Hlavní obsah

Video: Jak se zbavit podbradku a druhé brady?

I na podbradek můžete vyzrát!

Podbradek, nebo dokonce druhá brada trápí mnoho žen. Často ale nemusí být spojena s vyšší hmotností. Chcete se jich nejefektivněji zbavit? Máme návod!

Článek

Podbradek vzniká i náhlou změnou váhy, hormonálními změnami nebo přichází s vyšším věkem, kdy kolagenová a elastinová vlákna už nejsou tak pevná. Proto je potřeba v těchto partiích nejen redukovat, ale především zpevňovat pokožku. Nyní si ukážeme pomocí produktů české kosmetiky RYOR, jak na to.

Ošetření má tři fáze

V první řadě promasírujeme partie od brady, přes krk až směrem k uším. Mělo by se jednat pouze o jemný tlak položené ruky. Tím aktivujeme lymfatický systém, který vzniklé odpadní látky odvede z těla. Bylo by i vhodné aktivovat lymfatický systém komplexně. Video na toto téma najdete na www.mujryor.cz v sekci video.

Sérum na podbradky Optimal

V druhé fázi jemným vklepáním aplikujeme přípravek Optimal Sérum na podbradky. Toto sérum obsahuje aktivní látky z mořských řas, které podporují redukci tuku z podkožních tukových buněk a zabraňují jejímu zpětnému ukládání. Vysoce účinné sojové proteiny pokožku vypínají, extrakt z hnědé mořské řasy pokožku výrazně zpevní a zvýší její elasticitu. Stimuluje syntézu kolagenu, chrání kolagenová a elastinová vlákna proti degradaci, hydratuje a revitalizuje. Obsahuje také zelené bambusové mikrokapsle s jojobovým olejem a extraktem z pohanky, která má antioxidační účinky, posiluje cévy a rovněž přispívá k dalšímu zpevnění pokožky.

V třetí a tedy poslední fázi naneseme Zpevňující emulzi s rostlinnými extrakty a proteiny z řady Body Form. Vzhledem k tomu, že podbradek by se v následující době měl zmenšovat, musíme pracovat na maximálním možném zpevnění pokožky v těchto partiích. Nesmíme také zapomínat na to, že tyto partie čitelně prozrazují náš věk. Masáž emulzí začínáme hluboko v partii dekoltu směrem ke krku a od středu dekoltu do stran. Na závěr lehkými poklepy vpravíme emulzi hlouběji do pokožky. Emulze je snadno vstřebatelná, obsahuje rostlinné proteiny a extrakt z asijské rostliny Centella asiatica. Aktivní látky výrazně zlepšují regeneraci kolagenových a elastinových vláken, a tím zvyšují pružnost pokožky. Její účinek je rychlý a viditelný.

Zpevňující emulze RYOR

Toto ošetření provádíme pravidelně ráno i večer, a pokud možno i několikrát během dne.

Pokud si nejste jisti, jaké vybrat vhodné přípravky pro ošetření vaší pleti, navštivte naši bezplatnou kosmetickou poradnu na www.mujryor.cz

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.