Hlavní obsah

Co čeká Lva v neděli 20. června

včera 00:00

Energie stacionárního Jupitera je tak trochu zrádná. Pod jejím vlivem máte tendenci vnucovat ostatním to, co vy vnímáte jako své štěstí. Než je však začnete přesvědčovat, měly byste si uvědomit, že jejich představy můžou být naprosto odlišné.

Článek

Láska a sex

Milostné návrhy vám polichotí. Vyrukuje s nimi navíc muž, o jehož přízeň usiluje spousta žen z vašeho okolí. Než podlehnete okouzlení, zapojte zdravý rozum. Předem si všechno srovnejte v hlavě a zvažte, zda o takové dobrodružství skutečně stojíte. Když usoudíte, že komplikace převažují, tvařte se, jako byste to považovaly za dobrý vtip, kterému se oba s chutí zasmějete.

Partner a rodina

Hlavně nevěřte všemu, co se vám miláčkova část rodiny snaží namluvit. U vás je to celkem jednoduché, protože přehnanou důvěrou vůči svým příbuzným netrpíte. V další etapě musíte skutečný stav věcí vysvětlit partnerovi, což bude mnohem těžší.

Domácnost a nákupy

Pocit, že to u vás doma není zrovna značka ideál, musíte zvládnout. V takovém případě je potřeba, abyste se zamyslely nad tím, odkud pramení. Kdybyste pochopily, že není důležité, jak váš domov vypadá, ale že je podstatné to, jak se v něm cítíte, bude to vynikající.

Krása a zdraví

Odpoledne si dejte pozor na alkohol. Může na vás mít zcela jiný vliv než obvykle. Zejména v podvečer můžete být tak vztahovačné, že budete protivné i samy sobě.

Astrojídelníček

Lunární fáze je vhodná k pročištění krve, což dokáže kopřiva. Šťávu nebo čaj z této byliny popíjejte ráno i v průběhu dopoledne. K snídani si dopřejte koblihy, a když dostanete chuť na kávu, hojně ji zapijte čistou vodou. K dopolední svačině si naservírujte čerstvé ovoce.

Krev čistí i křen, proto bude k obědu vhodná křenová polévka, či omáčka. V 13.58 hodin se Měsíc překulí do znamení Štíra, které má vliv na močový měchýř. Tento orgán má největší aktivitu mezi 15. až 17. hodinou, a proto v tomto časovém úseku intenzivně popíjejte čaj z jehlice trnité nebo truskavce, obě léčivky mají močopudné účinky, takže vyplaví nahromaděné škodliviny z těla. Odpoledne si dejte jogurt, do něhož vmíchejte borůvky, a hrst piškotů. K večeři si připravte na grilu zelené papriky plněné balkánským sýrem.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek