Hlavní obsah

Jak a proč přivést partnerku k vrcholu? Máte s tím problém?

Foto: fotky-foto.cz

Řekneme Vám pár tajemství, který se Vám budou jistě hodit. IntimniNakupy.cz

Jistě se shodneme na tom, že spokojený intimní život je základem každého partnerského vztahu. Co byste o něm měli v každém případě vědět?

Článek

Pokud to neklape v posteli, je jen otázkou času, kdy se problémy přenesou i do dalších oblastí partnerského života. Spokojený intimní život může mít pro každého z nás odlišné parametry, ale existuje pár základních faktorů, bez kterých to většinou prostě není ono. Proto pro vás máme pár super tipů!

Foto: fotky-foto.cz

Víte, že existují gely, které zvyšují citlivost a vzrušení partnerky a snáze tak dosáhne orgasmu? Více na IntimniNakupy.cz

Je sex bez vyvrcholení partnerky špatný sex?

I když mnoho žen tvrdí, že vyvrcholení k uspokojivému intimnímu životu nutně nepotřebují, většina mužů se shodne, že je to pro ně známka toho, že podali uspokojivý výkon. Víte, že existuje spousta produktů, které k dosažení vrcholu mohou výrazně pomoci? Patří mezi ně např. intimní kosmetika v podobě intimních gelů a sprejů, které obsahují látky zlepšující prokrvení, citlivost a tím i prožitek partnerky. Nebo také přírodní doplňky stravy, které obsahují látky s kladným vlivem na sexualitu žen a frigiditu nebo mají kladný vliv při problémech v menopauze. Přehled produktů, které partnerce usnadní dosažení vrcholu, naleznete zde.

Foto: fotky-foto.cz

Víte, že český doplněk stravy CRILEX obsahuje látky s kladným vlivem na časté příčiny slabé sexuální výdrže? IntimniNakupy.cz

Vydrží váš partner dostatečně dlouho?

Častým problémem je i fakt, že ženy většinou potřebují k dosažení orgasmu delší dobu než muži. I když není potřeba podávat výkon jako herci ve filmech pro dospělé, čtyři pět minut je většinou prostě málo. Pokud máte v partnerském vztahu problém s výdrží, zkuste opět některý intimní lubrikant nebo sprej, který obsahuje látky s kladným vlivem na výdrž. Nebo přírodní doplněk stravy s látkami, které mají kladný vliv na časté příčiny předčasné ejakulace. Přehled produktů pro lepší sexuální výdrž a výkon naleznete zde.

Foto: IntimniNakupy.cz

Na IntimniNakupy.cz naleznete mnoho produktů, vyráběných v České republice, které vám pomohou zlepšit váš intimní život

Bez kvalitní erekce to nejde 

Dostatečná a kvalitní erekce je základem pro spokojený intimní život. Bez ní to prostě nejde. Mnoho mužů alespoň občas řeší problémy s erekcí. Někdy je potřeba vyhledat lékařskou pomoc, ale ve většině případů je to způsobeno pouze fyzickým vyčerpáním, stresem nebo psychikou. V těchto případech lze použít některé volně prodejné doplňky stravy nebo lubrikační gely a spreje pro podporu erekce. Dávejte však na internetu přednost prověřeným a nejlépe českým produktům. Přehled bezpečných produktů pro podporu erekce naleznete zde.

Foto: IntimniNakupy.cz

A co myslíte vy? Záleží na velikosti? Více na IntimniNakupy.cz

Hraje roli velikost?

I když se říká „i s malým kašpárkem se dá zahrát velké divadlo“, nějaký ten centimetr navíc většinou ocení oba partneři. Přestože mají dnes ženy poměrně jednoduchou možnost plastické operace poprsí, muži na podobnou metodu stále marně čekají. Ale existuje pár produktů, které mohou mužům v této otázce alespoň trochu pomoci. Přehled těchto produktů naleznete zde.

Foto: IntimniNakupy.cz

Možná váš intimní život potřebuje jen trochu okořenit! Vyberte sexy prádlo, masážní gely nebo afrodiziaka na IntimniNakupy.cz

Pár tipů pro muže i ženy na závěr

I v intimním životě platí, že je potřeba na něm pracovat a nenechat ho upadnout do nudného stereotypu. Přitom stačí, když si partnerka sem tam vezme nějaké to svůdné prádlo nebo sexy kostým školačky, zahrajete si různé role, vyzkoušíte nová místa a polohy. Nebo začněte večer předehrou v podobě svůdné masáže za pomocí speciálních gelů a afrodiziakálních svíček. Pokud vám po celém dni chybí nálada a energie na milostné hrátky, můžete vyzkoušet společně některé z přírodních afrodiziak, která vám v podobě prášku, kapek nebo nápoje pomohou po náročném dni probudit tu správnou vášeň.

Pozor! Nyní můžete na výše uvedené produkty využít slevu 10 % při zadání slevového kódu: PROMO v nákupním košíku.

ynezorPumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek