Hlavní obsah

Co čeká Lva v pondělí 20. ledna

K zásadním životním změnám máte nejen chuť a vůli, ale i potřebný kousek štěstí. Je ale potřeba, abyste s realizací počkaly až na odpoledne. Slunce bude ve vašem partnerském sektoru a vy zjistíte, že to s miláčkovou podporou půjde podstatně lépe.

Článek

Láska a sex

Bude lepší, když od lásky nebudete příliš očekávat. Vyvarujete se zbytečného zklamání. Když se spokojíte s tím, co vám osud nabídne, budete spokojenější. Ostatně, bude k vám štědřejší, než jste samy k sobě.

Partner a rodina

Musíte si dodat odvahu a rozumně si promluvit s partnerem o další budoucnosti. Zpočátku vám sice bude tvrdit, že to není potřeba, ale jeho postoj se rychle změní. Pochopí, že k tomu máte pádné důvody, a začne se podle toho chovat.

Domácnost a nákupy

Úvahy o nákupu nového skleníku jsou sice na místě, ale s realizací raději počkejte. Momentálně hrozí, že budete zbrklé, přeceníte svůj smysl pro praktičnost a pořídíte něco, co je sice krásné, ale pro vaše účely zbytečně velké a drahé.

Krása a zdraví

Luna ve Střelci se na vašem zdravotním stavu velice pozitivně podepíše. Nutí vás totiž k intenzivnějšímu pohybu. Výsledkem bude, že budete příjemně fyzicky unavené, ale protáhnete si každý sval, a navíc budete mít čistou hlavu.

Astrojídelníček

Pondělí strávíte s ubývajícím Měsícem ve Střelci, což je znamení ovlivňující činnost jater, tak je nezatěžujte alkoholem. Rovněž zvolte lehce stravitelný jídelníček, vyřaďte z něj vejce, houby i maso, včetně ryb a mořských plodů. Dokonce se jedná o jediný den tohoto měsíce, kdy můžete držet půst, ale hladovění by nemělo trvat déle než 18 hodin. Určitě ráno snězte jablečnou přesnídávku nebo vypijte čerstvé jablečné smoothie. Celé dopoledne popíjejte čerstvou citronádu a pojídejte vlašské ořechy, povzbudí játra ve vyplavování toxinů.

K obědu by měla být dušená mrkev s bramborami. Odpoledne popíjejte netučný kefír a k večeři si dejte ovesnou kaši. Jelikož játra mají největší aktivitu v noci, před spaním vypijte šálek čaje ze šišáku bajkalského. Obsahuje látky, které podporují regeneraci jaterní tkáně.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama