Hlavní obsah

Dokonale čisté zuby, dásně i jazyk? S tímto kartáčkem ano

Foto: Philips.cz

Philips Sonicare DiamondClean Smart nabízí hned čtyři hlavice pro šetrnou péči o zuby, dásně i jazyk

Představte si kartáček, který vás sám upozorní, že při čištění tlačíte na zuby a dásně příliš, nebo že jste určité místo vynechali. Navíc vás zbaví nevzhledného zabarvení zubů a jako bonus vám šetrně, ale účinně vyčistí jazyk. Že to zní jako sci-fi? Jenže není.

Článek

Philips Sonicare DiamondClean Smart je nejnovějším a nejlepším sonickým zubním kartáčkem této značky a o svých schopnostech vás přesvědčí hned při prvním použití. Během deklarovaných dvou minut totiž zbaví vaše zuby a dásně až 10x více plaku než kartáček manuální, a to i z obtížně dostupných míst v ústech. Po třech dnech používání také zvládne odstranit až o 100 % více pigmentových skvrn od kávy, čaje nebo vína, opět v porovnání se svým manuálním kolegou. Těšit se můžete i na výrazně zdravější dásně a svěžejší dech.

Foto: Philips.cz

Kartáček nabízí nejen špičkovou technologii, ale i luxusní design. Vybrat si můžete z pěti barevných odstínů

Záleží jen na vás, co je pro vás aktuálně prioritou: sami si totiž můžete zvolit jednu ze čtyř hlavic v balení. Konkrétně hlavici Premium Plaque Defense pro důkladné odstranění plaku, Premium Gum Care pro zdravější dásně, Premium White pro odstranění pigmentů a TongueCare+ pro čištění jazyka. Kartáček dokáže sám poznat, jakou hlavici jste vybrali, a podle toho přizpůsobí režim a intenzitu čištění. Vy si ale zároveň můžete vybrat ze tří nastavení intenzity čištění – od opravdu důkladné až po nižší, vhodnou pro citlivé zuby a dásně.

Foto: Philips.cz

Nabíjet jej můžete v nabíjecí sklenici, nebo elegantním cestovním pouzdře

To ale není vše. Philips Sonicare DiamondClean Smart sám s pomocí aplikace Philips Sonicare sleduje, kde jste si už zuby vyčistili a kde ne. A neváhá vás upozornit, že byste se měli k ošizeným místům vrátit. Také pokud na kartáček během čištění příliš zatlačíte, dostanete zpětnou vazbu. A jestliže máte v ústech nějaká problematická místa, můžete si je zvýraznit na 3D mapě svých úst. Kartáček vám bude připomínat, že jim máte věnovat více pozornosti.

Vybrat si můžete z pěti luxusních odstínů kartáčku – tmavě modrého, šedého, černého, růžového a bílého. Více na www.philips.cz/sonicare.

Přečtěte si také naše další tipy pro krásnější a zdravější zuby. Třeba jak se zbavit zápachu z úst nebo jak předcházet paradentóze.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek