Hlavní obsah

Jak vaši pokožku opět dostat do formy?

Foto: ryor.cz

Konopná řada Cannabis Derma Care

Sychravé počasí a únava pokožky po parném létě nahrávají špatnému stavu vaší pleti. Každý, kdo s ní má problémy, tak moc dobře ví, že v tomto období musí dbát na pravidelnou péči.

Článek

Máte problematickou pleť? Pak je Konopná řada Cannabis Derma Care od Ryoru určena právě pro vás. Konopný olej a kanabidiol zaručují obnovu ochranného kožního filmu.

Co je to kanabidiol?

Konopí je známé pro své mimořádné účinky u nás i ve světě. Nyní se českým vědcům podařilo izolovat z rostliny konopí látku, která se nazývá kanabidiol (CBD).

Kanabidiol je velice vzácná a účinná látka, která nemá psychoaktivní účinky a patří mezi kanabinoidy, které se přirozeně vyskytují v lidském organismu. Kanabinoidy získávané z rostlin se nazývají fytokanabinoidy (v tomto případě z konopí) a zapadají přesně do endokanabinoidů, jež si tělo samo produkuje – a to je právě ten důvod, proč má kanibidiol tak výborné regenerační účinky na jakkoli podrážděnou pokožku. Zapadne jako klíč do zámku!

Foto: ryor.cz
Více

Konopný výživný gel

Proč se kanabidiol objevil až nyní?

Do nedávna ještě nebylo jasné, jak kanabidiol z rostlin získat, aby extrakt neobsahoval zároveň i THC a neměl tedy psychotropní účinky. Tento způsob objevil český výzkumný tým z oddělení Ústavu chemických procesů Akademie věd ČR. Jedná se tedy o využití světového unikátu.

Výrobky s obsahem kanabinoidu jsou výbornou volbou pro péči o pokožku:

- přesušenou

- šupinatou

- svědící

Díky tomu vznikly dva výrobky – Konopný výživný gel (204 Kč), který je určen pro lokální použití při péči o poškozenou pokožku. Gel má mastnější charakter a není parfemovaný. Výrazně pomáhá při obnově ochranného kožního filmu.

Foto: ryor.cz

Konopné tělové mléko

Druhým výrobkem je Konopné tělové mléko (293 Kč), které je vhodné pro každodenní péči (ideální 2x denně) o pokožku svědící, pnoucí se sklonem k šupinatění. Výrazně zkvalitňuje a zlepšuje stav pokožky a současně ji hydratuje.

Výrobky i další informace seženete na www.ryor.cz, kde najdete i seznam partnerských prodejen po celé České republice.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama