Hlavní obsah

Co čeká Blížence v pondělí 1. června

včera 00:00

Smiřte se s tím, že jsou ve vaší blízkosti lidé, kteří pro vás nemají pochopení a ani se to nesnaží skrývat, natož napravit. Jindy byste se kvůli tomu zlobily, ale teď to bezmála uvítáte. Konečně si přestanete myslet, že je to tím, že jste jim své stanovisko špatně vysvětlily.

Článek

Láska a sex

Sex a erotiku uvítáte v každou chvíli. Optimální by byla doba kolem 17.21 hodin, kdy se Luna z vašeho sektoru romantiky dostane do trigonu s Venuší z vašeho znamení. Pod vlivem vesmírných energií budete velice empatické a něžné.

Partner a rodina

Můžete se těšit na zajímavý a přínosný den. Dokonce dokážete miláčkovi vysvětlit, že něco dělá špatně, takovým způsobem, že se neurazí. Z vašeho sdělení i chování je mu jasné, že vám jde jen a pouze o to, aby svou chybu co nejrychleji napravil.

Domácnost a nákupy

Všechno vám půjde rychle od ruky a tak, že můžete být se svou prací spokojené. Když budete rozumné a nebudete si vymýšlet další a další aktivity, čeká vás hezký den a příjemně uvolněný večer.

Krása a zdraví

Harmonická Luna ve Vahách vám vylepší náladu. O to, jak vypadáte, se v podstatě nemusíte starat. Vidíte v zrcadle, že to není potřeba. Váš zevnějšek totiž ovlivňují planetární energie, takže vám to sluší dokonce i bez nalíčení.

Astrojídelníček

Omezte na minimum sůl, klasickou kávu nahraďte například meltou a důsledně dodržujte pitný režim. Dorůstající Měsíc bude ve Vahách, které vládnou ledvinám, a ty nesmějí zůstat na suchu. Ráno nalačno vypijte čaj z vřesu, který prospívá nejen ledvinám, ale také metabolismu. Po 20 minutách posnídejte to, na co budete mít právě chuť. Kromě přejídání vám totiž fáze Měsíce nic nezakazuje. Během dopoledne vám prospěje, když budete popíjet šťávu z čerstvých světlých hroznů naředěnou vodou v poměru 1 : 2. Rovněž chroupejte semínka lichořeřišnice, jsou přírodní antibiotikum.

K obědu si dejte chřest s bramborami a okurkový salát s limetkovou zálivkou. Na odpoledne si nachystejte tousty z tmavého celozrnného chleba s klasickým máslem, libovou šunkou a ledovým salátem. Ledviny mají svůj čas mezi 17. a 19. hodinou, tak v této době intenzivně, ale pomalými doušky pijte pampeliškovou šťávu a opět konzumujte semínka lichořeřišnice, tato kombinace ledviny aktivuje k vyplavování nahromaděných toxinů. Večer si dejte ovocný salát, v němž budou převažovat broskve a nektarinky.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.