Hlavní obsah

Co čeká Býka v pondělí 30. března

Zatímco den bude klidnější, večer může být divočejší. Postará se o to Mars, který se v 21.44 hodin dostane do Vodnáře. Hrozí, že děti přestanou respektovat rodinná pravidla. Nakonec je k jejich dodržování přimějete, ale dá to práci.

Článek

Láska a sex

S láskou to je ve vašem případě celkem jednoduché. Po zralé úvaze jste si vybraly člověka, který vám po všech stránkách vyhovuje, a zaměříte na něj pozornost. Za daných konstelací je velice pravděpodobné, že uspějete.

Partner a rodina

Miláček považuje všechno, co pro něho děláte, za samozřejmost. S tím byste se neměly smířit. Zkuste překonat svoji nechuť ke slovním konfrontacím a důrazně mu připomeňte, jak se věci mají.

Domácnost a nákupy

Večer se pro jistotu do ničeho nepouštějte. Po náročném dni nebudete soustředěné, takže by to nemuselo dopadnout dobře. Sklonek dne cíleně věnujte odpočinku, relaxaci a podobně.

Krása a zdraví

Pohyb potřebujete i v případě, že se nemůžete venku volně pohybovat tak, jak jste zvyklé. Prostě si otevřete okno, začněte šlapat na rotopedu, skákat přes švihadlo, dělat sedy – lehy a přitom si můžete představovat, že tak činíte v jarní přírodě.

Astrojídelníček

Heslo den zní: pomozte plícím! Prospívají jim látky, které obsahují jablka, tak ráno vypijte čerstvé jablečné smoothie. Také rajčata přispívají k regeneraci plic, a proto je jezte dle libosti celé dopoledne, ještě si dejte misku ovesných vloček. Až do 11. hodin popíjejte čaj z mateřídoušky, dezinfikuje průdušky a pomáhá odkašlávání.

K obědu zvolte libovolnou rybu. Následně dávejte přednost potravinám, které fungují jako přírodní antibiotika, což je například zázvor, tak si z něj uvařte čaj a popíjejte ho v průběhu odpoledne. Posvačte salát z řapíkatého celeru, dostanete-li chuť na sladké, sáhněte po zralých hruškách nebo pomelu. Mezi přírodní antibiotika patří i česnek, k večeři tedy bude nejlepší česnečka s osmaženými chlebovými krutony. Před spaním stejně jako dopoledne popíjejte mateřídouškový čaj.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama