Hlavní obsah

Horoskop Kozoroha na sobotu 28. 5.

včera 00:00

Pocit, že se věnujete jenom rodině a všem okolo, zatímco o vás se nepostará nikdo, se konečně vytratí. Když se v 16.47 Venuše přesune do vašeho sektoru lásky a romantiky, okolí se na vás najednou začne usmívat a vy mu to moc rády oplatíte.

Článek

Láska a sex

Konjunkce Luny s Uranem vás odpoledne nutí k jednání, kterým samy sebe překvapujete. Pokud se rozhodnete, že samoty bylo už dost, takže je potřeba, abyste někoho sbalily, určitě se vám to podaří. Pokud žijete ve šťastném svazku, zapracujete na jeho upevnění.

Partner a rodina

Všechno, co je potřeba, zvládnete s přehledem, a dokonce s úsměvem. Přesto byste měly trvat na tom, aby vám ostatní pomohli. Neriskujte, že budete večer unaveně civět do prázdna, zatímco odpočinutí blízcí vás budou chválit za skvělé výkony.

Domácnost a nákupy

Venuše, která se odpoledne dostává do Býka, vás skoro nutí k nákupu letního oblečení a podobných záležitostí. Kdybyste podlehly, dobře uděláte. Velice rychle koupíte to, co se vám bude líbit a co vám bude slušet.

Krása a zdraví

Ohledně vzhledu a péče o tělo se musíte kromě sebe starat i o svého partnera. Může mít sice pocit, že je to zbytečné, ale vy nesmíte povolit. Dnes se vám pro něj navíc podaří vybrat parádní kolínskou za příznivou cenu.

Astrojídelníček

Po probuzení kloktejte přiměřeně teplým odvarem ze šalvěje, budoucí a kojící maminky by však měly zvolit čaj z natě přesličky. Posnídejte to, na co budete mít právě chuť, a klidně vypijte šálek oblíbené kávy. Měsíc v Býku ubývá, což je lunární fáze propojená s únavou, proto dopoledne snězte cereální tyčinku. Jelikož váš organismus potřebuje zvýšené množství jodu, chroupejte kešu a hojně je zapíjejte čistou vodou, ta by měla mít pokojovou teplotu.

K obědu bude vhodný zeleninový vývar s kapáním, jako druhý chod ryba na grilu, ideálně losos nebo filé, a ledový salát zakapaný olivovým olejem. Odpoledne popíjejte ovocný kefír nebo jogurtové mléko, v němž rozmixujte sezonní ovoce. K večeři si nachystejte pórkovou pomazánku. Začne-li vás pobolívat v krku, vezměte do úst lžičku slunečnicového oleje, chvilku ho v puse převalujte a poté vyplivněte. Olej na sebe naváže škodlivé bakterie.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek