Hlavní obsah

Jak poznáte, že jste dobrá v posteli? Podle těchto 5 signálů!

Foto: Profimedia

Chcete se dozvědět, jak poznat, že se vašemu partnerovi milování s vámi líbí? Čtěte dál...

Vynikající, šikovná, kreativní, inspirativní, nebývale sexy… Co z toho jste vy? A jak se vlastně dá poznat, že při milování válíte? Milenci vám to prozradí sami – a někdy i beze slov!

Článek

Někteří muži zastávají názor, že jediné okamžiky, které mají v erotice nějaký význam, jsou chvíle, kdy se jejich penis pohybuje v něčí dlani, pochvě, ústech, popřípadě v konečníku. Budiž. Ale jak z toho vyvodit, že se zrovna tenhle sex, kterého se právě účastníte, „vydařil“ natolik, že by si dotyčný celou akci rád zopakoval – ideálně co nejdřív? Zaměřte se na těchto pět věcí!

1. Přestal se kontrolovat

To, že má erekci, neznamená nic. Ovšem v momentě, kdy se muž fyzicky neovládá, může vykřikovat jména, hesla, zatínat ruce i nohy, nebo se dokonce i smát. Prostě sexuální trans…

Marek (33): „Při mém nejbláznivějším a výborném sexu jsem se rozchechtal, ani nevím proč. Prostě jsem najednou podlehl emocím a pocitu, jak je ten zásun skvělý. Chytil jsem partnerku za zadek, přitáhl ji k sobě, párkrát jsem se zasmál a ejakuloval. Bylo to skvělé. Ona byla skvělá.“

Foto: Profimedia

Pokud ucítíte, že je váš partner v sexuálním transu, je to důkaz toho, že jste skvělá milenka

2. Nemůže se vás nabažit

Chce to dělat znovu a znovu. Po prvním orgasmu se co nejrychleji chystá na druhý, hladí vás, obdivuje vaše tělo a fascinovaně vás sleduje „při práci“. Ano, jen vás. Jste totiž hvězda.

Ostatně, i sexuolog Zlatko Pastor říká, že žena při sexu hodně, ne-li výhradně, rozhoduje. „Je středem mužova zájmu. Muže fascinuje její vzrušení, vzdechy, reakce, doteky, vrnění… Vnímá ji pohledem, cítí její tělo a vůni. Pasivita a nezájem ho zraňují,“ popisuje odborník. Tak už víte, jak poznat erotickou fascinaci?

Luboš (45): „Když je sex skvělý, prostě nechcete, aby skončil, a děláte všechno proto, abyste využili každou minutu.“

3. Nechává se vést

Ví, že mu neukousnete penis, naprosto podléhá okamžiku, důvěřuje vám a klidně se i stáhne. Tváří se, jakoby měl každou chvíli bouchnout, což může být způsobeno vysokou hladinou oxytocinu, serotoninu a dopaminu. (Hormony štěstí, které se vylučují při sexu. Někteří vědci tvrdí, že jejich zásoba vydrží až jeden den).

Máca (38): „Výjimečné milenky a výjimečné okamžiky se poznají tak, že ona se nestará o nic okolo, je do toho zapálená, chtivá, taková vrtivá. Pak je jedno, jestli orál umí na jedničku nebo na dvojku, ale to nadšení, to dělá hodně. Bez něj žádná v posteli není třída.“

Foto: Profimedia

Pochválil vás za „výkon" v posteli? Pak se touto cestou vydávejte i příště a příště...

4. Je vstřícnější a chce znovu

Sex dělá další sex. Zvlášť ten dobrý. Proto po výborném milování není výjimečné, že dostanete koketní pozvání k dalším setkáním. Prostě vás ten šibal nemůže dostat z hlavy, protože máte v sobě ochotu k autoerotice, kladný vztah k vlastnímu tělu, zvědavost, chuť poznávat a experimentovat. Právě tohle je podle sexuologa Zlatko Pastora projev sexuální kreativity.

Dobrý sex se ovšem pozná i tak, že i když neumíte číst myšlenky, jste otevření a reagujete na to, co druhý chce. Jak říká sexuální terapeutka Aline Zoldbrod z amerického Bostonu: „Především tohle je ideální recept na skvělý sex.“ Našli jste ho? Pak vám to muž dá najevo…

Rosťa (39): „Je fakt, že jako projev náklonnosti, obdivu a žádostivosti občas posíláme lechtivé zprávy. To znamená, že toužíme po dalším čísle, po vás…“

5. Jednoduše dostanete pochvalu

I když existuje riziko, že muž chce být pouze taktní, k výrazům jeho chvály nebuďte laxní. Někteří opravdu nahlas říkají, že to bylo úžasné – a myslí to upřímně.

Radek (27): „Já se po skvělém sexu tvářím spokojeně a klidně to přiznávám. V opačném případě mlčím.“

A jak právě vy poznáte, že je váš milenec spokojený?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.