Hlavní obsah

Horoskop Ryb na sobotu 22. 1.

včera 00:00

Pro jistotu nepočítejte s tím, že všechno půjde tak, jak chcete a potřebujete. I když je Luna v Panně, náhoda hraje ve vašem životě větší roli, než by se vám zamlouvalo. Právě proto byste měly být připravené na spoustu překvapení. Naštěstí budou ve valné většině pozitivní.

Článek

Láska a sex

Chovejte se rozumně hlavně poté, co se v 6.45 hodin Luna z vašeho sektoru přátel dostane do opozice s Neptunem ve vašem znamení. Mějte na paměti, že miláček by vám snesl i modré z nebe, ale o svých citech mluvit neumí. Když to zpracujete, smíříte se s tím, aby vám lásku dával najevo činy. A když budete spokojené vy, bude spokojený taky.

Partner a rodina

S velkorysostí partnera nemůžete automaticky počítat. Nemá na to prostě ty pravé buňky. Když mu však napovíte, že se tak musí zachovat proto, aby si ho ostatní cenili a náležitě si ho začali vážit, zachová se podle vašich rad.

Domácnost a nákupy

Kromě nákupů pro rodinu nezapomeňte na zvířata. Kromě domácích mazlíčků pomyslete i na volně žijící ptactvo. Je nejvyšší čas, abyste pořídily krmítko a začaly jim do něj dávat pravidelnou denní dávku semínek a dalšího zobání.

Krása a zdraví

Dejte si pozor nejen na to, co jíte, ale i na tempo, jakým jíte. Kdybyste si na jídlo udělaly čas a kousaly pomalu, zjistíte, že se pocit sytosti dostaví už po konzumaci menšího množství jídla. Bude to pozitivní odhalení.

Astrojídelníček

Sobotu strávíte s ubývající Lunou ve znamení Panny, které ovlivňuje trávení. Jelikož budete mít zpomalený metabolismus, po probuzení podpořte činnost střev vypitím velké sklenice teplé vody, do níž přidejte pár kapek jablečného octa. Detoxikuje celý organismus, poradí si rovněž s případnou kvasinkovou infekcí, reguluje hladinu cholesterolu, a protože štěpí tuky, je účinný pomocník při snižování nadváhy. K snídani si nastrouhejte jablka i se slupkou a lískové ořechy, směs ochuťte špetkou skořice. Pod znamení Panny v astromedicíně spadají slezina a slinivka, které mají největší aktivitu od 9. do 11. hodin, tak v tomto časovém rozmezí popíjejte pampeliškový čaj, jenž má na tyto orgány blahodárný vliv. Posvačte slaný loupák namazaný klasickým máslem a obložený lupeny ledového salátu.

K obědu si dejte luštěninu, čočku, nebo fazole. Jsou zdrojem rostlinných bílkovin a nestravitelné vlákniny, což je účinná prevence proti zácpě. K odpolední svačině bude vhodný šlehaný tvaroh, do něhož vmíchejte rozinky, ovesné vločky a vanilku na dochucení. K večeři si udělejte salát z čerstvého tmavomodrého zelí. Po 21. hodině vypijete šálek meduňkového čaje. Zabraňuje tvorbě plynů, zvyšuje sekreci žluče a zklidňuje nejen trávicí trakt, ale také nervovou soustavu, takže se vám bude dobře usínat.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek