Hlavní obsah

Horoskop Střelce na čtvrtek 27. 1.

včera 00:00

Čím dřív si uvědomíte, že byste se konečně měly srovnat se svými smutky a stresy, tím to pro vás bude lepší. Momentálně sice máte sklony vidět všechno v horších barvách, než je to nutné, ale naštěstí to časem dokážete překonat.

Článek

Láska a sex

Se štěstím v lásce to zdaleka není tak zlé, jak myslíte. To, že si s partnerem nerozumíte bez slov jako obvykle, je sice nemilé, ale vy se s tím dokážete srovnat. Navíc mějte na paměti, že mu při Merkuru v Kozorohu nemá smysl nic vysvětlovat. Mluvit můžete, o čem chcete, ale řeč se nakonec stejně stočí na peníze. V takovém případě ho začněte třeba vášnivě líbat, jinak řečnit nepřestane.

Partner a rodina

Kdybyste vzdaly snahu měnit partnera k obrazu svému, ušetříte vám oběma dost nervů. Pak byste se mohly těšit na domácí pohodu a klid. Hlavně by přestal dělat naschvály, což je jeho oblíbený způsob vzpoury.

Domácnost a nákupy

Když miláčka požádáte, aby se postaral o večeři, jeho reakce vás hodně překvapí. Dokonce budete mít pocit, že má radost, protože jste mu umožnily ukázat, co v něm je.

Krása a zdraví

Úvahy, že byste si nechaly přirozenou barvu vlasů, jsou stále silnější. Když si spočítáte, kolik byste během roku ušetřily za barvu, budete vás ten nápad lákat ještě víc. Mimochodem vám ten odstín bude slušet.

Astrojídelníček

V 8.34 hodin Měsíc vkročí do znamení Střelce a překulí se do fáze, která vás varuje před hladověním i užíváním projímadel, jelikož by to rozhodilo zažívání i metabolismus. Vzhledem k tomu, že se Měsíc navíc ocitne v neharmonické vazbě s vládcem Střelce, Jupiterem, v Rybách, můžete mít oslabenou nejen imunitu, ale i játra. Bude tedy rozumné, když podpoříte očistu tohoto orgánu, a tak mu usnadníte fungování. Ideální bude, když ráno nalačno vypijte aspoň dva větší šálky zázvorového čaje se špetkou koriandru. Zázvor rozproudí krev v žilách, odstraní únavu a nastartuje imunitní systém. Koriandr má zase silný detoxikační účinek a jako jedna z mála bylin odbourává z organismu i těžké kovy.

Posnídejte včerejší pečivo namazané tvarohem, do něhož vmíchejte čerstvou pažitku. Dopoledne popíjejte ovocný kefír a dle libosti chroupejte vlašské ořechy, ty kromě jiného totiž obsahují látky podporující očistu jater. K obědu by měla být zelenina, která nenadýmá, například dušená mrkev s bramborami politými ghí neboli přepuštěným máslem. Odpoledne si dejte tvarohový dezert a opět jako ráno popíjejte zázvorový čaj se špetkou koriandru. K večeři si uvařte krémovou česnečku se sýrem.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek