Hlavní obsah

Horoskop Štíra na pátek 28. 1.

dnes 00:00

Na nervy vám polezou lidé, kteří všechno berou osobně, okamžitě se naježí a konflikt je na světě. Vy však na ně zareagujete velice rozumně. Jindy byste se rozčilovaly, ale teď mávnete rukou. Situaci vyřešíte rychle a tak, aby k žádným dalším hádkám nedošlo.

Článek

Láska a sex

Komunikaci s partnerem se snažte omezit na minimum. Zejména večer hrozí, že se každá vaše debata stočí na majetek a peníze. Kdybyste se nechtěly zbytečně pohádat, musíte ho umlčet dřív, než začne řečnit a rozvíjet svoje naivní teorie. Líbání a následný sex je ideální způsob, jak ho přivedete na úplně jiné myšlenky.

Partner a rodina

Když miláček přijde s tím, že chce, abyste na něj dohlédly a zkontrolovaly nějakou jeho práci, budete překvapené. Až později pochopíte, že své přání myslí naprosto vážně. Ve skutečnosti se ale chce pochlubit tím, co udělal a co si vaši chválu opravdu zaslouží.

Domácnost a nákupy

Doma nechcete nic měnit. Právě proto vás budou rozčilovat akční osoby, které vám začnou radit, co byste měly změnit, předělat a přestavět. To, že je rovnou nepošlete do háje, berte jako své velké vítězství.

Krása a zdraví

Měly byste víc dbát na svoji postavu. Právě proto, že je Luna ve Střelci, byste se rozhodně neměly přejídat. Všechno, co sníte, se vám velice rychle usadí v místech, kde se tukových zásob zbavuje nejhůř.

Astrojídelníček

Pátek strávíte s Měsícem ve znamení Střelce, které kromě jiného ovlivňuje činnost jater. Ráno nalačno tedy popíjejte čaj ze sedmikrásky, a když budete mít pocit, že na vás „něco“ leze, popíjejte ho po každém jídle až do večera. Tato léčivka totiž podporuje látkovou výměnu, harmonizuje činnost žlučníku a jater, odhleňuje, tudíž ulevuje dýchacím cestám, a působí protizánětlivě, takže pomáhá při zánětech v krku.

Posnídejte jogurt s ovesnými vločkami. Dopoledne jezte grepy a lískové ořechy. Tyto plodiny obsahují látky, které pročistí játra a odstraní z nich škodliviny. K obědu bude vhodné králičí maso s bramborovým knedlíkem a kysaným zelím. Odpoledne si dopřejte sladkou rýži a k večeři si uvařte bramboračku, přitom nešetřete kořenovou zeleninou a majoránkou.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek