Hlavní obsah

Horoskop Býka na úterý 28. 9.

včera 00:00

Kdybyste hned ráno usoudily, že sváteční den věnujete jen sobě a aktivitám, které vás baví, bude to vynikající. Kdybyste ještě dokázaly vymyslet program, který se bude líbit i zbytku rodiny, bude to ještě lepší.

Článek

Láska a sex

Bylo by krásné, kdybyste partnera dokázaly přesvědčit, že i dospělí si můžou hrát. Veškeré erotické kratochvíle, do nichž se pustíte, zapůsobí na váš vztah jako příslovečná živá voda. Navzájem se nestačíte divit, co ten druhý dokáže, a oba budete nadšení, tudíž i vzrušení. Až se večer Luna dostane do vašeho sektoru komunikace, usoudíte, že si tak skvělý den musíte co nejdřív zopakovat.

Partner a rodina

Volný den se na vás, partnerovi a vlastně celé rodině podepisuje velice pozitivně. Konečně na sebe máte dostatek času. Veškerá nervozita mizí a vy si dokážete uvolněně popovídat.

Domácnost a nákupy

Počkejte, než miláčkovi vytknete něco, co neudělal tak, jak jste si představovaly. Když se na to podíváte objektivně, zjistíte, že to sice není dokonalé, ale je dost dobré na to, abyste to nechaly bez komentáře. Když ho stručně pochválíte, bude to stačit.

Krása a zdraví

Zejména nad ránem budete mít hodně divoké sny. Naštěstí si je nezapamatujte. Nicméně je potřeba, abyste se po tak bouřlivém probouzení vědomě uvedly do klidu. Zacvičte si pár harmonizačních dechových cvičení a dejte si bylinkový čaj.

Astrojídelníček

Až do 15.34 hodin bude Luna ve znamení Blíženců, takže budete mít enormně citlivé dýchací cesty, proto se raději vyhýbejte prašnému prostředí. Nejen ráno, ale i celé dopoledne popíjejte jitrocelový čaj, pročistí krev i žaludek, dále má protizánětlivé i antibiotické účinky, a dokonce přispívá k očistě plic od toxinů. Snídani pojednejte jako vitaminovou bombu, tak do ovesných vloček nakrájejte kiwi, vydatný zdroj vitaminu C i vlákniny. Dopoledne dle libosti chroupejte kešu ořechy, obsahují zinek, který má blahodárný vliv na průdušky.

K obědu bude vhodná krémová česnečka, například s bramborami a parmezánem. Poté snězte alespoň dvě mandarinky, potlačují nevábné česnekové aroma. Po 14. hodině vypijte smoothie z černého rybízu, který obsahuje mnohonásobně víc vitaminu C než citrusy. Jelikož se odpoledne Měsíc přesune do Raka, k odpolední svačině bude vhodné avokádo. Je zdrojem vitaminů, užitečných minerálů a kyseliny listové, která prospívá zejména budoucím maminkám, protože je důležitá pro zdravý vývoj plodu. Večer zavzpomínejte na dětství, uvařte si krupicovou kaši a posypte ji skořicí. Toto koření zatočí s případnými bacily a jako bonus zlepšuje trávení.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek