Hlavní obsah

Horoskop Lva na sobotu 18. 9.

včera 00:00

Luna ve vašem partnerském sektoru je harmonická a vy jste v pohodě. Dopoledne si dokonce dokážete s partnerem i s dětmi promluvit a naplánovat nejen tento víkend, ale i celý další týden. Půjde to hladce.

Článek

Láska a sex

Ideální čas na sex nastane poté, co se v 11.16 hodin ve vašem partnerském sektoru setká Luna s Jupiterem. Svým jednáním byste dokázaly, že vám pojem „erotická štědrost“ vůbec není cizí. Naopak dokážete svoje dosavadní zkušenosti využít tak, abyste miláčkovi ukázaly, jak vypadá ráj na zemi. Nepochybujte o tom, že to náležitě ocení.

Partner a rodina

Nepříjemná témata, která někdo z hostů otevře, se nesnažte za každou cenu přerušit a zamést pod koberec. Když okolí necháte probrat pár citlivých věcí, bude efekt lepší. Šance, že se všechno vyřeší a vy budete mít příště klid, je celkem značná.

Domácnost a nákupy

O domácnosti se vám uvažovat nechce, ale vypadá to, že budete muset. Když se partner zeptá, zda byste třeba k Vánocům chtěly nějaký kvalitní, tím pádem i drahý robot, přemýšlejte. Možná to z jeho strany není tak špatný nápad.

Krása a zdraví

Při Luně ve Vodnáři vsaďte na celkové provzdušnění vašeho vzhledu. Své oblíbené ohnivé odstíny oblečení i líčení nahraďte namodralými a kouřovými odstíny. Vytvoříte tak romantický a tak trochu snový look.

Astrojídelníček

Měsíc je ve znamení Vodnáře a jeho fáze je ideální k očistě jater, trávicího i krevního oběhu. K tomu je vhodný čaj z drcených semen ostropestřce mariánského, kterého byste měly ráno nalačno vypít alespoň dva větší hrnky. Posnídejte žitný chléb s pomazánkou z tuňáka a posvačte ovesnou kaši posypanou libovolnými nastrouhanými ořechy a skořicí.

K obědu zvolte ryby či mořské plody a salát z řeřichy, o její skvělé chuti a léčivých účincích se zmiňuje dokonce již Hippokrates. Skutečně obsahuje velké množství vitaminů A i C, dále silice s antibiotickým působením. Celé odpoledne jezte černý rybíz, je vydatným zdrojem vitaminu C, který zlepšuje stav cév a prospívá srdci. K večeři si dejte topinky s pomazánkou kořeněnou kajenským pepřem, ten obsahuje látky, které čistí cévy a regulují krevní oběh. Samozřejmě nezapomeňte dostatečně pít, v průběhu soboty byste měly tělu dodat alespoň dva litry neokysličené vody.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek