Hlavní obsah

Jak na kuchyň snů aneb s úvěrem s úsměvem

Lépe bydlet můžete i vy!

Za lepší bydlení hodlá letos utrácet více než polovina Čechů. Mnozí ale nemají na nezbytné úpravy dostatek financí. ČMSS jim proto nabízí úvěr s pevným úrokem od 2,95 %.

Článek

Mezi nejběžnější úpravy interiéru, pro které se lidé rozhodují, patří přestavba kuchyně či koupelny. Taková investice se však často pohybuje v desítkách i stovkách tisíc korun a ne vždy se lze spoléhat jen na vlastní úspory. Podle Českomoravské stavební spořitelny může být vhodným řešením úvěr, zejména ten ze stavebního spoření, který v současné době nabízí jedny z nejvýhodnějších podmínek.

Rozsáhlejší rekonstrukce ani pořízení vybavení nemusí zásadně ovlivnit rodinný rozpočet. Úvěr ze stavebního spoření jde přesně upravit podle potřeb klienta, a to i u finančně náročných projektů. Zájemci si mohou sami zvolit dobu splácení, výši měsíční splátky nebo možnost úvěr předčasně splatit. Zaplacené úroky se nadto dají odečíst od daňového základu.

„U vybraných produktů garantujeme pevnou roční úrokovou sazbu již od 2,95 %. Úvěr se navíc dá kdykoli splatit,“ upozorňuje na nabízené výhody Rostislav Trávníček, ředitel komunikace Českomoravské stavební spořitelny.

U Lišky můžete získat úvěr ze stavebního spoření až do výše 500 000 korun bez zajištění. Lze jej využít jak na koupi pozemku, nemovitosti i dalších potřeb spojených s bydlením, tak také na modernizaci či přestavbu.

Proměňte vysněnou kuchyň v realitu s úvěrem od Lišky

Překlenovací úvěry i na celou částku

Možnost čerpat finanční prostředky mají i lidé, kteří doposud nebyli klienty ČMSS. Ideálně se pro ně hodí překlenovací úvěr. Liška nabízí Kredit 100 na celou částku s akontací pouze 1000 korun, Kredit 90 s počátečním vkladem 10 % z půjčované částky a Kredit Standard s výhodami při 40% naspoření nebo při jednorázovém vkladu ve stejné výši.

Slevy a poradenství navíc

Jednou z nadstandardních služeb ČMSS je VIP servis a slevy u partnerů, díky nimž ušetříte další čas a peníze. „V rámci VIP servisu všem zájemcům poradíme, jak nejvýhodněji přestavbu financovat. Pro naše klienty jsme připravili i výrazné slevy na výrobky a vybavení, které obvykle při rekonstrukcích pořizují,“ dodává Rostislav Trávníček.

Pro čerpání těchto výhod se stačí zaregistrovat na webových stránkách ziskejteulisky.cmss.cz. Klienti Českomoravské stavební spořitelny ušetří 45 % při nákupu oken a dveří od společnosti Vekra, 10 % při pořízení vybavení kuchyní a 15 % u koupelen od firmy SIKO. Díky těmto výhodám všichni, kteří plánují letos investovat, mohou uspořit řádově desítky tisíc korun.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.