Hlavní obsah

Horoskop Vah na čtvrtek 26. 5.

včera 00:00

Luna ve vašem partnerském sektoru vám dodá spoustu energie. Navíc se o to, co děláte a čím se zabýváte, zajímá i miláček. Tomu, co vám říká, věnujte pozornost. Jeho poznámky jsou rozumné a kupodivu k věci.

Článek

Láska a sex

Když přenecháte veškerou erotickou aktivitu na partnerovi, bude to prozíravé. Sám od sebe díky tomu pochopí, že potřebujete sex v trochu ohnivější podobě než obvykle. Vy si můžete být jisté, že si ho dokonale užijete.

Partner a rodina

Opravdu jste si jisté, že se chcete k tomu, co se mezi vašimi kamarády právě děje, otevřeně vyjadřovat? Pokud usoudíte, že bude lepší, když zachováte neutralitu, nejdřív si to přiznejte samy a pak s tím seznamte ty, kterých se to týká.

Domácnost a nákupy

Když si už dopředu uvědomujete, že jsou věci, na které samy nestačíte, klidně požádejte o pomoc. Neberte to jako neschopnost, ale naopak jako důkaz svého organizačního talentu a schopnosti zvládnout i to, co by hned tak někdo nedokázal.

Krása a zdraví

Jsou věci, které i vás můžou překvapit. Když miláček usoudí, že byste si měly vyzkoušet oblečení nebo líčení, na které nejste zvyklé, neříkejte dopředu, že vám to nebude slušet. Šance, že budete samy překvapené, je vysoká.

Astrojídelníček

Lunární fáze v Beranu vás varuje před konzumací vajec, hub, uzenin i smažených pokrmů. Rovněž byste měly razantně omezit příjem cukru, jinak by organismus spotřeboval spoustu energie na trávení, takže byste byly unavené. Navíc by přemíra cukru mohla odstartovat přibývání na váze i zvýšenou hladinu cholesterolu. Ráno nalačno vypijte čaj ze lžičníku lékařského, a trpíte-li na migrény, klidně ho popíjejte celý den, funguje totiž jako přírodní prevence v boji proti bolestem hlavy. Posnídejte opečený toustový chléb namazaný paprikovým pestem. Dopoledne jezte červená jablka, třešně a dle libosti kešu a piniové oříšky.

K obědu budou vhodné zapečené brambory s rajčaty a olivami a salát z čerstvého červeného zelí. K odpolední svačině vyzkoušejte mrkvové muffiny, které zapíjejte zázvorovou limonádou. K večeři si dejte salát z červené řepy. Během dne se snažte vypít minimálně 1,5 litru minerální vody bez bublinek, nejvíc tekutin byste měly tělu dodat do 14. hodin. Pocítíte-li tlak v očích, popíjejte čaj z borůvkového listí, který obsahuje látky zlepšující krevní mikrooběh v očích.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek