Hlavní obsah

Hydratace a zpevnění pleti: Jak na to?

Využijte síly mořských řas!

Hydrataci a zpevnění pokožky. Tyto dvě věci dnes řeší téměř každá žena. Pojďme si říct o aktivních látkách, které pomohou s těmito problémy současně.

Článek

Dehydrovanou pleť najdeme u všech typů pletí i věkových kategorií. Zpevnění pleti bychom se měli věnovat už od 25. roku života. Pleť se začíná jemně povolovat, a navíc stále platí, že lepší je prevence než poté řešit následky.

Kyselina hyaluronová je látka, která je významně schopná vázat vodu, díky tomu dohází k hydrataci, zjemnění a vyhlazení vrásek. Využívá se nejen v kosmetice, ale také v korektivní dermatologii a farmacii. Každý člověk má od narození určité množství kyseliny hyaluronové v pokožce, ovšem vlivem věku její množství klesá. Je nutné ji tedy doplňovat zvenku. Důležité ale je, aby kyselina hyaluronová byla nízkomolekulární, tedy aby se dostala do pleti přes kožní bariéru. Vyzkoušejte například Krém s kyselinou hyaluronovou a kmenovými buňkami od české přírodní kosmetiky RYOR nebo i některý z dalších přípravků této české firmy.

Krém s kyselinou hyaluronovou

Další zajímavou látkou je ASC III. Jedná se o lipozom, jehož vlivem vzniká přímo v pokožce ten nejkvalitnější kolagen III. Najdete ji například v přípravku Lifting s okamžitým účinkem.

Mořské řasy – pleť hydratují a zpevňují, obsahují velké množství vitaminů a minerálů. Nejsou navíc znečištěné lidskou činností jako suchozemské rostliny.

Krém s kyselinou hyaluronovou a kmenovými buňkami (150 Kč)

Lehký, jemně parfemovaný krém s obsahem kmenových buněk z mořských řas a vysokou koncentrací kyseliny hyaluronové. Významně stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu a hydratuje pleť. Přípravek je vhodný pro věkovou kategorii 40+, vyhlazuje drobné vrásky, zesvětluje pigmentové skvrny. Je dermatologicky testován. Více informací ZDE.

Lifting s okamžitým účinkem (240 Kč)

Přípravek díky vysokému obsahu netradičních aktivních látek zvyšuje hydrataci pokožky a zároveň pleť vypne (lifting efekt). Obsahuje aktivní látku AS III. Dlouhodobé působení přípravku ovlivňuje tvorbu nejkvalitnějšího kolagenu. Výsledek aplikace je okamžitě viditelný. Více informací ZDE.

Vsaďte na lifting s okamžitým účinkem!

Ultramastné tělové mléko (125 Kč)

Mastné tělové mléko s obsahem přírodních olejů, hydratačního komplexu, ceramidů a extraktu z mořských řas, které pomáhá obnovovat přirozený ochranný kožní film a uchovávat svěží, mladý vzhled pokožky těla. Pro vyšší věkové kategorie nezbytné. Více informací ZDE.

Vyzkoušejte i ultramastné tělové mléko

Z řady mořské řasy také můžete vyzkoušet:

  • Aktivní krém proti vráskám (132 Kč)
  • Matující krém (129 Kč)
  • Vypínací a zpevňující fluid (129 Kč)
  • Denní a Noční krém (oba 111 Kč)

Více informací o přípravcích najdete na www.ryor.cz. Poradit se s vhodným výběrem kosmetiky můžete na www.kosmetickyblog.cz.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.