Hlavní obsah

Jak na koláče? Pořiďte mu tričko, na kterém pot nevidíte

Foto: CityZen s.r.o.

Zakladatelé společnosti CityZenFoto: CityZen s.r.o.

Někteří muži mají fyzicky náročnou práci. Jiní se prostě jen hodně potí. Jako by nestačily nevábné koláče v podpaží, nemůžete čekat ani vůni květinek. Pokud chcete mít manžela jako ze škatulky, překvapte ho pod stromečkem tričkem CityZen, které si s koláči poradí.

Článek

Přeplněný autobus, obchodní centra během předvánoční horečky anebo golfový turnaj za slunečného dne – je spousta situací, po kterých pánové nevoní. A na dálku na to upozorní koláče v podpaží.

Tričko ze CityZen ocení muži i na dovolené v horkém počasí. A že to funguje, potvrzují ti, kteří si už tričko pořídili. Čtyři z pěti zákazníků si nejvíc pochvalují právě technologii, která brání potu prosáknout na lícovou stranu trička. „Opravdu se nepozná, že se potím jako …,“ píše jeden. Další, který si s pocením už nevěděl rady, začal věřit na zázraky. „Tričko jsem použil při výšlapu na Říp v 35 °C. Když jsem nahoře sundal batoh, jako jediný jsem měl úplně suchá záda.“

Jak tričko CityZen fungujeVideo: CityZen s.r.o.

Není to ale jen pot, tričko má zároveň úpravu, která zabraňuje zbytečnému špinění. Stejně jako nasává tekutinu z vnitřní strany, z vnější po látce voda nebo třeba ranní káva jen steče. A zbytek lógru nebo omáčky prostě otřete. Přitom jde o příjemnou stoprocentní bavlnu a tričko je prodyšné.

CityZen nabízí trička s kulatým i véčkovým výstřihem (v modré, šedé, vínové nebo černé), ale i polokošile (v černé a různých odstínech šedé a modré). A už se dají pořídit i dámská trička se stejnými vlastnostmi.

Za světově unikátní technologií stojí trojice z Chrudimi: Pavel Hrstka, Martin Burkoň a odborník na textilie René Němeček. Vývoj technologie trval několik let, firma byla založena před rokem a po vítězství v posledním ročníku soutěže začínajících podnikatelů T-Mobile Rozjezdy byla první várka zcela vyprodána.

Reklama