Hlavní obsah

Horoskop Kozoroha na středu 28. 7.

včera 00:00

Na to, abyste zásadně měnily své zvyky, vás neužije. Víte, že se vám jejich dodržování osvědčilo, a chcete podle nich žít nadále. Naštěstí máte partnera, který vás do ničeho nenutí. Vysvětlí vám své stanovisko a smíří se s tím, že ho nebudete následovat.

Článek

Láska a sex

I když se opravdu snažíte, partnera, který by vám vyhovoval, nějak nedokážete najít. Kdybyste se však rozhodly, že přece jen zkusíte štěstí v seznamce, mohla by se situace radikálně změnit. Připusťte, že se doba změnila a tento způsob seznamování rozhodně není pro zoufalce, nýbrž pro pracovně vytížené jedince, mezi které patříte. Ostatně vyzkoušejte a teprve pak hodnoťte.

Partner a rodina

Na lidi, kteří se vám budou chtít svěřovat, nemáte dostatek trpělivosti. Je vám jasné, že vám nic nového neřeknou a že vás budou svými stesky jen zdržovat. Přesto by bylo dobré, abyste jim alespoň trochu času věnovaly. Kromě vás to nikdo jiný neudělá.

Domácnost a nákupy

Představu ohledně dalšího zařizování bytu si nechte pro sebe. Jakmile svoje nápady začnete probírat s rodiči, dočkáte se akorát spousty nevyžádaných rad. Bouřlivá atmosféra, která vznikne, vás touhy po změnách spolehlivě zbaví, což nemáte zapotřebí.

Krása a zdraví

Především je potřeba, abyste se silami hospodařily vyrovnaněji než dosud. Zejména dopoledne máte tendenci jít až do krajnosti a pak se divíte, že jste unavené, vyčerpané a bez nálady. Zkuste se trochu krotit.

Astrojídelníček

Luna se v 11.57 hodin překulí do Berana, proto celý den přepečlivě dodržujte pitný režim. Snadno totiž dojde k dehydrataci organismu, a navíc by vás mohly potrápit bolesti hlavy. Ráno nastartujte trávení vypitím sklenice teplé vody a asi za deset minut posnídejte netučný jogurt s čerstvým ovocem, nejvhodnější budou maliny. Dopoledne popíjejte džus nebo čerstvou šťávu za jablek naředěnou vodou, posvačte mrkvový salát s ananasem a celozrnné pečivo.

K obědu si dejte libové jehněčí, nebo vepřové maso na česneku a salát z čerstvého tmavomodrého zelí a kukuřice. Celé odpoledne jezte dle libosti jahody a ještě hrst mandlí, ty obsahují látky, které fungují jako prevence proti migréně. K večeři si uvařte mléčnou polévku s koprem, když bude teplo, spokojte se ledovým salátem se zálivkou z podmáslí. Kolem 21. hodin vypijte šálek meduňkového čaje. Tiší bolesti hlavy a zklidní vás tak dokonale, že usnete dřív, než řeknete švec.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek