Hlavní obsah

Horoskop Býka na čtvrtek 27. 1.

včera 00:00

Dokud je Luna ve Štíru, dokážete zvládnout naprosto cokoli. Využijte doznívající vliv sextilu mezi Lunou a Merkurem. Když si s jeho pomocí promluvíte s člověkem, který vaše nápady dosud odmítal, dostanete všechno, co chcete a potřebujete.

Článek

Láska a sex

Pocit, že partnerovy city nejsou tak intenzivní jako kdysi, je sice oprávněný, ale vysvětlitelný. Má momentálně spoustu pracovních starostí a na projevy lásky podle vašich představ prostě nemá ani pomyšlení. Naštěstí se spolu dokážete domluvit na tom, že během víkendu všechno hezké a intimní doženete.

Partner a rodina

Když partner odmítá něco rozhodnout s tím, že nemá čas nebo se mu o tom nechce přemýšlet, prostě to neřešte. Jste přece natolik rozumné a svéprávné, abyste to rozhodly samy. Když se mu to pak nebude líbit, je to jeho věc.

Domácnost a nákupy

Přiznejte si, že požadavky, které na sebe máte, jsou maximalistické. Právě proto byste se měly krotit. Když se rozhodnete, že večer místo odpočinku umyjete třeba celou kuchyňskou linku, rozhodně to není dobrý nápad.

Krása a zdraví

Ráno, kdy je Luna ve vašem partnerském sektoru, byste měly zahájit sprchou s tím, že teplotu vody budete pozvolna snižovat. Jde o spolehlivý způsob, jak se nastartujete a přimějete organismus k tomu, že začne naplno fungovat.

Astrojídelníček

V 8.34 hodin Měsíc vkročí do znamení Střelce a překulí se do fáze, která vás varuje před hladověním i užíváním projímadel, jelikož by to rozhodilo zažívání i metabolismus. Vzhledem k tomu, že se Měsíc navíc ocitne v neharmonické vazbě s vládcem Střelce, Jupiterem, v Rybách, můžete mít oslabenou nejen imunitu, ale i játra. Bude tedy rozumné, když podpoříte očistu tohoto orgánu, a tak mu usnadníte fungování. Ideální bude, když ráno nalačno vypijte aspoň dva větší šálky zázvorového čaje se špetkou koriandru. Zázvor rozproudí krev v žilách, odstraní únavu a nastartuje imunitní systém. Koriandr má zase silný detoxikační účinek a jako jedna z mála bylin odbourává z organismu i těžké kovy.

Posnídejte včerejší pečivo namazané tvarohem, do něhož vmíchejte čerstvou pažitku. Dopoledne popíjejte ovocný kefír a dle libosti chroupejte vlašské ořechy, ty kromě jiného totiž obsahují látky podporující očistu jater. K obědu by měla být zelenina, která nenadýmá, například dušená mrkev s bramborami politými ghí neboli přepuštěným máslem. Odpoledne si dejte tvarohový dezert a opět jako ráno popíjejte zázvorový čaj se špetkou koriandru. K večeři si uvařte krémovou česnečku se sýrem.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek