Hlavní obsah

Horoskop lásky a sexu na sobotu 23. 10.

Foto: LL_studio, Shutterstock.com

Foto: LL_studio, Shutterstock.com

Partner se bude chovat tak něžně a galantně, až si možná začnete namlouvat, že si preventivně žehlí nějaký průšvih. Kdepak, jedním skutkem mu připomenete, jak skvělou ženskou má po svém boku. Odpoledne si raději dejte šlofíka, jelikož vás v noci čeká parádní erotická jízda, která může skončit až v neděli ráno.

Článek

Beran 

Partnerské krize se nebojte. Není k tomu důvod. Velice dobře totiž víte, jak by vás rozpory ohrožovaly, takže uděláte všechno pro to, aby mezi vás nic takového nevstoupilo. Díky Luně ve svém sektoru komunikace se navíc hravě domluvíte i na tom, co se týká sexu. Oba pochopíte, že dnes musí být nejdřív práce a teprve potom zábava.

Býk

Na to, že na podzim erotická aktivita miláčka stoupá, jste zvyklé. S ohledem na energii Slunce ze Štíra, kterou žádný jiný planetární jev nerozptyluje ani neohrožuje, si sexu užijete dvojnásobně. O tom, že by vám to vadilo nebo překáželo, však nemůže být řeč. Jeho pozornost si vychutnáváte a něhou mu ji oplácíte.

Blíženci

Když vám nový objev začne vysvětlovat, že všechno je jen nakrátko a že si není ničím jistý, měly byste zpozornět. Jeho slova vám intenzivně připomínají to, co jste vy tvrdily mužům, s nimiž jste chtěly vztah nejdřív uvolnit a pak ukončit úplně. S „panem Opatrným“ sex sice může fungovat skvěle, ale o společné budoucnosti raději nepřemýšlejte.

Rak

O lásku se obávat nemusíte. Miláček vám dává najevo, že je s vámi rád, a společné chvíle si vyloženě užívá v naprosté pohodě. Dokonce se dozvíte, že by byl ještě spokojenější, kdybyste věnovaly méně času a energie povinnostem a o to víc se staraly o něho. Během dne se můžete těšit i na další lichotky, které se velice dobře poslouchají a vaši lásku posilují.

Lev

Kdyby vám někdo řekl, že nemáte dostatek odvahy, patrně se naštvete. Pokud ovšem v hodně upřímné chvilce ke stejnému názoru dospějete vy osobně, měly byste se nad tím zamyslet. Máte-li pocit, že ve vašem vztahu něco nefunguje tak, jak by mělo, neostýchejte se a řekněte to nahlas. Když se to nebude týkat sexu, jelikož na kritiku v této oblasti je miláček hodně háklivý, dopadne to dobře.

Panna

I když víte, že byste o miláčkovi a o tom, co prožívá, měly víc přemýšlet, nějak si na to nedokážete najít ten pravý čas. Dnes byste to však měly změnit. Slunce ve Štíru totiž výrazně aktivuje chování lidí a posouvá je k větší odvaze. Neriskujte, že si jeho stesky ochotně vyslechne nějaká jiná…

Váhy

Navzdory vaší romantické duši musíte uznat, že vztah, v němž vládnou osvědčené stereotypy, má něco do sebe. Když se jich budete držet, bude vám hned jasné, co můžete čekat od miláčka a co on očekává od vás. Příjemné to bude zejména v sexu. Nevymýšlíte něco, čím byste toho druhého překvapovali, ale snažíte se, abyste se potěšili navzájem.

Štír

Slunce, které se v 6.52 hodin dostává do vašeho znamení, vám zaručuje nejen chuť do života, ale i nepřehlédnutelný sex-appeal. Stačí, když se na někoho podíváte a pomyslně vám padne k nohám. S kouzlem osobnosti byste to však neměly přehánět. Miláčkovi, který vás se znepokojením pozoruje, budete těžko vysvětlovat, že o nic nejde a že je pro vás důležitý výhradně on. Patrně by vás vyslechl, ale moc by vám nevěřil.

Střelec

Představa nezávislého vztahu, ve kterém si každý dělá, co chce, a večer se pak sejdete v posteli, vás ještě nedávno velice přitahovala. Když jste se však do stávajícího partnera zamilovaly až po uši, dojde vám, že o něčem takovém nechcete ani slyšet. Představa, že by se vašeho miláčka dotýkala nějaká jiná, se vám vůbec nelíbí.

Kozoroh

Na to, abyste o sexu uvažovaly a přemýšlely, nemáte čas ani náladu. Od partnera v tomto směru vyžadujete akci. Navíc jste ochotné překonat se natolik, že milostné hrátky odstartujete jako první. Když nesměle projeví přání, abyste si pořídily nějaké sexy prádlo, neřeknete jako obvykle, že to považujete za zbytečné utrácení. Dnes se minimálně rozhodnete, že si nějakou rajcovní krajkovou věcičku prohlédnete.

Vodnář

Vy sice můžete být v rozpoložení, že přesně nevíte, zda o něho stojíte, nebo nestojíte, ale miláček v tom má naprosto jasno. Hned ráno vám sdělí, že nehodlá ztrácet čas na aktivity, které se sexem a erotikou nesouvisejí. Následně vám bude celý den dokazovat, že to myslel vážně. Můžete za to poděkovat jeho naturelu a taky skutečnosti, že Slunce v 6.52 hodin vstoupilo do sexem nabitého Štíra.

Ryby

Venuše je ve Střelci, což vám trochu zkomplikuje život. Pak záleží na tom, co vlastně chcete. Dáváte-li přednost klidu, zůstaňte doma a pusťte se třeba do ručních prací. Pro klasicky založeného partnera budete třeba i při háčkování vypadat neobyčejně svůdně. Jestli zatoužíte po vzrušení, dejte se do gala a vyrazte mezi lidi. Však se vynasnažíte, abyste byly neodolatelné pro všechny kolem.

Nezapomeňte pravidelně sledovat také týdenní horoskop pro všechna znamení.

Reklama