Hlavní obsah

Horoskop Střelce na úterý 28. 9.

včera 00:00

Volný den se rýsuje slibně. Především se těšte na ráno, které proběhne pod příznivým vztahem mezi Lunou ve vašem partnerském sektoru a Merkurem. Všechno, co řeknete, partner i rodina přijmou s nadšením.

Článek

Láska a sex

To, že se do vás někdo zamiluje, je sice milé, ale tím to taky končí. Jde o člověka, jemuž další naději z nejrůznějších důvodů dávat nechcete a nebudete. Někteří vás sice budou přesvědčovat, že byste měly změnit názor, jelikož si šlapete po štěstí, ale ani to s vámi nepohne. Vy jste se rozhodly a jste si jisté, že správně.

Partner a rodina

Když se miláček přiřítí s tím, že se něco musí udělat teď, hned a okamžitě, protože to hoří, nenechte se vyvést z míry. Když ho přesvědčíte, aby se posadil, vypil si s vámi kávu a přitom se ho na všechno důkladně vyptáte, zjistíte, že situace není zdaleka tak kritická, jak si myslí.

Domácnost a nákupy

Než si v e-shopu něco objednáte, zajímejte se o to, zda máte šanci získat nějaké slevy. Když zjistíte, že ano, měly byste je hned využít. Sleva, kterou dostanete, není sice nijak závratná, ale přesto vám udělá radost.

Krása a zdraví

Kouzlo vaší osobnosti funguje naplno zejména dopoledne. Kdybyste se nechtěly líčit, nemusíte, ale když si uděláte oční linky, které lehce rozetřete do ztracena, budete mít mimořádně svůdný pohled.

Astrojídelníček

Až do 15.34 hodin bude Luna ve znamení Blíženců, takže budete mít enormně citlivé dýchací cesty, proto se raději vyhýbejte prašnému prostředí. Nejen ráno, ale i celé dopoledne popíjejte jitrocelový čaj, pročistí krev i žaludek, dále má protizánětlivé i antibiotické účinky, a dokonce přispívá k očistě plic od toxinů. Snídani pojednejte jako vitaminovou bombu, tak do ovesných vloček nakrájejte kiwi, vydatný zdroj vitaminu C i vlákniny. Dopoledne dle libosti chroupejte kešu ořechy, obsahují zinek, který má blahodárný vliv na průdušky.

K obědu bude vhodná krémová česnečka, například s bramborami a parmezánem. Poté snězte alespoň dvě mandarinky, potlačují nevábné česnekové aroma. Po 14. hodině vypijte smoothie z černého rybízu, který obsahuje mnohonásobně víc vitaminu C než citrusy. Jelikož se odpoledne Měsíc přesune do Raka, k odpolední svačině bude vhodné avokádo. Je zdrojem vitaminů, užitečných minerálů a kyseliny listové, která prospívá zejména budoucím maminkám, protože je důležitá pro zdravý vývoj plodu. Večer zavzpomínejte na dětství, uvařte si krupicovou kaši a posypte ji skořicí. Toto koření zatočí s případnými bacily a jako bonus zlepšuje trávení.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek