Hlavní obsah

Co čeká Ryby v sobotu 26. září

včera 00:00

Občas máte pocit, že se kolem sice děje spousta věcí, ale vy na jejich průběh nemáte vliv. Pak si můžete vybrat, zda se budete rozčilovat, nebo usoudíte, že role pozorovatele není vlastně vůbec zlá.

Článek

Láska a sex

Při Luně ve Vodnáři nehledáte ve svém partnerovi ani tak milence, jako kamaráda. Klidně mu řekněte, že potřebujete někoho, kdo vás vyslechne, bude respektovat vaše názory, a hlavně vás nebude hodnotit, natož kritizovat.

Partner a rodina

Setkání se starými známými vám nic zajímavého nepřinese. Promluvíte si o tom, jak žijete, ukážete si fotky dětí, ale tím to taky skončí. O tom, že byste si rozuměli stejně jako kdysi, nemůže být řeč.

Domácnost a nákupy

Pro jistotu nachystejte studenou večeři. Počítejte s tím, že se všechno protáhne, zdrží a opozdí. Právě proto je potřeba, abyste udělaly jídlo, které se nemusí podávat teplé. Ušetříte si tím nervy.

Krása a zdraví

Při Luně ve Vodnáři budete mít zajímavé sny. Některé z nich vám můžou dokonce odpovědět na otázky, které si už dlouho kladete, ale prozatím jste neodhalily přijatelné odpovědi.

Astrojídelníček

V 8.08 hodin Luna vstoupí do Vodnáře, což je ideální čas k pročištění a posílení cévního systému. To dokáže zelený čaj, tak ho popíjejte nejen ráno, ale i celé dopoledne. Přírodní prevencí proti ateroskleróze je lutein, ten obsahují vajíčka a listová zelenina, tak si udělejte míchaná k snídani a přikusujte hlávkový salát. Dopoledne jezte žlutá jablka a chia semínka.

K obědu si dejte chřest s holandskou sýrovou omáčkou. Odpoledne si připravte rýžovou kaši posypanou skořicí. Toto koření je plné účinných antioxidantů a pomáhá snižovat hladinu cholesterolu. K večeři si uvařte polévku z krup, které jste včera před spaním namočily.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.