Hlavní obsah

Horoskop lásky a sexu na pondělí 29. 11.

Foto: Goksi, Shutterstock.com

Foto: Goksi, Shutterstock.com

Miláček bude pod vlivem náročné konstelace, takže budete horko těžko odhalovat skutečné motivy, proč se chová tak a ne jinak. Zkuste na to jít „od lesa“, naservírujte mu jeho oblíbené jídlo a s potutelným úsměvem ho zaveďte do ložnice. Sex vás stmeluje, a čím víc se budete oddávat společnému tělesnému potěšení, tím dřív se zase psychicky srovná.

Článek

Beran

Konjunkce Slunce s Merkurem, která vrcholí v 5.41 hodin, má ve vašem případě vliv na všechno, včetně sexu. Kdyby vás miláček jindy v takovém čase budil, bude naštvané a protivné. Teď si však říkáte, že to vlastně vůbec není špatný start do nového týdne. Jakmile zjistí, že se nezlobíte, ale naopak jeho erotické snahy vítáte, bude se chovat jako pozorný milenec z filmů pro dospělé.

Býk

Ideální sex ve vašem případě proběhne poté, co v 1.03 hodin Luna vstoupí do trigonu s Plutem, takže coby milenky budete naprosto nepřekonatelné. Naštěstí nebudete muset partnera ani náhodou k něčemu přemlouvat. Hned zareaguje tak, jak se patří. Když budete jen trochu chtít, vaše erotické hrátky se protáhnou až do svítání, které můžete vyhlížet společně.

Blíženci

Sex vás bude bavit už od rána a s postupujícím časem budete natěšené čím dál víc. Na to, abyste miláčkovi i sobě v tomto ohledu dopřály všechno, co se jen dá, dohlédne Luna, která prochází vaším sektorem lásky a romantiky. Večer se dokonce dočkáte toho, že miláček bez řečí vypne svůj oblíbený sportovní kanál a bude se věnovat vám.

Rak

Jste smířené s tím, že máte hodně práce. V žádném případě se však nenechte přesvědčit, že sex je jednou z aktivit, které byste měly vypustit, abyste stíhaly všechny povinnosti. Ve vašem případě totiž intimnosti fungují jako skvělý zdroj energie, kterou potřebujete a využijete oba. V každém případě byste týden bez sexu těžko zvládaly.

Lev

Miláček má pocit, že se s ním v poslední době sice ochotně fyzicky pomilujete, ale v duchu jste někde jinde. Vy mu jeho podezření sice rozmluvíte, ale moc dobře si uvědomujete, že má pravdu. Dost možná samy sobě připustíte, že si nepředstavujete, že jste někde jinde, ale s někým jiným.

Panna

S citovými výlevy člověka, který je do vás zamilovaný, jenže vás nechává chladnými, se vyrovnáváte obtížně. Hlavně mu ani nenaznačujte, že někdy v budoucnu by možná měl šanci získat vaše srdce a přístup do vaší ložnice. Vyhovět mu nemůžete, protože milujete někoho jiné, v lepším případě stálého partnera, jemuž nehodláte být nevěrné.

Váhy

Nedělejte si kvůli zbrklým rozhodnutím problémy, když se jim můžete vyhnout. Partnera na své nápadníky tedy neupozorňujte a jeho údajných ctitelek si nevšímejte. Když se budete tvářit sebevědomě, jako byste ani na vteřinu nepřipustily možnost, že byste si mohli být nevěrní, zbavíte sebe i jeho podezíravých pocitů, případně i hříšných myšlenek.

Štír

Díky trigonu mezi Marsem a Neptunem se nedostatku sexu bát nemusíte. Naopak. Můžete se těšit na večer, jelikož si užijete nádherné milování, které vám po všech stránkách vyhovuje. I když miláček může během dne zmiňovat, že má práce nad hlavu, určitě nedá přednost povinnostem před vaším roztouženým objetím.

Střelec

Luna, která je od 9.55 hodin ve Vahách, má na váš erotický život zajímavý dopad. Miláček má totiž pod jejím vlivem pocit, že by vám měl poskytovat víc něhy, pozornosti i vášnivých prožitků. Ve vašich fantaziích ale spíš figuruje jako středověký rytíř v dobytém městě. Zkuste svoje představy vyladit a užijete si mnohem víc.

Kozoroh

Máte jasno. Kdybyste se čirou náhodou dostaly do situace, že byste mohly získat nějaké profesní výhody díky tomu, že budete milé a taky vstřícné k milostným návrhům jistého jedinec, nikdy to neuděláte. Striktně odmítnete. Už jen pomyšlení, že jste se přiblížily svému ambicióznímu cíli „přes postel“, se vám příčí.

Vodnář

Představa, že budete žít bez partnera a bez sexu, vás sice dřív rozčilovala, ba dokonce děsila, ale situace se změnila. Když nad možností takového vývoje začnete uvažovat, řeknete si, že to vlastně není tak špatné, jak jste si ještě nedávno myslely. Zatím se bez erotiky obejdete a pak se uvidí…

Ryby

V oblasti erotiky se vám bude dařit v každé denní a zejména noční hodině. I kdybyste byly už poměrně dlouho single, dnes se patrně najde někdo, kdo o místo po vašem boku v životě i v posteli projeví enormní zájem. Vy si s ním sice budete trochu zahrávat, ale to, jak flirtování skončí, je předem jasné vám i jemu.

Nezapomeňte pravidelně sledovat také týdenní horoskop pro všechna znamení.

Reklama