Hlavní obsah

Holmes Place, více než místo pro váš trénink

Foto: Holmes Place

Holmes Place, to je bazén, posilovna, kardio zóna, skupinové lekce, vířivka, zdravotní cvičení, redukce váhy, osobní trénink na jednom místě

V dnešní době stále narůstá konkurence v oblasti fitness, posilování, wellness a podobných kategorií. Proto je pro klienta velice těžké rozhodnout se, kam své tělo „svěřit“ do péče a kterou z možností zvolit.

Článek

U nás v Holmes Place jsme se vydali cestou, které stoprocentně věříme, a následujeme své klienty a jejich potřeby. Klient je pro nás člověk, který nám důvěřuje natolik, že se rozhodl upevnit své zdraví v našich klubech, a to je pro nás prioritou.

Nejsme „činkárna“, kde jde pouze o velké svaly, ale jsme místem, kde člověk může trávit svůj volný čas. Vytvořili jsme místo, kde každý je důležitý, a dbáme na to, aby každý cíl, každé přání byly splněny. Přátelská, pozitivní atmosféra je pro nás na prvním místě. Právě ta je vysoce nakažlivá a díky skvělému týmu profesionálů, kteří se u nás o vás postarají, ji budete vyhledávat i vy. Na video jako důkaz se podívete zde!

Foto: Holmes Place

Hledáte skvělé skupinové lekce? Těšit se můžete na tanec, zumbu, jógu, body balance, pilates, body pump, body combat, bosu, indoor cycling, les milles

Stejně jako většina luxusních wellness/fitness center nabízíme perfektně vybavenou kardio zónu ( běžecká inspirace zde), prostory pro cvičení s vlastní vahou těla, volné zátěže, funkční moderní pomůcky, balanční pomůcky a stroje, s jejichž pomocí procvičíte každou partii svého těla.

Navštívit můžete i relaxační část klubů, kde najdete klidné prostředí pro svůj odpočinek či urychlení regenerace po tréninku. Využít můžete úžasný bazén, vířivku, klasickou finskou saunu či páru. V letním období je k dispozici i venkovní terasa, kde relaxace dostává nový rozměr.

Z doplňkových služeb jsou k dispozici profesionální maséři, kosmetičky a samozřejmě osobní trenéři.

Foto: Holmes Place

Ideální sportovní prostředí pro ženy

Samotné cvičení je koncipováno tak, aby zvýšilo vaši kondici, pobavilo vás, ale hlavně šlo v duchu se zdravotním zaměřením, které je jistě pro všechny číslem jedna.

Studiové hodiny uspokojí každého zákazníka a naším momentálním cílem je věnovat hodně energie ženám starším 40 let. Chápeme, že cvičení a péče o tělo je pro tuto kategorii choulostivé téma, a proto se dámy snažíme motivovat a cvičení jim zpříjemnit, poradit, a hlavně zefektivnit.

V případě jakýchkoli nejasností, v případě, že si nevíte rady, je tu k dispozici profesionální trenér, který vám ochotně pomůže a poradí variantu přesně pro vás nebo vám představí techniku cvičení s libovolnou pomůckou či strojem.

Foto: Holmes Place

Lekce TRX pro kondici vašeho těla

Věříme, že Holmes Place je místem, o kterém naši členové nemluví pouze jako o posilovně, sauně či bazénu, ale místem, kde se baví, setkávají se se svými přáteli. Zažívají zde dennodenně nespočet zážitků, které naplňují a zkvalitňují jejich život.

Přijďte se k nám i vy podívat a objevte nový prostor, kde nejenom že vylepšíte svoji kondici, zkrášlíte svou postavu, ale prostor, který bude po právu patřit vám a budete se těšit na další návštěvu.

Foto: Holmes Place

Relaxace a bazén v Holmes Place

Chcete vyzkoušet den plný wellness a cvičení v Holmes Place – stáhněte vstup zdarma zde!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama