Hlavní obsah

Horoskop Panny na středu 20. 10.

včera 00:00

Když po někom něco chcete, je logické, že ho o to požádáte tak, aby vám chtěl vyhovět sám od sebe. S lichotkami, kterými se ho snažíte naladit, to však nepřehánějte. Stačí jedna. Když jich bude víc, usoudí, že si z něho jenom děláte legraci, a totálně se zablokuje.

Článek

Láska a sex

Úplněk ve vašem sektoru erotiky a sexu se vám postará o rušný erotický život, i kdybyste nechtěly. Ve vlastním zájmu byste však měly postelové dovádění odložit až večer. Při Luně v Býku, kam vstupuje v 21.59 hodin, si dokážete vzájemné něžnosti vychutnat podstatně intenzivněji. Navíc máte spoustu zajímavých nápadů, jak si milování zpestříte.

Partner a rodina

Když vám miláček říká, že byste se mu měly víc věnovat a intenzivněji se o něho zajímat, nerozčilujte se. Pokud se vaše hovory v poslední době omezily na témata, které se týkají výhradně praktických záležitostí a chodu domácnosti, je něco špatně.

Domácnost a nákupy

Když půjdete nakoupit, dávejte si pozor na to, kam s vozíkem jedete. Když do někoho vrazíte, bude to sice nepříjemné, ale omluva to spraví. Kdybyste však rozbily pár lahví drahého alkoholu, bylo by to horší.

Krása a zdraví

Všechno děláte rychle a s plným nasazením, takže jste zpocené a unavené. Deodorant s citronovou nebo podobnou vůní vám nejen dodá pocit svěžestí, ale zároveň vás nabije energií a zažene únavu.

Astrojídelníček

Při dnešní úplňkové fázi Měsíce může na vás jako velmi silný jed zafungovat nejen alkohol, ale i nikotin, tak na to myslete. Ráno nastartujte trávení i metabolismus sklenicí teplé vody, do níž vymačkejte šťávu z půlky citronu. Posnídejte opečený toustový chléb namazaný pestem ze sušených rajčat. Celé dopoledne konzumujte hroznové víno, které zamezuje tvorbě otoků. Snažte se nejíst už nic jiného, tedy kromě sezamových semínek, ta posilují obranyschopnost organismu a mají detoxikační účinky.

K obědu si dejte něco hodně pikantního, nejvhodnější budou mexické fazole. V 16.56 hodin nastane úplněk v Beranu, a proto vám prospěje, když bude jíst celé odpoledne rýži, pomůže shromáždit a následně vyloučit přebytečné tuky i škodliviny z těla. K večeři si uvařte cibulačku. Když vás začne pobolívat hlava, popíjejte čaj z kopretiny řimbaby, zabírá velmi rychle.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek