Hlavní obsah

Horoskop Blížence na úterý 28. 9.

včera 00:00

Dokud je Luna ve vašem znamení, nezastavíte se. Neustále se něco děje. Kdyby náhodou nastal klid, hned se najde někdo, kdo zavolá, neboť usoudí, že s vámi musí probrat nejnovější životní dobrodružství. Večer se situace naštěstí srovná a vy si oddechnete.

Článek

Láska a sex

Velice dobře se vám poslouchá, co vypráví člověk, jenž se uchází o vaši přízeň. Naštěstí mu dokážete stejným způsobem odpovídat. Než se však rozhodnete, že budete jeho vyznání brát vážně, měly byste si to pořádně rozmyslet. Pokud už dopředu víte, že na něho není zrovna spolehnutí a často mění názory, měly byste to vzít úvahu. Bavte se, ale bez rizika, že vám zlomí srdce.

Partner a rodina

Kdyby to jen trochu šlo, vypravte partnera s dětmi k jeho rodičům a vy zůstaňte samy doma. Nejde o to, že byste si s nimi nerozuměly, ale o to, že vám chvíle samoty a klidu udělá moc dobře.

Domácnost a nákupy

Neutrácejte za kávu, čokoládu a podobné pochutiny. Míří k vám na návštěvu kamarádka, pro kterou jste nedávno něco udělaly, a nese vám právě takové dary jako poděkování. Vy jí to sice můžete rozmlouvat a vysvětlovat, že nic nechcete, ale ona vás stejně nebude poslouchat.

Krása a zdraví

Zásadní, hlavní a taky důslednou pozornost musíte věnovat pleti. Týká se to především rána, kdy musíte aplikovat pleťový krém. A pokud vám připadá, že se do pokožky vstřebal až příliš rychle, klidně naneste další vrstvu.

Astrojídelníček

Až do 15.34 hodin bude Luna ve znamení Blíženců, takže budete mít enormně citlivé dýchací cesty, proto se raději vyhýbejte prašnému prostředí. Nejen ráno, ale i celé dopoledne popíjejte jitrocelový čaj, pročistí krev i žaludek, dále má protizánětlivé i antibiotické účinky, a dokonce přispívá k očistě plic od toxinů. Snídani pojednejte jako vitaminovou bombu, tak do ovesných vloček nakrájejte kiwi, vydatný zdroj vitaminu C i vlákniny. Dopoledne dle libosti chroupejte kešu ořechy, obsahují zinek, který má blahodárný vliv na průdušky.

K obědu bude vhodná krémová česnečka, například s bramborami a parmezánem. Poté snězte alespoň dvě mandarinky, potlačují nevábné česnekové aroma. Po 14. hodině vypijte smoothie z černého rybízu, který obsahuje mnohonásobně víc vitaminu C než citrusy. Jelikož se odpoledne Měsíc přesune do Raka, k odpolední svačině bude vhodné avokádo. Je zdrojem vitaminů, užitečných minerálů a kyseliny listové, která prospívá zejména budoucím maminkám, protože je důležitá pro zdravý vývoj plodu. Večer zavzpomínejte na dětství, uvařte si krupicovou kaši a posypte ji skořicí. Toto koření zatočí s případnými bacily a jako bonus zlepšuje trávení.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek