Hlavní obsah

Co čeká Štíra v úterý 2. června

dnes 00:00

Nedejte na vyčítavé pohledy, jimiž vás zejména odpoledne zahrne snad každý, kdo půjde kolem. Když dotyčnému něco vadí, měl by to říct jasně a jednoznačně. Na to, abyste přemýšlely o jeho náladách a proč se tak chová, nemáte čas.

Článek

Láska a sex

Nezaškodí, když do vašeho vztahu začleníte víc romantiky. Je samozřejmě chvályhodné, že se můžete přetrhnout, abyste se coby rodina měli dobře, ale materiální zabezpečení přece není všechno. Zkuste miláčkovi projevit víc něhy.

Partner a rodina

Před některými věcmi neutečete, musíte se jim postavit čelem. Pokud vám partner řekne, že si s vámi potřebujte o něčem důležitém promluvit, je jasné, že to nic příjemného nebude. To, čeho se bojíte nejvíc, to však naštěstí není.

Domácnost a nákupy

V některých oblastech stále neumíte či nedokážete zavést systém. Čím dál víc ho však postrádáte. Třeba máte v mrazáku potraviny, o kterých ani netušíte, kde se tam vzaly. Udělejte inventuru a slibte si, že budete popisovat každý balíček, který necháte zmrazit.

Krása a zdraví

Večer, až bude Luna ve vašem znamení, potřebujete vodu ve všech podobách. Neperlivou byste měly pít, co hrdlo ráčí, a taky si dopřát příjemně teplou koupel s přídavkem mořské soli. Budete-li meditovat, pusťte si zvuk moře nebo vodopádů jako zvukovou kulisu.

Astrojídelníček

Až do podvečera bude Luna ve Vahách, tak nezapomínejte dodržovat pitný režim. Nedostatek tekutin by rozhodil činnost ledvin, o dehydrataci organismu ani nemluvě. Napijte se pořádně hned ráno po probuzení a nalačno vypijte velký hrnek kvalitního zeleného sypaného čaje. Posnídejte bílý jogurt a kukuřičné lupínky. Dopoledne snězte loupák, dvě žlutá jablka a jednu kapii.

K obědu by měla být divoká rýže, džuveč a okurkový salát. Posvačte smetánek a celozrnné pečivo. Jakmile v 18.05 hodin Měsíc vpluje do Štíra, popíjejte šípkový čaj, ten díky vysokému obsahu vitaminu C a dalším látkám posiluje imunitu a pročistí močový měchýř. K večeři si uvařte zeleninové lečo.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.