Hlavní obsah

Konec problematické pleti! Řekněte ano HAPPY SKIN konceptu

Foto: shutterstock.com

Současným kosmetických trhákem v péči o problematickou pleť je HAPPY SKIN koncept

Život s problematickou pletí není žádné peříčko. Zapomeňte na akné, mastnou pleť či rozšířené póry. Je na čase rozkvést! Objevte přirozenou sílu přírody, podpořte zdravý vzhled své pleti a dopřejte si péči, jakou si zasloužíte.

Článek

Kdo by nechtěl mít dokonalou pleť. Rozjasněná a vitální pleť je známkou hormonální rovnováhy, dobré životosprávy, dostatku spánku a schopnosti odbourávat stres či toxiny, které nás obklopují. S problematickou pletí bojuje většina z nás každý den. Není to jen problém dospívajících teenagerů, ale i dospělých žen a mužů. Cest, jak lze dosáhnout krásné pleti, je mnoho. Výběr kvalitní a vhodné kosmetiky je však jednoznačně jedním z nejdůležitějších faktorů.

Krásná uvnitř i navenek

Současným kosmetickým trhákem v péči o problematickou pleť je HAPPY SKIN koncept. Ten přichází s myšlenkou, že pokud je naše pokožka v rovnováze, správně opečovávaná, vypadá zdravě bez nežádoucích projevů spojených s problematickou pletí, cítíme se pak šťastní i my. Doslova je nám dobře ve vlastní kůži. Dalším prvkem je emocionální stránka. Používáním kvalitní a správné kosmetiky docílíme příjemného uklidňujícího pocitu, že děláme něco dobrého pro sebe a svou pokožku.

Foto: Manufaktura.cz

Na aktuální trendy HAPPY SKIN konceptu reaguje i Manufaktura – kosmetika inspirovaná českou tradicí a přírodou

Výjimečná kolekce Clear&Happy

Na aktuální trendy HAPPY SKIN konceptu reaguje i Manufaktura – kosmetika inspirovaná českou tradicí a přírodou. Ta uvádí na trh kosmetiku pro problematickou pleť Clear & Happy. Obsahuje unikátní přírodní komplex z řeřichy, břečťanu, citronu, šalvěje a lopuchu, který snižuje tvorbu mazu, hydratační a zklidňující extrakt z okurky, extrakt z lišejníku s obsahem cenné kyseliny usnové, která se vyznačuje silnými antibakteriálními a protizánětlivými účinky.

Foto: Manufaktura.cz

Kosmetické přípravky Clear&Happy obsahují unikátní přírodní komplex z řeřichy, břečťanu, citrónu, šalvěje, okurky či lišejníku

Jak na čistou & šťastnou pleť?

Zahrňte do své kosmetické rutiny čtyři jednoduché kroky a skvělý výsledek se brzy dostaví.

1. Hloubkové čištění = čisticí gel, peeling & maska na obličej 3v1

2. Dočištění a zklidnění = čisticí pleťová voda a tonikum

3. Hydratace a rovnováha = zklidňující, matující a hydratační pleťový krém

4. První pomoc na pupínky = zklidňující SOS gel na akné

Důvodů pro používání kosmetiky Clear & Happy je hned několik

Kreativní ředitelky Manufaktury Báry Čechové jsme se zeptali, na co dalšího kromě skvělých účinků nové kolekce se můžeme těšit: „Důvodů k radosti je mnoho. Celá kolekce Clear je vyvinuta i vyrobena v Česku, s vysokým podílem přírodních ingrediencí, vegan složením, bez testů na zvířatech (Manufaktura je první českou značkou s certifikátem HCS), recyklovatelnými obaly aj. Mnohé potěší také svěží lehká bezalergenní vůně okurky.“

Jak je vidět, Manufaktura ve své nové kolekci Clear & Happy udělala maximum, aby se pečující rituál o pleť stal každodenním malým kouskem štěstí.

Foto: Manufaktura.cz

Kreativní ředitelka Manufaktury Bára Čechová, která vymýšlí novinky, podílí se na vývoji kosmetických produktů a u jejich vzniku stojí od prvopočátku

ynezorPumanzeSaNyknalC
Toto je sponzorovaný text tvořený ve spolupráci se zadavatelem. Článek nevytváří redakce Proženy.cz.
Sdílejte článek