Hlavní obsah

Horoskop Vah na středu 27. 10.

dnes 00:00

Je potřeba, abyste lidem kolem sebe velkoryse popřály stejnou svobodu, jakou vyžadujete a chcete pro sebe. Týká se to zejména dospívajících a dospělých potomků. Čím dřív pochopíte, že mají nárok na vlastní názory a na to, aby si život řídili samy, tím to bude lepší pro všechny.

Článek

Láska a sex

Miláček se vám věnuje s plným nasazením a tak intenzivně, až máte pocit, že tím zakrývá něco, co byste nemusely vědět. Na nic se ale nevyptávejte, jen ho pozorujte. Když přijdete na to, že vaše podezření bylo liché, budete moc rády, že jste se vyzvídáním neztrapnily. Navíc byste tím ohrozily čtyři dny erotického souladu, které se před vámi rýsují.

Partner a rodina

Rodinná hádka hrozí hned ráno. Buď si děti vybaví, že zapomněly na něco, co musejí mít nutně do školy, nebo s podobným překvapením přijde partner. Vy ovšem při kvadratuře mezi Lunou a Merkurem nemáte zábrany, takže jim nahlas řeknete, co si o nich myslíte. To, že přitom uvedete všechno na pravou míru a zabráníte průšvihu, děláte automaticky.

Domácnost a nákupy

I když polotovary nebo hotová jídla berete obvykle jako něco, co byste na stůl nenaservírovaly, změníte názor. Objevíte dobrotu, která vám bude chutnat víc, než byste ji připravily doma. Navíc bude cenově přijatelná.

Krása a zdraví

Úvahy o tom, že byste s partnerem mohli a měli cvičit a vůbec se o svou tělesnou schránku oba starat, nejsou tak mimo, jak vám dosud připadalo. Když se rozhodnete, že to v následujících dnech vyzkoušíte, je velká šance, že vám odhodlání vydrží hodně dlouho.

Astrojídelníček

Ubývající Luna v Raku se ocitne v nebezpečné fázi a mohla by podráždit dvanácterník. Tomu škodí pečivo z kynutého těsta, houskové knedlíky, tvrdý alkohol, klasická káva, smažené a tučné potraviny, naopak mu prospívají malé porce teplého jídla. Ráno nalačno vypijte šťávu ze syrových brambor a snězte i několik lžic dřeně, tato kombinace funguje jako balzám na celý trávicí trakt. Následně až do večera preferujte mléčné výrobky. Posnídejte knäckebrot namazaný žervé a posvačte smetanový či tvarohový krém.

K obědu si dejte těstoviny se smetanovým dipem. K svačině si uvařte jablečný kompot, při jeho přípravě nešetřete skořicí ani hřebíčkem. K večeři budou vhodné brambory na loupačku s pažitkovým tvarohem a hlávkový salát zalitý podmáslím. Kolem 21. hodiny pomalými doušky vypijte čaj z pelyňku, který harmonizuje i mírně dezinfikuje trávicí trakt, prospívá také dýchacím cestám, a pokud na vás „leze“ chřipka, uleví se vám.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek