Hlavní obsah

Co čeká Pannu v pátek 25. září

včera 00:00

Celková nálada a vyznění celého dne se odvíjí od vašeho úsudku a zdravého rozumu. Když si konečně uvědomíte, že máte k dispozici stejný počet hodin jako každý jiný, takže všechny plány prostě nedokážete stihnout, proběhne všechno dobře.

Článek

Láska a sex

Pocit, že dáváte miláčkovi lásku najevo zřídka a s malou intenzitou, se snažte potlačit. Kdybyste se v tomto směru začaly překonávat, nejspíš by si připadal jako mistr světa, což by se vám pranic nelíbilo.

Partner a rodina

V jednání partnera vás už celkem nic nepřekvapí. Když usoudíte, že se zase zbytečně rozčiluje, necháte to bez komentáře. Je vám jasné, že kdybyste spustily, řekly byste mu spoustu věcí, včetně toho, co by si za rámeček rozhodně nedal.

Domácnost a nákupy

Ať si jako vylepšení domova vymyslíte cokoli, miláček bude nadšeně souhlasit. Vašimi nápady se dokonce pochlubí před příbuznými či kamarády. Všem bude tvrdit, že je klikař, neboť tak skvělou partnerku, jako jste vy, hned tak někdo nemá.

Krása a zdraví

Jediné, co nutně potřebujete, je ničím narušený osvěžující spánek. Od partnera, který v noci chrápe, se raději odstěhujte do jiného pokoje. Klidně mu řekněte, že byste po probdělé noci byly jak ráno, tak i po zbytek soboty pořádně naštvané.

Astrojídelníček

S ohledem na fázi Měsíce v Kozorohu nepijte zejména tvrdý alkohol, a pokud kouříte, výrazně omezte počet cigaret. Jelikož organismus bude mít tendenci vytvářet si zásoby, snadno tedy můžete přibrat na váze, jezte častěji malé porce. Ráno popíjejte višňovou šťávu a k snídani si dejte ovesné vločky, do nichž přidejte kokos a nastrouhané oříšky. Tato směs vás zasytí a dodá vám důležité vitaminy i vlákninu. Dopoledne snězte mrkvový salát s ananasem a popíjejte podbělový čaj, jenž prospívá kloubům.

K obědu bude vhodná polévka s játrovými knedlíčky, těstoviny zapečené s pórkem a hlávkový salát zakapaný olivovým olejem, který obsahuje protizánětlivé látky. Odpoledne pojídejte čerstvé jahody, nebo si z nich udělejte mléčný koktejl. K večeři si uvařte zázvorovou polévku. Obsahuje látky, které jsou účinné v boji proti artritidě. Před spaním namočte kroupy a zařaďte je do sobotního jídelníčku.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.