Hlavní obsah

Horoskop Lva na pondělí 17. 1.

včera 00:00

Harmonická Luna ve vašem sektoru tajemství vás přivede k vážným úvahám. Musíte si přiznat, že jste dosud vědomě zavíraly oči před něčím, čemu jste se měly věnovat naplno. Naštěstí dokážete své jednání změnit a začít je chovat rozumně.

Článek

Láska a sex

Při Luně ve svém sektoru tajemství a věcí skrytých byste měly o sobě a kvalitě vašeho vztahu soustředěně zapřemýšlet. Snad vám konečně dojde, že když miláčkovi vycházíte ve všem vstříc, není to ten nejlepší postoj. Zkuste mu nechat volné pole působnosti, prostor i čas, aby projevil vlastní aktivitu a iniciativu.

Partner a rodina

Je zbytečné, abyste partnerovým příbuzným ještě jednou vysvětlovaly to, co dosud nepochopili. Smiřte se s tím, že jsou prostě věci, které pochopit nechtějí, a už to po nich nevyžadujte.

Domácnost a nákupy

Zamést, vyluxovat nebo vytřít, na to byste měly dbát. Kdybyste vám zbyla energii a čas, důkladně ukliďte koupelnu. Z pilnosti můžete vyčistit akvárium a vyměnit rybičkám vodu. K tomu byste ale měly přizvat partnera. Samy byste to jen těžko zvládaly.

Krása a zdraví

Hydrataci potřebuje celé vaše tělo, včetně nohou. Na chodidla si pořiďte krém, který má vlastnosti výživné masky, a začněte si jím chodidla důkladně ošetřovat. Efekt bude příjemný a překvapivě rychlý.

Astrojídelníček

Měsíc v Raku se ještě před svítáním překulí do fáze před úplňkem, která pro podporu trávení doporučuje, abyste do podvečera popíjely čaj z puškvorce. Nevhodnou stravou můžete podráždit dvanácterník, proto každé jídlo pořádně rozkousejte, jezte malé porce alespoň šestkrát během dne, jídlo i nápoje nesmějí být příliš horké ani studené, ideálně by měly mít pokojovou teplotu. Pro zlepšení pH žaludku ráno vypijte šťávu ze syrových brambor, nebo řepy. Asi za 20 minut posnídejte jablečné pyré nebo přesnídávku, můžete sníst i hrst piškotů. Dopoledne konzumujte kedlubny a hrst mletých lněných semínek, mají blahodárný vliv na sliznice žaludku i střev.

K obědu zvolte dušenou zeleninu, například mrkev s bramborami vařenými ve slupce, jelikož v té se uchová spousta užitečných živin. Odpoledne popíjejte čerstvé ovocné šťávy naředěné vlažnou vodou a stejně jako dopoledne snězte hrst lněných semínek. K večeři si uvařte kmínovou nebo květákovou polévku. Po 21. hodině popíjejte meduňkový čaj, zklidní nejen trávení, ale také psychiku, takže se vám bude dobře usínat.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek