Hlavní obsah

Co čeká Váhy v sobotu 6. června

včera 00:00

Budete muset hodně mluvit a obhajovat své názory. Naštěstí to pro vás není problém. Všechno máte v hlavě srovnané tak, abyste dokázaly správně argumentovat a přitom se chovat vlídně. Bude příjemné s vámi komunikovat.

Článek

Láska a sex

Úvahy o tom, komu a kdy byste měly nabídnout svou lásku, vás netrápí. Rozhodly jste se, že se nebudete snažit navázat vztah za každou cenu, ale chcete si spíš nezávazně užívat. Využijte energii Luny ve svém partnerském sektoru a jděte do toho.

Partner a rodina

Neustále se alespoň v myšlenkách vracíte do bodu, kde se směr vašeho žití změnil, a přemýšlíte, co jste tehdy měly dělat. Pokud usoudíte, že byste se zachovaly stejně, protože jste se svým nynějším životem spokojené, patříte mezi šťastné ženy.

Domácnost a nákupy

Internet chvílemi nebude fungovat tak, jak měl, ale to vás z míry nevyvede. Kdybyste byly upřímné, přiznáte, že je vám to celkem jedno. O to víc však budou naštvané děti. Pokuste se jim vysvětlit, že jsou aktivity, ke kterým není připojení nezbytné. Věřit vám asi nebudou, ale je to tak.

Krása a zdraví

Zatímco den zvládnete bez problémů a tak, abyste mohly být samy se sebou a se svými výkony spokojené, večer tak zářný nebude. Budete unavené a jediné, co si opravdu vychutnáte, jsou sprcha a pak hned spánek.

Astrojídelníček

Sobotu strávíte s ubývajícím Měsícem ve Střelci. Toto znamení kromě jiného vládne játrům, takže jim usnadněte činnost. Nejezte zejména čerstvé pečivo, tučné a smažené maso, nepijte alkohol a nepoužívejte ostré koření. Ráno nastartujte trávení sklenicí vlažné vody. Posnídejte knäckebrot s našlehaným tvarohem a sypaný čerstvou pažitkou. Dopoledne jezte pomeranče nebo mandarinky.

K obědu by měl být kuskus, například s krůtím masem a dušenou zeleninou. Odpoledne popíjejte kefír. K večeři si dejte nastrouhanou mrkev s jablkem ochucenou citronovou šťávou. Před spaním vypijte velký šálek čaje z drcených semen ostropestřce mariánského, podporuje regeneraci jaterních buněk a má blahodárný vliv na žlučník i dvanácterník.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.