Hlavní obsah

Horoskop Štíra na středu 29. 9.

dnes 00:00

Díky Luně v Raku budete plné sil a energie. Navíc se upřímně těšíte na odpoledne, kdy se máte sejít s někým, s kým je vám dobře. Moc času na sebe mít nebudete, ale na vás blahodárně zapůsobí každá minuta, kterou spolu strávíte.

Článek

Láska a sex

Ideální čas na sex ve vašem případě nastane kolem 10.18 hodin. Proběhne totiž pod patronací kvadratury mezi Lunou a Marsem a bude se pohybovat na hranici láskyplného a drsného milování, tedy přesně tak, jak máte rády. To, že v této době budete v práci, vlastně nevadí. Když si ráno přivstanete, dokážete vydařené milování zakomponovat do denního programu tak, aby vám dodalo tu pravou chuť do života.

Partner a rodina

Možná zjistíte, že vás příbuzní nepozvali na víkendovou akci. Nevíte, jak zareagovat. Na jedné straně jste rády, protože nikam nemusíte a ušetříte za dárek. Na druhé straně přemýšlíte, zda to z jejich strany byla nezdvořilost, kvůli které byste se měly urazit.

Domácnost a nákupy

Doma probíhá všechno tak, jak chcete, potřebujete a vyžadujete. Na rozdíl od jiných dní však kolem panuje klidná a láskyplná atmosféra. Při Luně v Raku dokážete členy rodiny přesvědčit, že vaše úkoly vlastně vykonávají s chutí.

Krása a zdraví

Pozornost věnujte potřebné hydrataci. Vaše tělo vyžaduje doplnění tekutin ve všech podobách. Kromě dodržování pitného režimu zásadně používejte hydratační krémy a kvalitní tělová mléka. Byla by škoda, aby vaše hebká pleť strádala.

Astrojídelníček

Jelikož nastane lunární fáze, která varuje před otravami, raději nejezte houby a mražené či konzervované pokrmy. Ubývající Měsíc setrvá celou středu ve znamení Raka, které kromě jiného ovládá prsní žlázy. Neuškodí, když ráno a celé dopoledne budete popíjet kopřivový čaj nebo kopřivový sirup naředěný teplou vodou. Tato bylina je totiž přírodní „regulátor“ hladiny cukru v krvi a krevního tlaku, má blahodárný vliv na pokožku, ulevuje alergikům a v neposlední řadě prospívá kojícím maminkám, neboť podporuje tvorbu mléka. Posnídejte celozrnné pečivo namazané hermelínovou pomazánkou a kousek salátové okurky. Posvačte kvalitní jogurt s čerstvým ovocem.

K obědu si dejte zeleninové rizoto ochucené špetkou kari, které zlepšuje trávení, a hlávkový salát se zálivkou z jablečného octa. Ten zkvalitňuje tvorbu žaludečních kyselin a má detoxikační účinky, takže usnadní vyplavování nahromaděných škodlivin z těla. K odpolední svačině si dopřejte šlehaný tvaroh se špetkou vanilky. Také snězte alespoň dvě zralé hrušky, obsahují vitamin C, který posiluje imunitu, a jsou také obrovským zdrojem vlákniny, což prospívá trávení. Večeře by měla být lehká, například těstovinový salát.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek