Hlavní obsah

Co čeká Kozoroha v sobotu 29. února

Máte-li někoho rádi, ještě neznamená, že musíte souhlasit se vším, co dělá a co považuje za správné. Když se vám na jeho jednání něco nelíbí, klidně mu to řekněte. Je to jediný způsob, jak ho přimět, aby nad svými nápady přemýšlel a třeba je i změnil.

Článek

Láska a sex

Při Luně ve vašem sektoru lásky a romantiky to je s city, se sexem i dalšími oblastmi partnerského života snadné a jednoduché. Milování si užíváte v podobě, která vám i partnerovi vyhovuje.

Partner a rodina

Když se vám miláčkovo rozhodnutí nelíbí, nic neříkejte, a hlavně se ho na nic neptejte. Důvody, které by vám předestřel, by sice mohly znít přesvědčivě, ale s pravdou nemají nic společného, což by vám došlo okamžitě.

Domácnost a nákupy

Při Luně v Býku pro vás nic není problém. Všechno zvládáte rychle, dobře a s úsměvem. Dokonce vás napadne, že svým milým usmažíte koblihy nebo upečete něco, co nade vše milují.

Krása a zdraví

I když si věříte, do některých věcí byste se pouštět neměly. Když se rozhodnete, že ostříháte děti, může to dopadnout jinak, než jste chtěly a než by se jim líbilo. Raději je v pondělí svěřte do rukou odborníka.

Astrojídelníček

Sobotu strávíte s Lunou v mlsném znamení Býka, takže je jasné, že budete mít různorodé chutě. Nicméně Měsíc dorůstá a velmi snadno můžete začít přibývat na váze, tak se kroťte! Ráno nalačno pomalými doušky vypijte sklenici teplé vody, nastartuje trávení. Asi za deset minut posnídejte něco sladkého, raději však zapomeňte na kynuté pečivo, mohla by vás pálit žáha. Prospěje vám odlehčená životospráva, tak se dopoledne spokojte s tmavomodrým hroznovým vínem a velkou sklenicí netučného acidofilního mléka.

K obědu zvolte rybu, například mořskou štiku nebo filé, s troškou opečených brambor a salátem z polníčku. Odpoledne snězte misku višňového kompotu. K večeři si uvařte krémovou polévku z brokolice. Pocítíte-li škrábání v krku nebo začnete pokašlávat, popíjejte vlažný čaj z proskurníkového kořene, zmírní případnou bolest a usnadní polykání.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama