Hlavní obsah

Horoskop Blížence na čtvrtek 27. 1.

včera 00:00

Na nervy vám polezou lidé, kteří mají pocit, že jsou něco víc, a vy byste jim proto měly ustupovat a všestranně ulehčovat život. Dosud jste se tak chovaly, ale teď zjišťujete, že jste na tom vždycky akorát prodělaly. Rozumně se rozhodnete, že se tentokrát zachováte docela jinak a upřednostníte sebe.

Článek

Láska a sex

Když intimnosti odložíte až na pozdější večer, bude to nejlepší. Využijete tak příznivý sextil mezi Sluncem a Lunou. Nastává ve 21.48 hodin a do vašeho života vnese spoustu erotické fantazie. Milování bude tak ohnivé, že díky tomu zapomenete na všechny starosti a problémy, na které jste během dne narazily.

Partner a rodina

Je potřeba, abyste se hned ráno s partnerem přesně domluvili na odpoledním programu. To, že má děti vyzvednout a odvézt je do kroužků, mu musíte několikrát zopakovat a ještě mu pro jistotu pošlete textovku.

Domácnost a nákupy

Doma je vám moc dobře. Dokonce tak, že se začnete rozhlížet kolem a přemýšlet, co by se ještě dalo změnit k lepšímu. Když se do realizace svých nápadů hned pustíte, je šance, že budete mít do večera hotovo.

Krása a zdraví

I kdybyste večer neměly čas vůbec na nic, na důkladné vyčištění pleti si ho najít musíte. Naštěstí jste na to zvyklé, takže to nebude zase takový problém. Pokožku si navíc dokážete čistit i v polospánku.

Astrojídelníček

V 8.34 hodin Měsíc vkročí do znamení Střelce a překulí se do fáze, která vás varuje před hladověním i užíváním projímadel, jelikož by to rozhodilo zažívání i metabolismus. Vzhledem k tomu, že se Měsíc navíc ocitne v neharmonické vazbě s vládcem Střelce, Jupiterem, v Rybách, můžete mít oslabenou nejen imunitu, ale i játra. Bude tedy rozumné, když podpoříte očistu tohoto orgánu, a tak mu usnadníte fungování. Ideální bude, když ráno nalačno vypijte aspoň dva větší šálky zázvorového čaje se špetkou koriandru. Zázvor rozproudí krev v žilách, odstraní únavu a nastartuje imunitní systém. Koriandr má zase silný detoxikační účinek a jako jedna z mála bylin odbourává z organismu i těžké kovy.

Posnídejte včerejší pečivo namazané tvarohem, do něhož vmíchejte čerstvou pažitku. Dopoledne popíjejte ovocný kefír a dle libosti chroupejte vlašské ořechy, ty kromě jiného totiž obsahují látky podporující očistu jater. K obědu by měla být zelenina, která nenadýmá, například dušená mrkev s bramborami politými ghí neboli přepuštěným máslem. Odpoledne si dejte tvarohový dezert a opět jako ráno popíjejte zázvorový čaj se špetkou koriandru. K večeři si uvařte krémovou česnečku se sýrem.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek