Hlavní obsah

Horoskop Vah na čtvrtek 30. 6.

dnes 00:00

Počítejte s překvapením, které vám vyrazí dech. Když v práci přijdou s tím, že byste měly udělat něco navíc, je to celkem normální. Vás však naštve šéf, kterého ani nenapadne, že byste mohly jeho žádost odmítnout. Zkuste dělat drahoty, aby si to uvědomil.

Článek

Láska a sex

Než někomu padnete kolem krku a definitivně si ho pustíte do života, měly byste se o něho víc zajímat. Pokud potřebuje někoho, kdo by se o něho kromě maminky staral, bude lepší, když vycouváte.

Partner a rodina

Při Luně v Raku přemýšlíte o práci víc než obvykle. Je vám jasné, že musíte zvládnout všechny povinnosti a kromě toho ještě nachystat všechno na prodloužený víkend. Naštěstí máte jasnou představu, jak to zvládnete. Když se jí budete držet, všechno se podaří.

Domácnost a nákupy

Důležité dokumenty, které se k vám dostanou, ihned po příchodu domů ukliďte do příslušné složky, do šanonu či šuplíku, prostě na místo, které jste si prozíravě připravily. Neriskujte, že je v roztržitosti dáte někam, kde je později budete těžko hledat.

Krása a zdraví

V zájmu vlastní duševní pohody si hned ráno slibte, že se nebudete rozčilovat kvůli ničemu, co se nedá změnit. Díky tomu máte šanci prožít den, kdy vás kvůli stresu nebude bolet hlava ani žaludek.

Astrojídelníček

Měsíc začne přibývat, a to ve znamení Raka, pod které dle astromedicíny spadají také dvanácterník a žaludek. Bude proto užitečné dodržovat „těstovinový jídelníček“ a dostatečně pít, neb tím odlehčíte trávení i krevnímu oběhu. Těstoviny na sebe navážou usazeniny ze stěn střev a snadněji je vyloučí. Špagety, vřetýnka, kolínka či penne uvařte v nesolené vodě a rozdělte na zhruba šest porcí. Dopoledne kromě těstovin jezte hrušky, které přispívají k odbourávání odpadních látek, dále zvyšují imunitu, zlepšují krvetvorbu a mají blahodárný vliv na střeva.

K obědu si dejte těstoviny třeba se sušenými rajčaty, nebo brokolicí. Odpoledne opět jezte hrušky a k večeři zvolte těstoviny s omáčkou z řapíkatého celeru, ten pomáhá vylučovat přebytečnou vodu z těla. Budete-li mít před spaním hlad, snězte hrst ovesných vloček a hojně je zapijte vodou. V žaludku nabobtnají a navodí pocit sytosti. Pitný režim by měl zahrnovat minimálně dva litry minerálky bez bublinek.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek