Hlavní obsah

Jak na hladkou pokožku?

Chcete mít hladkou pokožku? Poradíme, jak na domácí depilaci

K pravidelné péči o pokožku každé ženy patří depilace chloupků. S tou se však často pojí i nepříjemné podráždění či vysušování. Zkuste domácí odstranění chloupků téměř výlučně na přírodní bázi.

Článek

Novinky z řady Veet Natural Inspirations díky obsahu olejů z hroznových jader, granátového jablka a aloe vera zaručí dokonale hladkou pokožku i její dostatečnou hydrataci.

Veet Natural Inspirations Depilační krém – pro citlivou pokožku

Mezi nejjednodušší způsoby domácí depilace patří odstraňování chloupků depilačním krémem. Například nový Veet Natural Inspirations šetrně odstraňuje chloupky u kořene a díky tomu pokožka vydrží hladká až dvakrát déle než při holení žiletkou. Navíc obsahuje přírodní extrakt oleje z hroznových jader, který je známý pro své změkčovací vlastnosti a svěží vůni a který zanechává pokožku hydratovanou.

Tipy pro krásnou pokožku, průvodce depilací nebo pravdy a mýty o odstraňování chloupků najdete na www.veet.cz. Tam si podle typu své pokožky, části těla, kterou chcete depilovat, a požadovaných výsledků můžete vybrat nejvhodnější variantu.

Veet Natural Inspirations Voskové pásky – pro normální a suchou pokožku

Rychlé odstranění chloupků zaručí voskové pásky. Až 90 % složení pásků řady Veet Natural Inspirations je přírodního původu. Přinášejí dlouhotrvající efekt až po dobu 28 dní. Díky pryskyřici z borovice a přírodnímu extraktu z aloe vera bude vaše pokožka navíc dokonale hebká. Depilace voskovými pásky je vhodná nejen na nohy, ale i na jiné části těla, a to i v případě, že máte citlivou pokožku, jako například paže a podpaží.

Veet Natural Inspiration Easy Wax Vosková náplň do elektrického setu – pro všechny typy pleti

Dámy, které dávají přednost depilaci teplým voskem, mohou v pohodlí domova vyzkoušet elektronický roll-on Veet Easy Wax. Ten obsahuje také 90 % přírodních složek. Základ tvoří pryskyřice z borovice a výtažky oleje z granátového jablka, které zaručí dlouhotrvající hebkost a hydrataci pokožky. Depilaci teplým voskem můžete aplikovat na nohy a stejně tak na oblast podpaží, třísel či rukou.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek