Hlavní obsah

Horoskop Panny na čtvrtek 26. 5.

včera 00:00

Na zásadní životní rozhodnutí není vhodná doba. I když víte, že vás něco podobného v blízké budoucnosti čeká, s definitivním krokem byste měly ještě počkat. Dnes hrozí, že přehlédnete něco, co sice vypadá jako banalita, ale je hodně důležité.

Článek

Láska a sex

První dojem, který na vás nově poznaný muž udělá, si dobře zapamatujte. Pokud se vám při pohledu na něho podlomí kolena, měly byste zvážit, že se s ním sblížíte i za cenu toho, že to navrhnete jako první.

Partner a rodina

S překvapením zjistíte, že ve vašem životě hrají emoce větší roli, než jste si myslely. Když zjistíte, že za každou cenu hledáte omluvu pro člověka, který je vám sympatický, měly byste se zamyslet nad tím, zda si ji skutečně zaslouží.

Domácnost a nákupy

Když vám kamarádky nabídnou sklenice na zavařování, neváhejte a berte. Vy se znáte a víte, že je prázdné dlouho nenecháte. Ony zase znají vás a vědí, že jim za ně v příslušné době darujete vzorky lahůdek, které jste připravily.

Krása a zdraví

Lehké kolísání hmotnosti vás nesmí vyvést z míry. Ranní pohled na displej váhy vás sice může zaskočit, ale náladu vám zkazit nesmí. Kdybyste se rozhodly, že se budete vážit jen jednou týdně, bude to lepší.

Astrojídelníček

Lunární fáze v Beranu vás varuje před konzumací vajec, hub, uzenin i smažených pokrmů. Rovněž byste měly razantně omezit příjem cukru, jinak by organismus spotřeboval spoustu energie na trávení, takže byste byly unavené. Navíc by přemíra cukru mohla odstartovat přibývání na váze i zvýšenou hladinu cholesterolu. Ráno nalačno vypijte čaj ze lžičníku lékařského, a trpíte-li na migrény, klidně ho popíjejte celý den, funguje totiž jako přírodní prevence v boji proti bolestem hlavy. Posnídejte opečený toustový chléb namazaný paprikovým pestem. Dopoledne jezte červená jablka, třešně a dle libosti kešu a piniové oříšky.

K obědu budou vhodné zapečené brambory s rajčaty a olivami a salát z čerstvého červeného zelí. K odpolední svačině vyzkoušejte mrkvové muffiny, které zapíjejte zázvorovou limonádou. K večeři si dejte salát z červené řepy. Během dne se snažte vypít minimálně 1,5 litru minerální vody bez bublinek, nejvíc tekutin byste měly tělu dodat do 14. hodin. Pocítíte-li tlak v očích, popíjejte čaj z borůvkového listí, který obsahuje látky zlepšující krevní mikrooběh v očích.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek