Hlavní obsah

Co čeká Ryby ve středu 21. dubna

včera 00:00

Luna ve Lvu sice obecně funguje jako velkorysý planetární prvek, ale ve vašem případě je to jinak. Nutí vás, abyste se věnovaly práci a přemýšlely, jak ji můžete vykonávat co nejrychleji a zároveň co nejlépe.

Článek

Láska a sex

Vyhrocené konfliktní situace, které hned vzápětí končí žhavými polibky a výbuchy vášně, patří do romantických filmů. Ve vašem případě to je docela jinak. Když vás miláček ráno naštve, oba si můžete vsadit na to, že vám to vydrží až do večera.

Partner a rodina

Především je potřeba, abyste si přiznaly, že vztahu kamarádky či příbuzné nerozumíte, a přestaly se tím zabývat. Svůj názor jste jí sdělily už mnohokrát. Z jejího jednání je však jasné, že si k srdci nevzala nic z toho, co jste jí řekly.

Domácnost a nákupy

Na nákupy sice není vhodný čas, ale na průzkum trhu ano. Když už víte, že hodláte pořídit něco, co je dražší a co budete dlouho používat, věnujte se pečlivému výběru toho, co se zrovna nabízí. Čas, který tomu věnujete, se vám později vrátí.

Krása a zdraví

Když se rozhodnete, že si nabarvíte, nebo necháte nabarvit vlasy, bude výsledek velice pozitivní. Barva parádně chytí a bude i skvěle držet. K vašemu překvapení však v sobě může narudlé lví odstíny skrývat i barva, která je vůbec mít neměla.

Astrojídelníček

Dorůstající Luna ve Lvu je varování, že byste mohly začít tloustnout, proto pouze „zobejte“. Prostě jezte po malých porcích alespoň šestkrát během dne. Posnídejte knäckebrot namazaný rostlinným máslem a posypaný pažitkou a popíjejte čaj z lipového květu, ten rozpohybuje krevní oběh a snižuje hladinu cholesterolu. Posvačte mandarinku a vařenou rýži, do níž vmíchejte kakao, tím dodáte tělu vitaminy C a D.

K obědu budou vhodné brambory pečené v troubě a hlávkový salát s limetkovou zálivkou. Odpoledne dle libosti jezte granátová jablka, obsahují látky prospěšné srdci, neboť snižují hladinu cholesterolu i vysoký krevní tlak. Navíc vykazují minimum kalorií, zato jsou bohaté na vlákninu, což prospívá trávení. K večeři si uvařte rajskou polévku, chuť na sladké zažeňte mandarinkou, může být i kompot. Po 21. hodině pomalými doušky popíjejte čaj z buřiny srdečníku, je to přímo balzám na srdce.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek