Hlavní obsah

Co čeká Váhy v sobotu 19. září

včera 00:00

Bylo by dobré, abyste si při Luně ve svém znamení udělaly inventuru několika posledních týdnů. Dopadne to zajímavě. Zjistíte, že i to, co jste v první chvíli považovaly za nepříjemnost, pro vás znamenalo přínos.

Článek

Láska a sex

Dojem, že to s partnerem nejde tak jako dřív, má logické zdůvodnění. Vycítil, že před ním něco tajíte, což atmosféru narušilo. Nahlas by to asi nedokázal definovat, ale jeho intuice zafungovala dokonale.

Partner a rodina

Na lidi, kteří tvrdí, že něco musíte, začínáte být alergické. Jste si jisté, že víte, co děláte, a žádné další pokyny nepotřebujete. Když jim to řeknete, budou překvapení. To, že vám styl jejich projevu vadí, je vůbec nenapadlo.

Domácnost a nákupy

I když si zakládáte na tom, že máte doma jen vkusné doplňky, dnes se podvolíte nátlaku. Děti vám přinesou z nějaké akce zjevný kýč, ale vy jim nedokážete říct, že takovou příšernost nechcete.

Krása a zdraví

Zejména dopoledne vás bude intenzivně honit mlsná. Vy však dokážete zázraky. Z hromady nejrůznějších receptů dokážete vybrat něco, co je dobré a zdravé zároveň. Dokonce ani děti nenapadne, že mlsají podle pravidel zdravé výživy.

Astrojídelníček

Ráno popíjejte teplou vodu, do níž vymačkejte šťávu z půlky citronu. Nápoj pomůže ledvinám vyplavit nahromaděné toxiny. Asi za půl hodiny posnídejte chléb opečený v toustovači namazaný džemem. Dopoledne snězte jogurt a jednu broskev.

Oběd by měl být bezmasý, například koprová omáčka s vařeným vejcem a bramborami. Odpoledne si klidně dejte smetánek a jeden loupáček. K večeři si udělejte zeleninový salát z brokolice, ředkviček a salátové okurky. Důležité bude dodržovat pitný režim, tak každou půlhodinu vypijte sklenici neperlivé vody a po 21. hodině šálek pampeliškového čaje.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.