Hlavní obsah

Horoskop Vodnáře na úterý 28. 9.

včera 00:00

Do 15.34 hodin, kdy je Luna ještě ve vašem sektoru lásky a romantiky, se budete cítit skvěle. Místo logického uvažování budete parádně snít a vyloženě si to užijete. Když ke snění strhnete i miláčka, budete v pohodě oba.

Článek

Láska a sex

Úvahy o tom, že byste si hrátky v ložnici alespoň čas od času zpestřili nějakou erotickou pomůckou, se vám líbí. Momentálně je potřeba, abyste partnera přesvědčily, že o to stojí taky. Jakmile dokáže překonat obavy a ostych, že se ztrapní, můžete se těšit na velice uvolněné dopoledne, které si dopřejete s pomocí Luny ve svém sektoru romantiky a lásky.

Partner a rodina

Kromě pročítání elektronické pošty v tradiční hodinu byste měly zařadit jedno mimořádnou kontrolu. Zkuste se do počítače nebo mobilu podívat kolem 1.26 hodin, kdy budete pod vlivem trigonu mezi Lunou a Jupiterem. Na zprávu, kterou najdete, totiž musíte reagovat rychle a bez rozmýšlení. Vyplatí se to.

Domácnost a nákupy

Celé dopoledne sloužíte jako inspirace nejen lidem, které máte na dohled, ale i osobám, s nimiž jste ve spojení telefonicky nebo na sociálních sítích. Když se stane, že něco pokazí, obrátí se pro radu na vás. Partner bude sice brblat, ale ve skutečnosti je na vás pyšný.

Krása a zdraví

Dohady kvůli větrání patrně vygradují. Zatímco vy byste chtěly zejména dopoledne mít otevřená okna takřka na průvan, miláček si myslí, že to s touhou po čerstvém vzduchu přeháníte. Bojí se, že mu chlad zase zablokuje krční páteř, nebo nastydne a bude mít ucpané dutiny, což byste měly brát v úvahu.

Astrojídelníček

Až do 15.34 hodin bude Luna ve znamení Blíženců, takže budete mít enormně citlivé dýchací cesty, proto se raději vyhýbejte prašnému prostředí. Nejen ráno, ale i celé dopoledne popíjejte jitrocelový čaj, pročistí krev i žaludek, dále má protizánětlivé i antibiotické účinky, a dokonce přispívá k očistě plic od toxinů. Snídani pojednejte jako vitaminovou bombu, tak do ovesných vloček nakrájejte kiwi, vydatný zdroj vitaminu C i vlákniny. Dopoledne dle libosti chroupejte kešu ořechy, obsahují zinek, který má blahodárný vliv na průdušky.

K obědu bude vhodná krémová česnečka, například s bramborami a parmezánem. Poté snězte alespoň dvě mandarinky, potlačují nevábné česnekové aroma. Po 14. hodině vypijte smoothie z černého rybízu, který obsahuje mnohonásobně víc vitaminu C než citrusy. Jelikož se odpoledne Měsíc přesune do Raka, k odpolední svačině bude vhodné avokádo. Je zdrojem vitaminů, užitečných minerálů a kyseliny listové, která prospívá zejména budoucím maminkám, protože je důležitá pro zdravý vývoj plodu. Večer zavzpomínejte na dětství, uvařte si krupicovou kaši a posypte ji skořicí. Toto koření zatočí s případnými bacily a jako bonus zlepšuje trávení.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek