Hlavní obsah

Co čeká Váhy v neděli 7. června

dnes 00:00

Při Luně v Kozorohu vás čeká spousta práce, bez které byste se klidně obešly. Uděláte dobře, když povinnosti spravedlivě rozdělíte mezi rodinné příslušníky tak, aby každý udělal něco. Představa, že vy budete „makat“ a oni si budou užívat, vás dokáže rozběsnit.

Článek

Láska a sex

S láskou dokážete víc, než si vůbec umíte představit. Když miláčka přesvědčíte, že to s ním myslíte dobře a že by nad vašimi návrhy měl přemýšlet, bude to pro něho šok. Následně skoro dojatě připustí, že tak přímo a přitom láskyplně s ním žádná z jeho bývalek nejednala.

Partner a rodina

Při rodinných akcích se miláček projeví jako nepostradatelný element. Děti budou zlobit a chovat se jako utržené ze řetězu, nicméně je dovede zabavit tak, aby byly spokojené, a vy jste měly klid. Klidně mu řekněte, že je poklad!

Domácnost a nákupy

Na nákupy byste měly jet autem. Bude to pohodlnější. Kdybyste náhodou narazily na něco, co nutně potřebujete, ale je to těžké, třeba zahradnický substrát ve slevové akci, můžete jich do auta naložit přesně tolik, kolik potřebujete.

Krása a zdraví

Úvahy o tom, že byste si bolavá kolena nechaly léčit pomocí kmenových buněk, jsou stále intenzivnější. Právě proto byste udělaly dobře, kdybyste si o tom promluvily s někým, kdo podobnou léčbu absolvoval. Jeho zkušenosti můžou být velice cenné.

Astrojídelníček

Měsíční fáze v Kozorohu doporučuje, abyste se vhodnou stravou začaly připravovat na výlety, aby vás ani po delší túře nebolely klouby. Jejich pohyblivost zlepšují vápník, hořčík, vitaminy C i D a kolagen. Zdrojem těchto látek jsou i mléčné výrobky, tak ráno vypijte sklenici kvalitního mléka a posnídejte celozrnné pečivo namazané klasickým máslem a obložené plátkovým sýrem. Obrovskou zásobárnou důležitých živin je papája, tak alespoň dva plody snězte během dopoledne. K obědu by měla být ryba, například mořská štika na másle. Odpoledne si dejte kakaový koktejl a snězte alespoň hrst vlašských ořechů. Místo klasické večeře si pochutnejte na broskvích.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.