Hlavní obsah

Každý prosincový den získejte dárek od Holmes Place!

Krásné dárky na jednom místě

Jak omezit předvánoční stres, a přesto pořídit zajímavé dárky pro své blízké? Navštivte webové stránky klubů Holmes Place, kde naleznete tolik potřebnou inspiraci.

Článek

Síť exkluzivních fitness a wellness klubů Holmes Place spouští na svých stránkách od 1. 12. 2012 do 24. 12. 2012 vánoční aplikaci v podobě adventního kalendáře, kde se pod jednotlivými okénky skrývají hodnotné dárky a slevy. Dárky pro sebe i své blízké zde budou moci vybírat všichni – nejen tedy členové klubů Holmes Place.

Kalendář vydá každý dárek v jeden konkrétní den, ostatní dny, a tím i varianty darů budou neaktivní. Zájemci mohou vybírat počínaje dnem své registrace, takže čím dříve se zaregistrují, tím více možností dostanou na výběr.

Na jaké dárky se můžete těšit? K mání budou praktické i příjemné: například zdravotní wellness scan, denní či víkendové vstupy pro přítele či rodinu, vstupy na studiové lekce, slevy na kolekce oblečení Nike či spodního prádla Calvin Klein a další zajímavé poukazy. I pro nové zájemce o členství je tu ve finančně náročném předvánočním období zajímavá nabídka. Každý, kdo zakoupí členství před vánočními svátky, uhradí pouze 1 korunu, a může začít cvičit. Splácet své členství pak začne až po Novém roce.

Vánoční kalendář naleznete po přihlášení se na stránkách www.holmesplace.cz.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.