Hlavní obsah

Jak se úspěšně seznámit v 5 krocích?

Foto: ELITE Date

Seznamování na internetu vážně funguje! Na prémiové seznamky se registrují denně stovky až tisíce nových uživatelů

Netroufnete si oslovit na ulici muže, který se vám líbí? Nemáte kvůli své práci nebo dětem čas na hledání partnera? Pak jste tu správně! Seznamte se na internetu. Snadno, rychle, bez zábran!

Článek

Ať už jste sama z jakéhokoli důvodu, nezoufejte. Máme pro vás řešení. On-line seznamování patří mezi nejrychlejší a nejjednodušší způsoby, jak se seznámit s partnerem, který bude odpovídat vašim požadavkům na ideálního muže. Skoncujte se svou samotou. Seznamte se on-line.

Není seznamka jako seznamka. Výběr seznamky nepodceňujte!

Nejdůležitějším krokem při seznamování na internetu je právě výběr on-line seznamky. Internetových seznamek existuje nespočet. Jenže pozor! Není seznamka jako seznamka. Hledáte-li vážný vztah s partnerem na úrovni, musíte se přihlásit na seznamku, kam se takoví partneři registrují. A tou je právě nejkvalitnější česká on-line seznamka ELITE Date. Všechny nově registrované profily jsou zde denně kontrolovány. Uživatele toužící po flirtu nebo sexu či jinak závadné profily z databáze okamžitě odstraňují.

Foto: ELITE Date

Všichni zajímaví partneři nejsou ještě zadaní. Možná čekají právě na vás. Nebuďte single. Seznamte se!

Neodsuzujte placené seznamky. Investujte do svého štěstí!

To, že je seznamka placená, by vás nemělo od seznamování na ní odradit. Platíte si totiž za to, že se o seznamku někdo pravidelně stará a je vám kdykoli k dispozici na e-mailu nebo telefonu. Máte-li tedy jakýkoli dotaz nebo problém, administrátorky vám ho pomohou okamžitě vyřešit. Navíc poplatek za prémiové členství spolehlivě odradí takové jedince, kteří berou seznamování jen jako hru nebo způsob, jak si vyplnit volný čas.

Využijte právě probíhající akce a pořiďte si roční prémiové členství se slevou 500 Kč!

Váš profil musí zaujmout. Buďte vtipné, originální, optimistické!

Vytvořte si profil na prémiové seznamce a první krok k životu ve dvou už máte za sebou! V profilu nikdy nelžete, nestěžujte si na svůj nepovedený život, nepomlouvejte své expartnery. Nechte svou minulost minulostí a snažte se, aby váš profil působil optimisticky. Proč? Protože nikdo nehledá partnerku, která bude řešit svou negativní minulost a problémy s ní spojené. Všichni hledají pozitivně naladěného člověka, se kterým si budou užívat lásku, pohodu a štěstí.

Vložte si do profilu fotografii s úsměvem a nabídky na seznámení se jen pohrnou!

Nepodceňujte ani výběr své profilové fotografie. Pokud vaše fotografie na první pohled zaujme, otevíráte si tak cestu k tomu, aby vás dotyčný partner oslovil a pozval na schůzku. A kdo ví, třeba to bude ten, se kterým budete chtít strávit zbytek života!

Foto: ELITE Date

Stačí pár kliků na počítači a můžete najít svoji osudovou lásku. Vyměňte jednou provždy samotu za život ve dvou!

Nečekejte, až vám spadne štěstí do klína. Buďte aktivní!

Některé ženy se mylně domnívají, že se na seznamku přihlásí a do týdne budou žít s partnerem, který se jim líbí. Jenže tak to bohužel nefunguje. Nečekejte, až si vás na seznamce někdo všimne a pozve vás na rande. Buďte aktivní. Pokud se vám někdo líbí, oslovte ho. Pamatujte totiž, že aktivním štěstí přeje. A na seznamce to platí dvojnásob. Zaregistruje-li se na seznamku nějaký „sympaťák“, věřte, že tam moc dlouho nevydrží. Ty nejlepší partie jsou totiž rozebrány nejdříve. Jděte svému štěstí naproti. Registrujte se na ELITE Date ještě dnes!

Pořiďte si roční členství se slevou 500 Kč

Myslíte-li to se seznamováním opravdu vážně, vytvořte si na ELITE Date profil a aktivujte si zvýhodněné roční členství se slevou 500 Kč. Pozor však! Tato akce končí v pondělí 28. 5. 2018 o půlnoci. Nepromarněte tedy svoji příležitost seznámit se s partnerem na úrovni! Seznamujte se tam, kde to má úroveň. Seznamujte se na ELITE Date!

ynezorPumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek