Hlavní obsah

Horoskop Vah na středu 20. 10.

včera 00:00

Úplněk ve vašem partnerském sektoru vám dává šance na vylepšení situace nejen doma, ale i v práci. Když budete jenom trochu chtít, dokážete naladit na snad každého, a to včetně lidí, s nimiž jste měly dosud problémy. Teď konstatujete, že byly vlastně malicherné a že pro ně nebyl důvod.

Článek

Láska a sex

Ohledně lásky budete mít jasno. Naprosto přesně víte, koho chcete. Ještě důležitější je to, že víte i to, koho nechcete. Navíc umíte přesně definovat, co vám na něm vadí. Dotyčnému to však říkat nemusíte. Sdělily byste mu sice pravdu, jenže by ho to ranilo. Zvlášť v tom, co se týká sexu, není na upřímnost stavěný.

Partner a rodina

Díky partnerovi se dokážete na svět podívat zcela jinýma očima. Upozorní vás na maličkosti, které vás velice překvapí. Názory sice zásadně nezměníte, ale dojde vám, že pár věcí může být jinak, než se vám dosud zdálo.

Domácnost a nákupy

To, co dnes dokážete v kuchyni i v domácnosti jako takové, se dá bez přehánění označit jako kouzlo. Kromě toho, že zlikvidujete stopy řádění zvířecích mazlíčků, přivítáte ve velkém stylu návštěvu, s níž jste vůbec nepočítaly. Dnes prostě samy uznáte, že jste dokonalé.

Krása a zdraví

Při Luně v Beranu máte tendenci citlivě reagovat i na to, co si to vůbec nezaslouží. Čím dřív si uvědomíte, že nemůžete každou poznámku brát doslova a osobně, tím bude atmosféra kolem příjemnější a vaše nálada lepší.

Astrojídelníček

Při dnešní úplňkové fázi Měsíce může na vás jako velmi silný jed zafungovat nejen alkohol, ale i nikotin, tak na to myslete. Ráno nastartujte trávení i metabolismus sklenicí teplé vody, do níž vymačkejte šťávu z půlky citronu. Posnídejte opečený toustový chléb namazaný pestem ze sušených rajčat. Celé dopoledne konzumujte hroznové víno, které zamezuje tvorbě otoků. Snažte se nejíst už nic jiného, tedy kromě sezamových semínek, ta posilují obranyschopnost organismu a mají detoxikační účinky.

K obědu si dejte něco hodně pikantního, nejvhodnější budou mexické fazole. V 16.56 hodin nastane úplněk v Beranu, a proto vám prospěje, když bude jíst celé odpoledne rýži, pomůže shromáždit a následně vyloučit přebytečné tuky i škodliviny z těla. K večeři si uvařte cibulačku. Když vás začne pobolívat hlava, popíjejte čaj z kopretiny řimbaby, zabírá velmi rychle.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek