Hlavní obsah

Láska na jedno kliknutí? Možné je vše!

Každý třetí pár vyšší střední vrstvy se seznámí na internetu. Vyzkoušejte on-line seznamování i vy!

Pokud žijete o samotě a hledáte někoho, s kým byste se mohla podělit o své starosti i radosti, komu byste mohla dát svoji lásku a kdo by vám ji vracel stejnou měrou zpět, jste tu správně!

Článek

On-line seznamování patří mezi nejjednodušší a zároveň i nejrychlejší způsob, jak si najít partnera pro život! Ptáte se, proč nejrychlejší? Pokud budete mít trochu štěstí a narazíte na partnera, se kterým budete sdílet vzájemné sympatie, nic vám nebude bránit v uskutečnění vaší první schůzky. Na rande můžete vyrazit klidně pár hodin po registraci na seznamku.

Někteří lidé upřednostňují nejprve komunikaci přes internet, jiní jdou do seznamování rovnou po hlavě! Nač zbytečně otálet a trávit dlouhé týdny dopisováním, když se můžete vidět osobně? Obzvláště ve chvíli, kdy se vám dotyčný muž líbí, a když už mezi vámi přeskočila během prvních pár napsaných řádek jiskřička.

Podle většiny osob je ideální sejít se co nejdříve a mít hned jasno! Nezapomínejte na to, že aktivním štěstí přeje. Pokud tedy budete zbytečně otálet a čekat na vhodnou příležitost, může se stát, že už vámi vybraný muž nebude dávno volný.

Na prémiové seznamky se registrují denně stovky až tisíce nových uživatelů!

Proč je on-line seznamování nejjednodušší možný způsob, jak si najít životního partnera? Kde jinde dostanete příležitost poznat se s tisíci nezadaných mužů, toužících po vážném vztahu, během několika málo hodin nebo dní? Kde jinde se budete moci seznamovat kdykoli a odkudkoli se vám jen bude chtít? Jedině na Elite Date.

U on-line seznamování navíc nemusíte řešit ani to, jak právě vypadáte, zda máte dokonalý make-up či zda jste oblečena do padnoucího outfitu. Doma se můžete seznamovat klidně v teplákách nebo v pyžamu.

Seznamování nebylo nikdy jednodušší. Tak proč to nezkusit?

Abychom vám seznamování ještě více zpříjemnili, vložili jsme do uživatelských profilů celou řadu funkcí, pomocí nichž můžete vámi vybrané partnery takzvaně „pošťouchnout“. Hravým způsobem komunikace můžete dát partnerovi najevo, že se vám líbí. Můžete mu poslat virtuální úsměv, sdělit mu jedním klikem tlačítka, že vás zaujal, nebo ho jednoduše upozornit na to, že máte nějaké společné vlastnosti.

Na Elite Date je více mužů než žen. Je tedy z čeho vybírat!

Elite Date se nesnaží být seznamkou pro každého

Je určena především pro ty z vás, které hledají partnera na úrovni a které touží po vážném vztahu. Na Elite Date jsou uživatelské profily denně ověřovány. Všechny profily, ze kterých je patrný pouhý zájem o flirt nebo nezávazný sex, jsou z databáze okamžitě mazány.

Mezi uživateli najdete i podnikatele, bankéře, lékaře či manažery. Nemusíte se tedy obávat, že na seznamce narazíte na nějakého ztroskotance, zpustlíka, úchyla nebo nulu. Elite Date je tu pro vás 365 dní v roce, což oceníte zejména ve chvíli, kdy si nebudete vědět s něčím rady. Elite Date je navíc jediná česká seznamka, na kterou se můžete v případě potřeby dovolat.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.