Hlavní obsah

Hit jara: kabelka Francesco Biasia

Foto: biasia.com

Biasia - to je především precizní zpracování

11. 3. 2009

Kabelka - nepostradatelný módní doplněk každé ženy. Značka Francesco Biasia - luxus ve světě kabelek. Proč nespojit výjimečnost vaši s výjimečností této značky? Přivítejte jaro s novou kabelkou!

Článek

Zrod značky

Značka Francesco Biasia vznikla v 70. letech minulého století v italském Venetu a její příběh se rovná snu, který se jen málokdy splní. Ze zcela neznámé malé dílny s talentovanými tvůrci se stala jednou z nejslavnějších značek kožených doplňků v Itálii a nyní i po celém světě.

Na samém počátku pouze experimentovala, ale s nesmírným okruhem dovedností. Tím se pozitivně zapsala u již známých výrobců koženého zboží. Ano, módní trendy dané doby měly silný vliv na tvorbu sezonních kolekcí. Například punková revoluce světově známé módní návrhářky Vivienne Westwood udělala své a na kabelkách se objevily kovové cvočky a další výstřelky typické pro tuto nespoutanou módní návrhářku.

A tehdejší dobu nezaspala ani značka Francesco Biasia. V 80. letech započal tehdejší návrhář s potisky, vzory a jiným ozvláštněním koženého materiálu.

Preciznost především

V 90. letech se vzory a zdobení kabelek značně zmírnilo, jelikož návrháři zjistili, že minimalismus přináší své ovoce. Značce Francesco Biasia šlo především o to, aby jejich kabelky nebyly známé pro svůj trend, ale pro své precizní zpracování. Značka tak začala pracovat jen s tvary a velikostmi.

Návrháři, kteří v posledních letech pracují pro tuto značku, přinášejí nové módní trendy, zároveň se drží jedinečného stylu, nejvyšší kvality a praktičnosti.

Foto: biasia.comKaždý výrobek je umělecké díloVítězí jednoduchost

Méně dekorací a více detailů se dnes chápe jako hlavní motiv Biasiových kolekcí. Kabelky a kožené doplňky Francesco Biasia jsou vytvořeny z kombinace nejlepších materiálů a jsou vyrobeny z pravé italské kůže. Svým výborným designem a tvarem odvádí pozornost od detailu. Každý výrobek je umělecké dílo, které zdůrazní krásu majitelky.

V každé kolekci si každá z nás najde tu svou vysněnou kabelku a to jak do zaměstnání, pro volný čas, nebo večerní společenskou událost.

Punc kvality

V dnešní době patří značka Francesco Biasia k předním výrobcům kabelek na světě. Má prodejny ve více než 10 zemích světa na třech kontinentech. A dokonce v roce 2007 se kabelky Francesco Biasia dostaly na přední místa žebříčku kabelek a předstihly i kabelky francouzské značky Louis Vuitton. Nejnovější kolekce Francesco Biasia je proudem nápadů, výzvy a osvobození. Základem jsou témata, která prohlubují pocit výjimečnosti a podtrhují dokonalý elegantní vzhled.

Pořiďte si i vy kabelku značky Francesco Biasia a připojte se k takovým celebritám, jako jsou například Nicole Richie, herečka Reese Witherspoon nebo Hillary Swank. V Čechách si tuto značku oblíbila přední módní návrhářka Taťána Kovaříková.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek