Hlavní obsah

Editorial: Tyhle změny nás baví!

Foto: Greta Blumajerová

Jak se zatím rok 2015 vyvíjí u vás?

9. 2. 2015

Rok 2015 je pro naši redakci prozatím hlavně rokem změn. Hned v několika rubrikách totiž budete od února vídat nové tváře.

Článek

Jednou z nich jsou Recepty, které se nově ujme naše nejčerstvější posila, redaktorka Kateřina Bičíková. Mnohé z vás ji možná budou znát díky značce Sweets´n´Sins, pod níž se svou kamarádkou peče vyhlášené cupcakes.

Teď tedy zabrousí i do „nesladkých“ zákoutí gastronomie, která je její největší zálibou. Těšit se můžete jak na tradiční seriály, tak na zbrusu nové nápady!

Posiluje i naše sekce Nákupy, v níž se vám snažíme přinášet ty nejlepší tipy na zajímavé kousky z oblasti bydlení, módy, kosmetiky, zdraví, vaření nebo sportu. A protože to chceme dělat opravdu poctivě, ujala se téhle agendy nová redaktorka Natalie Debnárová.

I v Nákupech se můžete těšit na spoustu novinek, které vám budeme postupně servírovat. Zatím to vypadá, že dosavadní letošní změny jsou u nás změnami k lepšímu. Jak se rok 2015 vyvíjí u vás?

Přeji vám úspěšný týden!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.