Hlavní obsah

Co čeká Pannu v pátek 5. června

včera 00:00

Zatímco během dne jste trpělivé a ke všemu přistupujete s nadhledem, dokonce s humorem, večer bude všechno jinak. Zapůsobí na vás nejen úplněk, spojený se zatměním, ale taky stále intenzivnější vliv kvadratury mezi Lunou a Marsem, jež vrcholí v 21.45 hodin. Právě proto by bylo dobré, abyste moc nemluvily a spíš poslouchaly.

Článek

Láska a sex

Sex je pro vás skvělý způsob, jak se odreagovat a doplnit si tolik potřebnou energii. Předtím byste však měly miláčka požádat, aby vám namasíroval záda. Pozornost by měl zaměřit zejména na dolní část zad a zadeček. Bude to účinné a zároveň velice vzrušující.

Partner a rodina

Ohledně partnera chcete mít jistotu. Měly byste si však dávat pozor, abyste mu dotazy ohledně jeho věrnosti nekladly způsobem, který by byl na hranici únosnosti a taktu. Takové jednání si opravdu nezaslouží.

Domácnost a nákupy

I vy můžete mít čas od času chuť v kuchyni experimentovat. Nastal čas na přípravu jídel, na kterých jste si s rodinou pochutnávali na loňské dovolené. Třeba pizza, kterou vytvoříte, bude podle vašich dětí ještě lepší než ta originál italská.

Krása a zdraví

Kromě obvyklých tekutin v rámci dodržování pitného režimu byste si měly dopřát i čistý zeleninový či masový vývar. Kromě energie vám dodá potřebné živiny. Navíc po něm budete mít v žaludku jako v příslovečném pokojíčku!

Astrojídelníček

Teploty mají šplhat nahoru a večer nastane úplněk, což by mohlo způsobit otoky nohou i obličeje. I kvůli tomu v pravidelných intervalech popíjejte čistou vodu, organismus tak nebude mít potřebu dělat si zásoby tekutin ve tkáních. Dále razantně omezte sůl i cukr, nepijte klasickou kávu a raději dodržujte vegetariánský jídelníček. Celé dopoledne pojídejte pouze meloun, jahody a taky si dejte jeden banán, je zdrojem velkého množství minerálů, zejména hořčíku, a navíc vás zasytí.

Poobědvejte špenátovou polévku a celozrnné těstoviny s paprikovým pestem. Odpoledne snězte alespoň tři červená jablka a hrst sezamových semínek. K večeři bude optimální salát ze zralých rajčat zakapaných olivovým olejem. Zásobí vás spoustou užitečných vitaminů, minerálů, antioxidantů a také aktivuje metabolismus. Místo klasického chleba zvolte knäckebrot. Přesně v 21.12 hodin nastane úplněk a zároveň polostínové zatmění ve Střelci. V tomto čase tedy popíjejte čaj ze šišáku bajkalského, krásně vás ukolébá ke spánku a jako bonus během noci aktivuje regeneraci jaterní tkáně a detoxikuje organismus.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.