Hlavní obsah

Co čeká Vodnáře v pondělí 6. července

včera 00:00

Člověk, který má pocit, že mu ustoupíte jen proto, že křičí, má smůlu. Obvykle nevyrážíte do protiútoku, ale dnes se nedokážete ovládnout. Dotyčného srovnáte do latě a pak si užijete pocit vítězství.

Článek

Láska a sex

Milování můžou zkomplikovat děti nebo zvířecí kamarádi. Rozhodně byste se měli v ložnici zavřít, ještě lépe zamknout, protože hrozí nebezpečí, že tam bez varování vtrhnou, když budete v nejlepším. Vám to bude připadat k smíchu, ale miláček bude na infarkt.

Partner a rodina

Partner vám rozumí lépe, než byste řekly. Na to, co po něm chcete, přijde téměř okamžitě. Nereaguje jen proto, že chce, abyste ho přemlouvaly a ujišťovaly, že to bez něho nezvládnete.

Domácnost a nákupy

Nakupovat nemusíte. Rodinu bez problémů nakrmíte tím, co máte v lednici a mrazáku. Návštěva, která dorazí odpoledne, má naštěstí vychování, takže moučník přinese.

Krása a zdraví

Vy uvaříte, co je nejen zdravé, ale i chutné, a blízcí to spořádají do posledního sousta. Potíže můžou nastat s nápoji. Vy trváte na tom, aby pili pramenitou vodu nebo ovocné a bylinkové čaje, jenže děti se dožadují sladkých limonád a miláček piva. Občas byste mohly ustoupit.

Astrojídelníček

Pokud si nosíte svačiny do práce nebo vyrazíte na výlet či k vodě a jídlo si ponesete z domova, před konzumací ho zkontrolujte. Potraviny totiž budou velmi rychle podléhat zkáze, což se týká i ovoce. Zejména když bude teplá noc, hned po probuzení vypijte velkou sklenici pramenité vody, neb váš organismus bude potřebovat doplnit tekutiny. Posnídejte obiloviny, které vám dodají výživné i minerální látky a taky energii, snězte třeba pufovaný chlebíček nebo cereální tyčinku, a ještě hrst světlého hroznového vína nebo rybízu. Dopoledne popíjejte čerstvé ovocné a zeleninové šťávy.

Jelikož v 12.08 hodin Měsíc vstoupí do znamení Vodnáře, které vládne cévnímu systému, k obědu by měla být pohanková kaše. Tato plodina obsahuje rutin, který zlepšuje elasticitu cév. Stejně tak se nachází v lesních plodech, proto celé odpoledne konzumujte maliny a ostružiny. K večeři bude vhodný grilovaný zeleninový špíz.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.