Hlavní obsah

Horoskop lásky a sexu na čtvrtek 6. května

Foto: gpointstudio, Shutterstock.com

V dobré víře partner nejspíš navrhne jistá vylepšení ve vašem vztahu. Pokud ho odbudete s tím, že věcem nerozumí, koledujete si o bouřlivou hádku, nebo tichou domácnost. Tvrdohlavost vám může připravit i další perné chvilky. Neřešte, jestli máte pravdu vy, nebo někdo jiný, a místo sčítání prohřešků a hledání viníka se snažte najít řešení, které bude přijatelné pro všechny.

Článek

Beran

Podmínkami vaší spokojenosti v sexu je, že se naprosto uvolníte, což se vám podaří s člověkem, který se nebere tak vážně a dokáže si hrát. Pokud váš partner do této kategorie nepatří, měly byste ho přesvědčit, že je tuze dobrá věc, když se v posteli společně s chutí zasmějete.

Býk

Váš favorit začíná být přehnaně sebevědomý. Může dokonce trousit poznámky ve stylu, že dává přednost tomu, abyste bydleli každý zvlášť a jen se navštěvovali, když se budete mít chuť vidět a pomilovat. Jestli navíc začne nahlas rozebírat, že vztah vlastně kazí lásku i sex, budete naštvané a konečně začnete jednat.

Blíženci

I když si uvědomujete, že miláček aspoň občas chce, abyste mu řekly něco něžného, nějak se k tomu nedokážete přimět. Máte pocit, že o lásce mluvit neumíte, i kdybyste moc chtěly. Všechno vám připadá strojené, dětinské, teatrální… Zkuste aspoň připustit, že on vaše slova může vnímat úplně jinak.

Rak

Trigon mezi Venuší a Plutem vás zásobí spoustou energie. Musíte si však dávat pozor, abyste ji správně nasměrovaly. Nebezpečí, že budete na partnera naléhat, je příliš vysoké a vůbec vás neomlouvá, že tak budete činit láskyplně. Důvěrnosti ani vášně se nedají vynucovat, na to pamatujte!

Lev

Luna prochází sektorem, který přímo ovlivňuje nejen vaše city, ale zejména postoj k erotice. Díky tomu dokážete dát najevo svoji vůli i docela přirozené a pochopitelné potřeby takovým stylem, že vám neodolá ani ten, kdo původně chtěl.

Panna

Díky trigonu mezi Venuší a Plutem se z vás může stát „milenka snů“. Bezchybně totiž vycítíte, co partner zrovna potřebuje a po čem touží, a taky mu to poskytnete. Zároveň mu však roztomile připomenete, že si zasloužíte stejnou pozornost, takže si ve finále užijete vlastně oba.

Váhy

S láskou nebudete mít problémy. S miláčkem si vyjdete vstříc téměř ve všem, co je pro vás podstatné. Pokud jste však single, raději s navazováním nového vztahu počkejte. Osoba, se kterou se sblížíte za stávajících konstelací, vám způsobí víc starostí než radostí.

Štír

Ideální čas na sex nastane těsně po půlnoci. Využijete tak energii sextilu mezi Lunou ve vašem sektoru lásky a Uranem v sektoru partnerském. Milování díky tomu bude sice rychlé, ale vášnivé, což vám kupodivu maximálně vyhovuje. Mazlení vás tentokrát bude jakoby zdržovat od intenzivních prožitků.

Střelec

S novým ctitelem to vůbec není jednoduché. Zásadně se liší od těch, kteří prošli vaším životem. Mimo jiné s údivem zjistíte, že se musíte přizpůsobovat zcela jiným požadavkům, což se vám pochopitelně nelíbí. Dokud mu neřeknete, co a proč vám vadí, rozhodně se situace nezmění.

Kozoroh

Trigon mezi Venuší a Plutem, který vrcholí v 13.23 hodin, vaše osobní vztahy ovlivní velice pozitivně. Požadavky, které máte na partnera, nejsou sice jednoduché a snadné, ale to nevadí. Vy si o všechno řeknete tak noblesním stylem, že vám neodolá a rozhodně vás neodmítne.

Vodnář

Hlavně nahlas neříkejte, že vám na sexu a dovednostech milenců vlastně nikdy příliš nezáleželo, jelikož dáváte přednost ušlechtilým citům, souznění názorů nebo berete v potaz spolehlivost a věrnost. Vy byste to sice myslely napůl v žertu, ale miláček to vezme vážně a osobně. Dobře uděláte, když se jakémukoli hodnocení a srovnávání vyhnete.

Ryby

Trigon mezi Venuší a Plutem do vašeho milostného života vnese stabilitu a vytoužený klid. S miláčkem se o vztahu a úskalích, na která byste mohli narazit, bavit nechcete a nebudete. Je vám jasné, že by to stejně k ničemu nevedlo. Na nějakou dobu upřímný rozhovor odložit můžete, nicméně se mu stejně nevyhnete.

Nezapomeňte pravidelně sledovat také týdenní horoskop pro všechna znamení.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek