Hlavní obsah

Horoskop Vodnáře na čtvrtek 27. 1.

včera 00:00

Od 8.34 hodin, kdy se Luna přesune do Střelce, se nepoznáváte. Energicky se pouštíte do všeho, co se po vás chce, a sčítáte jedno vítězství za druhým. Večer, kdy budete pod vlivem sextilu mezi Sluncem a Lunou, upevňujte přátelské, potažmo mezilidské vztahy, zaslouží si to.

Článek

Láska a sex

Musíte si přiznat, že existuje člověk, který je vám hodně blízký a s nímž cítíte to, co by se dalo označit jako duchovní spojení. Kdybyste se rozhodly, že večer využijete i pro „spojení fyzické“, máte vesmírné požehnání. Zejména kolem 22. hodin oba nezávisle na sobě konstatujete, že jste v tomto směru konečně našli to, co jste prozatím marně hledali.

Partner a rodina

Debaty o výchově dětí, které vedete s partnerem, jsou sice ohnivé, ale k ničemu. Vy máte dojem, že se o ratolesti moc nezajímá, zatímco on má pocit, že po něm chcete něco, co se příčí jeho nátuře.

Domácnost a nákupy

Lidi, kteří vám mluví do života a mají pocit, že vám můžou radit i tehdy, když se neptáte, zarazte dřív, než bude pozdě. Když jim dáte zelenou, hrozí, že za vás brzy začnou rozhodovat a budou to brát jako naprostou samozřejmost.

Krása a zdraví

O svůj vzhled si starosti dělat nemusíte. Přesto by bylo dobré, abyste si oblékly poněkud volnější oděv, hlavně by vás neměl škrtit v pase. K večeru se nečekaně zúčastníte akce, kde se pod dobrým jídlem budou prohýbat stoly.

Astrojídelníček

V 8.34 hodin Měsíc vkročí do znamení Střelce a překulí se do fáze, která vás varuje před hladověním i užíváním projímadel, jelikož by to rozhodilo zažívání i metabolismus. Vzhledem k tomu, že se Měsíc navíc ocitne v neharmonické vazbě s vládcem Střelce, Jupiterem, v Rybách, můžete mít oslabenou nejen imunitu, ale i játra. Bude tedy rozumné, když podpoříte očistu tohoto orgánu, a tak mu usnadníte fungování. Ideální bude, když ráno nalačno vypijte aspoň dva větší šálky zázvorového čaje se špetkou koriandru. Zázvor rozproudí krev v žilách, odstraní únavu a nastartuje imunitní systém. Koriandr má zase silný detoxikační účinek a jako jedna z mála bylin odbourává z organismu i těžké kovy.

Posnídejte včerejší pečivo namazané tvarohem, do něhož vmíchejte čerstvou pažitku. Dopoledne popíjejte ovocný kefír a dle libosti chroupejte vlašské ořechy, ty kromě jiného totiž obsahují látky podporující očistu jater. K obědu by měla být zelenina, která nenadýmá, například dušená mrkev s bramborami politými ghí neboli přepuštěným máslem. Odpoledne si dejte tvarohový dezert a opět jako ráno popíjejte zázvorový čaj se špetkou koriandru. K večeři si uvařte krémovou česnečku se sýrem.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek