Hlavní obsah

Co čeká Pannu v neděli 17. listopadu

Opravdu nevidíte důvod, proč byste vlídným hlasem ještě jednou opakovaly to, co jste říkaly už tolikrát, a stejně vás nikdo neposlouchal. Zejména ráno vám dojde trpělivost, a tak využijete energii opozice mezi Lunou a Plutem a zvýšíte hlas.

Článek

Láska a sex

Při Luně v Raku vám s láskou žádné větší problémy nehrozí. To, že máte partnera rády, dokážete dát najevo způsobem, který bude zároveň přesvědčivý i taktní. Do rozpaků tím neuvedete jeho ani sebe.

Partner a rodina

I když se vám ani trochu nechce, musíte přiznat, že vaši rodiče měli v jisté kontroverzní záležitosti pravdu. Pokud nechcete, říkat jim to nemusíte. Měly byste si to ale velice dobře zapamatovat.

Domácnost a nákupy

Na stav účtu se raději ani nedívejte. Zjistily byste, že očekávané peníze stále ještě nepřišly, ale zato odešly všechny trvalé platby. Dalo se to čekat, ale přesto vás to vykolejí.

Krása a zdraví

K protažení, které nutně potřebujete provádět několikrát denně, si nemusíte kupovat žádné speciální nástroje. Když použijete smeták a podobné pomůcky, které se nacházejí na dosah ruky, bude efekt skvělý, tělo rozhýbané a provozní náklady nulové.

Astrojídelníček

Ubývající fáze Luny vám radí zařadit do jídelníčku mrkev, červenou řepu, brusinky a granátové jablko. Zažívání nezatěžujte alkoholem ani sladkostmi a místo klasické kávy pijte cikorku nebo meltu. Ráno nalačno spolkněte lžičku hroznového oleje. Zlepšuje trávení, a dokonce se o něm píše, že rozpouští žlučové kameny. Jelikož Měsíc ubývá a nehrozí přibývání na váze, asi za 20 minut posnídejte palačinky či vdolky s džemem. K dopolední svačině připravte mrkvovou pomazánku. Mezi 10. a 12. hodinou mají největší aktivitu slinivka a slezina, tak v uvedeném čase vypijte šálek čaje z měsíčku lékařského.

K obědu budou vhodné těstoviny se sýrovou omáčkou, ochuťte ji špetkou bazalky pro lepší trávení, a hlávkový salát se sladkokyselou zálivkou. Odpoledne dle libosti jezte granátová jablka a také si dejte misku brusinkového kompotu. K večeři bude ideální polévka z červené řepy.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama