypijte smoothie z čerstvých pomerančů a posnídejte ovesné vločky. Vláknina se postará o dobré trávení a vitamin C posílí imunitu. Dopoledne vypijte alespoň dva šálky kvalitního kakaa, obsahuje vitamin D, který je důležitý pro kvalitu kostí.

K obědu si dejte játra s rýží. Odpoledne snězte jogurt, do něhož přidejte nakrájené datle, a je jedno, zda budou sušené, či čerstvé. Večeře by měla být teplá, vhodná bude zeleninová polévka s kuskusem. Celý čtvrtek popíjejte pampeliškový čaj. Vyplaví odpadní látky z těla, harmonizuje trávení a v neposlední řadě je účinným pomocníkem proti vzniku revmatismu a dny.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama