Hlavní obsah

Co čeká Kozoroha ve středu 28. října

včera 00:00

Rodinné záležitosti, které jste měli za vyřízené a zvládnuté, se znovu objeví na scéně. Bude to náročné, ale vy nesmíte ztratit hlavu, nýbrž se řídit zdravým selským rozumem. Jde o přechodnou záležitost, která se časem vyřeší.

Článek

Láska a sex

Kdybyste se dostaly do situace, že se potomci budou rozcházet v názorech s vaším partnerem, nepropadejte panice. Budete-li dohlížet na rovnováhu sil, je velká pravděpodobnost, že se záhy celkem slušně domluví.

Partner a rodina

Překvapí vás lidé, kteří umějí lhát tak věrohodně, že to skoro vypadá, jako by mluvili pravdu. Vy naštěstí víte, jak to ve skutečnosti bylo. Nicméně se najde spousta jedinců, kteří uvěří právě jim, a vy budete muset dávat věci do pořádku.

Domácnost a nákupy

I když jste měly velkolepé plány, nakonec na jejich realizaci nedojde. Děti vás přemluví, abyste se s nimi dívaly na nějaký zajímavý seriál či dokument. Zaujme vás tak, že na práci zapomenete a budete ho sledovat až do konce.

Krása a zdraví

Opozice mezi Lunou a Venuší se postará, abyste vypadaly skvěle. Je jen potřeba, abyste si trochu zvýraznily oči. Právě na nich je velice znát únava, se kterou jste se v poslední době potýkaly, ale přede všemi to tajily.

Astrojídelníček

V 9.45 hodin se Měsíc překulí do ohnivého Berana, a jelikož je v dorůstající fázi, při nedostatečném pitném režimu může být spouštěčem bolestí hlavy. Ráno nalačno se tedy osvěžte čerstvou, ale vlažnou, nikoli studenou citronádou. Posnídejte jogurt s čerstvými jahodami nebo malinami. Můžete klidně vypít černou kávu, která ale odvodňuje, tak ji hojně zapijte vodou. Dopoledne jezte zralá rajčata a švestky, mezi jednotlivými druhy si udělejte 20 minut pauzu.

K obědu by měl být špenát a je jedno, jakou úpravu zvolíte. Obsahuje riboflavin, který funguje jako účinná prevence proti migréně. Odpoledne dle libosti jezte zralé hrušky, pomůžou odbourat a vyplavit odpadní látky z těla. K večeři si dejte sardinky nebo makrelu. Minimální přísun tekutin činí dva litry, což snadno dodržíte, když každou půlhodinu vypijete sklenici pramenité vody.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.