Hlavní obsah

Horoskop Kozoroha na úterý 19. 10.

včera 00:00

Některé názory vašeho nadřízeného vám vyrazí dech. Než se s ním však začnete hádat, přemýšlejte, co takovým postupem můžete získat. Kdybyste usoudily, že vás sice rozčiluje, ale že vám na něm nezáleží tak, abyste se s ním začaly dohadovat, bude to to pravé.

Článek

Láska a sex

Luna, která prochází vaším sektorem rodiny, ovlivní váš erotický život víc, než myslíte. Vy sice můžete s partnerem plánovat bouřlivou noc, ale patrně na důvěrnosti vůbec nedojde. Ratolesti se totiž „propašují“ až k vám do postele a zřejmě se vám je nepodaří vystrnadit. Můžete se o to sice snažit, ale stejně to nebude k ničemu.

Partner a rodina

Životní lekci vám uštědří kamarádi vašich dětí. Když je budete chvíli poslouchat, zjistíte, že své ratolesti před stinnými stránkami života prostě neochráníte. Pochopíte, že jste něčemu nezabránily, protože jistou zkušenost už mají za sebou.

Domácnost a nákupy

Jsou věci, na které doma nepřijdete. Když si ale půjdete popovídat s kamarádkou do kavárny, nápady se vám jen pohrnou. Peníze, které jste zaplatily za kávu a zákusek, tedy můžete brát jako dobrou investici.

Krása a zdraví

Pozor si dávejte na šperky. V ohrožení jsou zejména jemné řetízky. Bylo by dobré, kdybyste je raději nechaly doma. Nebezpečí, že za ně někde zachytíte a roztrhnete, je až příliš reálné.

Astrojídelníček

Měsíc v Beranu dorůstá, takže organismus bude mít tendenci vytvářet si zásoby. Omezte proto sůl, jezte častěji po malých porcích alespoň šestkrát v průběhu dne a pravidelně pijte, tím předejdete tvorbě otoků i pobolívání hlavy. Nalačno vypijte sklenici teplé vody, což nastartuje trávení, a asi za deset minut posnídejte celozrnné pečivo namazané žervé s pažitkou. Jídlo zapijte čajem ze zemědýmu nebo pupalky dvouleté, tyto byliny fungují jako účinná prevence proti bolestem hlavy i migréně. Dopoledne popíjejte třešňovou šťávu a snězte hrst mandlí.

K obědu si dejte kuřecí prsa a salát z červených paprik. Odpoledne jezte hrušky, pomůžou odstranit a vyplavit odpadní látky z těla. Večeři zvolte lehkou, například ledový salát se zálivkou z podmáslí. Samozřejmě neopomeňte dodržovat pitný režim, a když vás i přesto začne pobolívat hlava, uleví vám výluh ze spařeného řebříčku, nebo mátový čaj.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek