Hlavní obsah

Horoskop Ryb na pondělí 27. 9.

včera 00:00

Kombinace stacionárního Merkura ve vašem sektoru peněz cizích a kvadratury mezi Lunou a Neptunem vytváří náročnou atmosféru. Pokud nechcete mít potíže, na úvahy o investicích rovnou zapomeňte. O tom, že byste někomu půjčovaly, raději ani neuvažujte.

Článek

Láska a sex

Hlavně si dávejte pozor, abyste v posteli nezačaly filozofovat v nevhodnou chvíli. Když se miláček zeptá, jak jste byly s jeho výkonem spokojené, řekněte něco neutrálního, příjemného a lehce obdivného. Na to, abyste poznamenaly, že se to časem pod vaším velením určitě zlepší, rozhodně není zvědavý.

Partner a rodina

Konečně pochopíte důvod, proč to mezi vámi a partnerem skřípe a proč se pořád nedokážete domluvit. Je potřeba, abyste se oba snažili společnou řeč nejen hledat, ale i najít. Když to dokážete, bude rázem všechno v tom nejlepším pořádku.

Domácnost a nákupy

S vařením to nepřehánějte. Když se členové rodiny tváří, že by chtěli teplé jídlo k obědu i k večeři, předstírejte, že neslyšíte nebo nerozumíte. Jakmile podobným požadavkům podlehnete poprvé, budete stát u plotny každý den.

Krása a zdraví

Když vám kamarádka navrhne, abyste spolu vyrazily někam, kde vám poskytnou veškeré wellness služby, měly byste souhlasit. Podobná péče vám udělá moc dobře. Předem se však připravte na to, že to bude o dost dražší, než čekáte.

Astrojídelníček

Měsíční fáze v Blížencích je ideální na pročištění dolních dýchacích cest. Ráno tedy popíjejte zázvorový čaj nebo zázvorovou šťávu naředěnou teplou vodou. Místo klasické snídaně snězte hrst semínek lichořeřišnice, posilují imunitní systém, mají antibakteriální, antibiotické, protiplísňové i antivirové účinky, dezinfikují dýchací cesty a usnadňují vykašlávání. Průduškám prospívá zinek, ten obsahují mandle a dýňová semínka, proto je chroupejte celé dopoledne a zapíjejte čerstvou šťávou z grapefruitu nebo pomela.

K obědu zvolte pokrm z kysaného zelí, které je vydatným zdrojem antioxidačního vitaminu C. Odpoledne si klidně dopřejte něco sladkého, například palačinky se šípkovým džemem. Luna ubývá, takže nehrozí přibývání na váze. K večeři si uvařte polévku z ředkviček, jelikož obsahují látky, které ředí hleny a usnadňují odkašlávání, dokonce ulevují kuřákům i astmatikům. Po 21. hodině po malých doušcích vypijte přiměřeně teplý čaj z prvosenky, díky saponinům rovněž podporuje vykašlávání, navíc má sedativní účinek, takže se vám bude dobře usínat.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek