Hlavní obsah

Co čeká Váhy v pondělí 21. září

dnes 00:00

S kamarády, které znáte přes svého bývalého partnera, jsou potíže. Ještě nedávno vás ujišťovali, že váš rozchod nemá na vzájemné vztahy žádný vliv. Teď je však jasné, že se rozhodli, že vás hodí přes palubu.

Článek

Láska a sex

Na to, co se o vašem ctiteli povídá, si dejte pozor. Může vám to sice připadat přehnané, ale není. Když zjistíte, jaká je skutečnost, dojde vám, že řeči, které o něm kolují, jsou v podstatě velice laskavé.

Partner a rodina

Než miláčkovi kvůli něčemu vynadáte, přemýšlejte, k čemu to bude dobré. Kdybyste si namlouvaly, že se po vašich slovech nad sebou zamyslí a půjde do sebe, zjistíte, že to je zásadní omyl.

Domácnost a nákupy

Miláčkovy nápady ohledně vylepšení domácnosti vás překvapí. Nikdy by vás nenapadlo, že uvažujte o vašich povinnostech a přemýšlí, jak by se daly usnadnit, tedy jak by se vám zpříjemnil život.

Krása a zdraví

Zejména večer si dávejte pozor na hlasivky. Vyhýbejte se proto ledovým a pro jistotu i studeným jídlům a nápojům. Kdybyste nemluvily nahlas, rodina bude vlastně ráda, ale kdybyste nedokázaly pronést slovo ani zítra, byl by to váš problém.

Astrojídelníček

Přibývající Měsíc je ve znamení Štíra, které vládne reprodukčním orgánům. Snažte se proto neprostydnout, hrozí vám totiž zánět močových cest, v horším případě vaječníků. Dbejte na zvýšený přísun vitaminu C, který posiluje obranyschopnost organismu. Nachází se v šípkovém čaji, tak ho ráno popíjejte, také si dopřejte vydatnou snídani, například rýžovou kaši, do níž přidejte nastrouhané lískové oříšky a lžičku včelího medu, který má antibakteriální účinky. K dopolední svačině si dejte zeleninový salát, ve kterém by neměly chybět salátová okurka a řeřicha. Snažte se obejít bez pečiva, protože Luna roste a tělo má tendenci vytvářet si zásoby, což končí tloustnutím.

K obědu bude vhodná hustá polévka se zakysanou smetanou, nejlépe kulajda, nebo kyselo. Kysané mléčné produkty totiž pomáhají obnovovat prospěšnou střevní mikroflóru. Odpoledne snězte kiwi a jeden bílý jogurt. Močový měchýř má největší aktivitu kolem 16. hodin, proto v tomto čase intenzivně popíjejte močopudné čaje, například vřesový nebo přesličkový, neboť pomůžou vyplavit škodliviny z těla. K večeři si uvařte fazolovou polévku, tato luštěnina obsahuje látky posilující močový měchýř.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.