Hlavní obsah

Co čeká Ryby v pátek 17. prosince

Zatímco v pracovní době máte pocit, že vás vůbec nic nebaví, večer se situace změní. V 19.21 hodin se Luna dostane do Štíra a vrátí se vám dobrá nálada. Budete mít vynikající nápady a spoustu plánů na víkend.

Článek

Láska a sex

Předem byste si měly uvědomit, že vás miláček svým jednáním jen provokuje. Když vám popisuje, kolik žen se kolem něho točí, můžete se jen usmívat. Velice dobře víte, že má akorát bujnou představivost.

Partner a rodina

Partner potřebuje nejen vaši lásku, ale i pozornost. Když vám něco vysvětluje nebo povídá, chovejte se tak, aby bylo jasné, že jeho slova berete vážně a že o nich přemýšlíte. To, že už dopředu víte, jak všechno dopadne, nehraje roli.

Domácnost a nákupy

Na obvyklý velký nákup na víkend to nevypadá. Bude lepší, když se spokojíte s tím, co máte doma. Do obchodů vyrazte až zítra. Budete odpočaté a v mnohem lepší náladě, navíc je možné, že v obchodním centru nebude tolik lidí.

Krása a zdraví

Bolavá záda je sice potřeba rozcvičit, ale musíte k tomu zvolit vhodný způsob. Když půjdete do krajnosti, riskujete, že si tím spíš ublížíte. Momentálně bude lepší, když budete cvičit rozumně a jen cviky, které vám doporučil fyzioterapeut.

Astrojídelníček

Až do večera Měsíc setrvá ve znamení Vah, které ovládají ledviny. Ty pro správné fungování potřebují pravidelný přísun tekutin, proto dodržujte pitný režim! Ráno popíjejte čaj ze zlatobýlu, který má na tento orgán blahodárný vliv, a navíc harmonizuje dýchací cesty, což se vám vzhledem k počasí bude hodit. Posnídejte celozrnné pečivo namazané klasickým máslem a včelím medem. Dopoledne popíjejte šípkový čaj a snězte alespoň jeden banán.

K obědu budou vhodné zapečené těstoviny a rajčatový salát. Rajčata obsahují draslík, který podporuje vylučování kyseliny močové. Odpoledne si dejte netučný plátkový sýr a mandarinky. Mezi 17. a 19. hodinou intenzivně popíjejte čaj z pýru plazivého, usnadní ledvinám vyplavit nahromaděné škodliviny. K večeři si uvařte zelňačku. Kyselé zelí je totiž obrovskou zásobárnou vitaminů, vlákniny, kyseliny listové a příznivě působí na trávení i činnost ledvin.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama