Hlavní obsah

Co čeká Vodnáře v neděli 22. září

Poslední den, kdy je Slunce v Panně, a tím pádem ve vašem sektoru peněz cizích, přemýšlejte o své finanční situaci. Nápady, které budete v tomto ohledu mít, rozhodně stojí za důkladné propočítání a promyšlení.

Článek

Láska a sex

Hlavně si hned ráno slibte, že ani kvůli člověku, kterého nade vše milujete, neporušíte své zásady. Fungovalo by to paradoxně, dotyčný by vás k tomu přemlouval, ale jakmile byste překročily své hranice, začal by se na vás dívat skrz prsty.

Partner a rodina

Dejte najevo, že se nenecháte ovlivňovat. Platí to zejména v kontaktu se starší generací. Názory si vyslechněte, ale zároveň dejte najevo, že se budete řídit vlastní hlavou a svým rozumem.

Domácnost a nákupy

Pocit, že to doma nejste přes veškerou snahu schopné zvládnout, není na místě. Kdybyste si nevymýšlely práci navíc, která vlastně ani není potřeba, zvládly byste všechno bez větších problémů.

Krása a zdraví

I když je léto za námi, pitný režim stejně musíte dodržovat. Ve vašem případě musíte doplňovat tekutiny zejména při fyzické námaze nebo při sportu. Ať děláte cokoli, měly byste mít láhev pramenité vody neustále po ruce.

Astrojídelníček

V 6.50 hodin ubývající Měsíc vpluje do znamení Raka. Ráno tedy nezatěžujte trávení kávou, přes den alkoholem a vyhýbejte se majolce i smaženým pokrmům. Po probuzení vás osvěží a podpoří dobré zažívání sklenice teplé vody s několika kapkami jablečného octa. Asi za 20 minut posnídejte jogurt, do něhož vmíchejte ovesné vločky. Dopoledne jezte dle libosti kiwi a ředkvičky. Mezi zeleninou a ovocem si vždy udělejte pauzu 20 minut.

K obědu by mělo být zeleninové rizoto ochucené špetkou kari a okurkový salát. K odpolední svačině si připravte celozrnné pečivo, plátkový sýr a zelená jablka. Večeře by měla být teplá, například dýňová polévka. Budete-li mít v průběhu neděle pocit těžkého žaludku, pomalými doušky popíjejte hořký pelyňkový čaj.

ynezorPumanzeSaNyknalC